« Strona Główna

piecy - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Ogrzewanie, Instalacje gazowe, Grzejniki, Instalacje co, Hydraulika, Budownictwo mieszkaniowe, Drewno, Ogrzewanie elektryczne, Inne, mazowieckie, Klimatyzacja, Meble, Kominki, Wkłady kominkowe, Kominki,


KUROS Grzegorz Chyc

Profesjonalny serwis urządzeń gazowych oraz olejowych. Zajmujemy się wykonywaniem oraz modernizacją instalacji wodnych, kanalizacyjnych oraz gazowych i CO. W zakresie naszych działań znajdują się także instalacje w postaci kotłowni. Działamy na rynku od wielu lat, nieustannie ciesząc się zaufaniem naszych klientów. Obecnie nasza firma świadczy usługi na terenie Małopolski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dedykowaną zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm czy spółdzielni. Nasza fir

www: http://www.kuros-serwis.pl/

:: szczegóły

Art-A

Art-A to rodzinna firma z Rzeszowa, która zajmuje się projektowaniem i budowaniem kominków oraz piecy opalanych drewnem. Firma posiada ogromne doświadczenie w branży, gdyż prowadzi działalność od 1995 roku. Do budowy piecy używane są kafle pochodzące od rodzimych jak i zagranicznych wytwórców. Decydując się na skorzystanie z usług firmy Art-A mogą mieć Państwo pewność, że piece i kominki zostaną wykonane z materiałów najwyższej jakości oraz z dbałością o każdy szczegół.

www: http://www.piece-kaflowe.com.pl/

:: szczegóły

Podgrzewacze wody

Sklep z podgrzewaczami wody w Krakowie. Podgrzewacze elektryczne oraz gazowe w wersjach pojemnościowych i przepływowych. Wyłącznie znani producenci podgrzewaczy, m.in. Ariston, Junkers, Termet, Vaillant, Kospel czy Biawar. Zapraszamy

www: http://sklep-podgrzewacze.pl

:: szczegóły

Serwis urządzeń grzewczych Kraków

Firma zajmuje się urządzeniami grzewczymi od ponad 16 lat, działamy na terenie Krakowa. Skupiamy się na naprawie oraz serwisie urządzeń grzewczych. Specjalistyczna wiedza nabyta przez ponad 15lat zaowocowała ogromnym doświadczeniem i fachowością wykonywanych przez nas usług. Jesteśmy konkurencyjni na rynku nie tylko pod względem doświadczenia jakie posiadamy, ale również atrakcyjnych cen na wykonywane przez nas naprawy.

www: http://www.termetkrakow.com/

:: szczegóły

Piece Kaflowe Art-A

Piece kaflowe - projektujemy, odtwarzamy i budujemy. Od ponad 15 lat dostarczamy niepowtarzalne ciepło promieniujących kafli. Na stronie galerie piecy wraz z cenami.. W ścisłej kooperacji z rzemiosłem i sporym doświadczeniem wykształciliśmy w firmie Art-A zasady, które dokumentują odpowiedzialne dążenie do coraz wyższej jakości. W ten sposób dochodzi do połączenia tego co technicznie możliwe i nowoczesne, z tym co tradycyjne i wypróbowane.

www: http://www.piece-kaflowe.com.pl

:: szczegóły

Hydraulik Kraków-Instalacje Gazowe

Usługi Hydrauliczne Kraków Instalacje sanitarne wodno-kanalizacyjne,gazowe, wymiana starych rur montaż nowych rur z miedzi , plastiku , stali naprawy piecyków , montaż wodomierzy, centralne ogrzewanie , przeróbki instalacji biały montaż , awarie i drobne usługi.

www: http://www.hydraulic.pl/

:: szczegóły

Instalacje grzewcze-Kraków

Kompleksowe usługi hydrauliczne w Krakowie nowe instalacje - wszystkie systemy przeróbki instalacji , biały montaż przetykanie / przepychanie kanalizacji montaż wodomierzy,montaż bojlerów montaż stelaża podtynkowego geberit , grohe przeróbki odpływów wannowych usługi drobne awarie , naprawy i inne

www: http://www.hydraulika7.webpark.pl/

:: szczegóły

Hydraulik Warszawa

Instalacje sanitarne wodno-kanalizacyjne wymiana starych rur montaż nowych rur z miedzi , plastiku , stali naprawy piecyków , montaż wodomierzy, centralne ogrzewanie , przeróbki instalacji biały montaż , awarie i drobne usługi

www: http://www.warszawa.hydraulic.pl/

:: szczegóły

Pellet

Firma Wentor zajmuje się sprzedażą kominków. W ofercie posiada także kominki i piecyki na pellet. Zastosowanie pelletu jako surowca opałowego w odpowiednim kominku zredukuje znacznie koszt ogrzania domku jednorodzinnego i wydatek poniesiony na kominek szybko się zwróci. Piecyki MCZ na pellet poddają się programowaniu tak jak klasyczne piecyki, bez konieczności rezygnowania z płomienia obecnego w tradycyjnym piecyku na opał. Wybierając pellet, ma się do czynienia ze spalaniem czyściejszym w porównaniu z paliwem stałym.

