« Strona Główna

pianka poliuretanowa - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Hale magazynowe, Inne, Usługi ogólnobudowlane, Usługi dekarskie, Domki drewniane, Katalogi budowlane, Izolacje,


Pianka poliuretanowa

Usługi termoizolacyjne i hydroizolacyjne w oparciu o natryskową piankę poliuretanową są specjalnością naszej firmy. Sprawność energetyczna budynku jest sprawą kluczową, ponieważ posiada bezpośrednie odzwierciedlenie w kosztach eksploatacji budynku. Dobra izolacyjność przegród osiągnięta przy zastosowaniu pianki poliuretanowej gwarantuje obniżenie kosztów eksploatacji.

www: http://www.eko-pur.pl/pianka-poliuretanowa.htm

:: szczegóły

PianoPur - ocieplanie budynków Wrocław

Firma Pianopur posiada oferuje ocieplanie budynków w najnowocześniejszej technologii. Naszą metodą jest izolacja natryskowa. W zależności od obiektu, wykorzystywana jest pianka otwartokomórkowa, pianka zamkniętokomórkowa lub polimocznik. Izolacja wykorzystana jest na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza, bądź również ocieplanie budynków. Technologia natrysku niweluje całkowicie problem mostków termicznych. Ocieplanie pianką posiada certyfikaty. Swoją ofertą obejmujemy zasięg całej Polski.

www: http://pianopur.pl/

:: szczegóły

EKO-PLUS Ocieplanie pianką

Firma zajmuję się ociepleniami poddaszy w budynkach mieszkalnych. Na polskim rynku istnieje od ponad dekady i ma grono szczęśliwych kontrahentów. Firma działa w najtrudniejszych warunkach i każdej pory roku. Niezawodność ocieplania jest na poziomie 95%. Docieplanie poddasza nigdy nie było proste jak dziś, a to dzięki poliuretanowej piance.

www: http://skuteczneocieplanie.pl/

:: szczegóły

PIANIX Pianka Poliuretanowa

Nasza specjalność to wykonywanie szczelnych i nowoczesnych izolacji poddasza. Pianka poliuretanowa, którą stosujemy, zapewnia niebywałą szczelność i jest przy tym bardzo skuteczna.

www: http://pianix.pl/

:: szczegóły

Firma oferująca izolacje natryskowe – Tech-Spray

Wszechstronna propozycja specjalistycznych wdrożeń grupy Tech-Spray Izolacja Natryskowa PUR mieści rozwiązania z rodzaju natrysk pianki PUR, a także pokrewnych, innowacyjnej generacji powłok elastomerowych. Stosowana przez nas doskonałej postaci pianka PUR wykazuje bogaty zasób sposobów wdrożenia, na przykład w budownictwie, gdzie ocieplanie pianką poliuretanową stało się często realizowaną metodą izolacji cieplnej rozmaitego gatunku budynków.

www: http://www.tech-spray.eu

:: szczegóły

Tech-Spray.eu - Termoizolacja, Pianka poliuretanowa, Natrysk piany pol

natrysk pianki poliuretanowej jako termoizolacja do chłodni, na dach pokryty papą, dach płaski, docieplenie poddasza, docieplenie domów szkieletowych. Izolacja bezspoinowa zapewniająca skuteczność na lata, nie utlenia się jak styropian. Przylega do każdej powierzchni, zbędne jest dodatkowe izolowanie papą termozgrzewalną lub innym materiałem poszyciowym. Wykonujemy również natrysk elastomerów polimocznikowych które to odporne są na ścieranie i na płyny chemicznie agresywne (np. woda przemysłowa, woda morska, ścieki itp.)

www: http://www.tech-spray.eu/

:: szczegóły

Izoterm - Henryk Kozłowski - systemy termiczne, izolacje termiczne, ot

Izoterm - Henryk Kozłowski - systemy izolacyjne i termiczne.zajmujemy się między innymi: izolacje, otuliny , ocieplanie, izoterm, systemy dociepleń, izoterm, Henryk Kozłowski, budowa, docieplenie, Płyty poliuretanowe, płyty termoizolacyjne, pianka poliuretanowa, Izoterm-Foot, Izoterm-Dach, płyty na tarasy, płyty na podłogi. izolacja termiczna. ocieplanie dachów i ścian, ocieplanie zbiorników , ocieplanie rur. otuliny PU, izolacja rur i zbiorników, docieplanie dachów.

www: http://www.izoterm.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0