« Strona Główna

panele elewacyjne - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Domki drewniane, Listwy wykończeniowe, Drzwi, Elewacje,


Panele elewacyjne z drewna

LD zajmuje się produkcja i sprzedażą domów drewnianych oraz materiałów budowlanych partych na balach drewnianych.

www: http://www.domyjakzbali.pl/

:: szczegóły

Deski Elewacyjne

Nasza firma powstała z grubsza 10 lat temu w Polsce. Jesteśmy wypłacalnym dostawcą handlowym co potwierdzili nasi kontrahenci dokonując w roku 2011r. przeszło 12 000 udanych transakcji. Wskutek współpracy z dystrybutorami a także producentami, proponujemy markowe produkty po atrakcyjnych cenach. Współczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne pozwalają nam prędką realizację zamówień. Dbamy o najważniejsze standardy naszych usług, zapewniając całościową opiekę gwarancyjna oraz również pogwarancyjną oraz również banalny dostęp do wsparcia fachowego.

www: http://www.praktyczny.eu

:: szczegóły

WS-POL Producent paneli PVC

Firma WS-POL jest producentem paneli PVC już od 1997 roku. W swojej ofercie posiada panele PVC boazeryjne, elewacyjne, dekoracyjne wraz z wszystkimi listwami wykończeniowymi oraz listwami perforowanymi do płyt gipsowych jak również podbitki dachowe oraz podsufitki PVC typu siding. Produkuje panele o szerokości 100 oraz 165 mm dla odbiorców hurtowych oraz detalicznych z całego kraju a także ze Słowacji i Ukrainy.

www: http://www.wspol.pl/

:: szczegóły

Ścianki aluminiowe

Oster Toruń, Kujawsko-pomorskie - stolarka aluminiowa. Firma prowadzona przez doświadczonych specjalistów - doradztwo, projektowanie, wykonawstwo i montaż. Wykonawstwo i montaż - zapraszamy do współpracy. Najwyższej jakości żaluzje zewnętrzne, fasady, okna aluminiowe, panele elewacyjne, ścianki przeciwpożarowe i drzwi aluminiowe. Kompleksowe wyposażanie obiektów w aluminiowe konstrukcje i wyroby o odporności ogniowej EI30 i EI60. Zapraszamy - ogrody zimowe, panele elewacyjne, witryny, fasady, przegrody, zadaszenia, stolarka aluminiowa Toruń.

www: http://www.oster.biz.pl/

:: szczegóły

Płyty elewacyjne

Firma "N-1 Elewacje Wentylowane" oferuje systemy fasadowe i elewacyjne budynków. Fasady wentylowane to nowe rozwiązania na polskim rynku - aby upiększyć fasady budynków nie trzeba stosować tylko klinkieru. Nowoczesne elewacje domów to elewacje drewniane, fasady z metalu, także elewacyjne płyty i elewacje ceramiczne. Na stronie firmy N-1 można zobaczyć galerię projektów i zdjęcia elewacji, co może stać się inspiracją do tego co zrobić, aby elewacja budynku była wyjątkowa.

www: http://www.elewacje-wentylowane.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0