www: http://wentor.com.pl

:: szczegóły

www.piece-akumulacyjne.com.pl - ogrzewanie i instalacje elektryczne

Firma Ciepło-Zimno oferuje piece akumulacyjne, klimatyzację, konwektory, bojlery, ogrewacze przepływowe wody, kominki elektryczne, kurtyny powietrzne, regulatory temperatury i wiele innych. Oferujemy dobór urządzeń, dostawę oraz montaż. Prowadzimy także serwis i sprzedaż piecy używanych w atrakcyjnych cenach.

www: http://www.piece-akumulacyjne.com.pl/

:: szczegóły

Filtry do wody Warszawa

Firma Instalatorstwo Sanitarne, Gazowe i C.O. jest obecna na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

www: http://www.sanitarne.waw.pl/

:: szczegóły

Kominki - KWL.pl

Serwis branżowy KWL.pl zawiera wiele użytecznych informacji na temat piecy kominkowych i kominków. Na stronie galeria i najlepsze salony kominkowe w Polsce.

www: http://www.kwl.pl/

:: szczegóły

MTK-KOMINKI - KOMINKI POMORZE - TRÓJMIASTO - GDAŃSK - STAROGARD GDAŃSKI

Firma MTK-KOMINKI zajmuje się komplekoswym wykonastwem kominków: sprzedażą i montażem stalowych i żeliwnych wkładów kominkowych oraz piecy wolnostojących. Wykonujemy obudowy stylowe, nowoczesne, rustykalne, kaflowe, obudowy na indywidualne zamówienia. Tworzymy system DGP czyli ogrzewania domu kominkiem

www: http://www.mtk-kominki.pl/

:: szczegóły

TERAKLIM - klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie

Jesteśmy dystrybutorem wiodących marek z zakresu klimatyzacji jak i ogrzewnictwa. W swojej ofercie posiadamy produkty mające na celu podwyższenie komfortu życia i wygodę mieszkania. Oferujemy szeroki zakres marek klimatyzatorów, nagrzewnic, kotłów, piecy oraz elektronarzędzi. Naszą ofertę staramy się wciąż rozszerzać o kolejne marki i produkty. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa do montażu. Wszystkie produkty objęte są gwarancją, co zapewnia pełną obsługę serwisową.

www: http://www.teraklim.pl/

:: szczegóły

HARVIA - wyposażenie|budowa|saun|drzwi|kamienie|aromaterapia

Firma Kalbit oferuje sauny i akcesoria do saun firmy Harvia. Ponadto specjalizuje się w technice grzewczej i sanitarnej. Oferowane akcesoria to: piece do saun elektryczne oraz opalane drewnem, sterowniki do tych pieców, ławy i drzwi do saun, łaźnie parowe. Oprócz tego akcesoria takie jak do aromaterapii czy kamienie do piecy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www: http://www.harvia.pl

:: szczegóły

Kominki

Serwis internetowy dystrybutora wkładów kominkowych, piecy wolno-stojących. Współpracujemy z ponad 100 profesjonalnymi sprzedawcami w kraju, gdzie mogą Państwo znaleźć nasze kominki, wkłady i piece kominkowe. Jesteśmy dystrybutorem wkładów Thermidor.

www: http://www.ekkom.pl/kominki

:: szczegóły

Wkłady kominkowe

Serwis internetowy dystrybutora wkładów kominkowych, piecy kominkowych, obudów, akcesoriów - firmy Bef Polska. Firma dystrybuuje czeskie kominki, piecyki, wkłady kominkowe. Oferowane kominki są bardzo nowoczesne. Ich jakość poświadczają europejskie i światowe certyfikaty. Zyskują znakomite opinie wśród klientów na w Europie i USA.rnPolecamy - wkłady kominkowe, piece kominkowe, kominki Bef polska.

www: http://www.befpolska.com

:: szczegóły

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

Internetowy serwis dystrybutora kominków, wkładów, piecyków kominkowych - Bef Polska. Firma jest dystrybutorem czeskich kominków, wkładów i piecyków. W ofercie najwyższej jakości kominki. Jakość produktów poświadczają światowe i europejskie certyfikaty. rnProdukty spełniają najostrzejsze wymagania norm technicznych, oraz normy dotyczące ochrony środowiska życia. Zapraszamy do serwisu firmy Bef Polska.rn

www: http://www.befpolska.com/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0