« Strona Główna

osuszanie budynków - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Hale magazynowe, Wynajem sprzętu, Izolacje, Usługi ogólnobudowlane, Narzędzia, Inne, Osuszanie budynków,


Osuszanie24

Osuszanie24 świadczy usługi z zakresu dezynfekcji, osuszania budynków po zalaniu ozonowania pomieszczeń, biur, szpitali oraz innych obiektów. Dodatkowo wykonujemy także osuszanie dokumentów oraz utylizujemy zalane mienie.

www: http://https://osuszanie24.com/

:: szczegóły

Wynajem osuszaczy - Wypożyczalnia Szaniec

Firma Szaniec od wielu lat oferuje wynajem osuszaczy adsorpcyjnych i kondensacyjnych o różnej wydajności. W ofercie wynajmu posiadamy również nagrzewnice, klimatyzatory, wentylatory przemysłowe i nawilżacze powietrza. Działamy na terenie całej Polski.

www: http://www.szaniec.pl/

:: szczegóły

Osuszanie Budynków po Zalaniu - TotalDry

Firma Totaldry zajmuje się profesjonalnie osuszaniem po zalaniu budynków, wykrywaniem przecieków, odgrzybianiem i ozonowaniem mieszkań, dachów i lokali usługowych. Godziny pracy: 24/7 Główne oddziały: Warszawa, Wrocław, Wałbrzych, Sieradz Zapraszamy do kontaktu.

www: http://totaldry.pl/

:: szczegóły

Osuszanie budynków Top Dry

Top Dry zajmuje się osuszaniem budynków m.in. po zalaniach. Oferujemy także osuszanie i dosuszanie posadzek, oraz wilgoci technologicznej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem znanych marek, m.in. Trotec, Drieaz czy Calorex. Zapraszamy do współpracy.

www: topdry.pl

:: szczegóły

Top Dry osuszanie

Top Dry zajmuje się osuszaniem budynków oraz wszelkich lokali po zalaniu. Wilgotne ściany, woda pod posadzką? Pracownicy naszej firmy rozwiążą Twoje problemy.

www: https://topdry.pl

:: szczegóły

PRINZ Polska Sp. z o.o. – Osuszanie murów metodą cięcia

Stosujemy technologię PRINZ polegającą na zakładaniu nowej warstwy izolacji poziomej w zawilgoconych murach, metodą cięcia. Usługę wykonujemy w domach, kamienicach jak również obiektach zabytkowych. Zapewniamy 30-letnią gwarancję.

www: http://osuszanie-prinz.com.pl/

:: szczegóły

Osuszanie budynków

Nasza firma świadczy kompleksowe osuszanie budynków i odgrzybiania budynków. Wykonujemy i projektujemy systemy hydroizolacji poziomych i pionowych, drenaże opaskowe, tynki renowacyjne, prace biobójcze i biochronne, odgrzybiamy budynki drewniane z grzybów tzw. domowych oraz pleśniowych, usuwamy owady – techniczne szkodniki drewna.

www: http://www.osuszenie.pl/

:: szczegóły

Usuwanie wilgoci metodą podcinania ścian - O firmie

Profesjonalne usuwanie wilgoci, izolacje poziome, osuszanie budynków i domów. Zajmujemy się likwidowaniem wilgoci za pomocą bardzo skutecznej metody podcinania murów. Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie, zapewniamy fachową i kompleksową obsługę Klienta. Gniezno, Słupca, Września, Konin i inne miasta w Polsce. Podejmiemy się zleceń w całym kraju. Sprawdź!

www: http://www.podcinaniemurow.pl.tl/

:: szczegóły

Suchy Dom

Izolacja pionowa | Drenaż | Likwidacja pleśni i zagrzybień | Osuszanie budynków | Systemy odwadniające

www: http://www.suchydom.net/

:: szczegóły

Osuszanie budynków , Uszczelnianie murów | BUD-TEX.pl

Mokro w domu? Woda w piwnicy czy zalany garaż to dla nas nie problem. wykonamy darmową ekspertyzę wstępną za darmo! Przyjedziemy wykonamy prace, udzielimy gwarancji na wykonaną usługę. Wiecej na naszej stronie www.

www: http://bud-tex.pl/

:: szczegóły

Osuszanie

Strona internetowa omawia najczęściej stosowane sposoby służące osuszaniu piwnic. Przedstawione zostały także metody pomiaru wilgotności w pomieszczeniach jak i techniki izolacji podziemnych części budynków.

www: www.osuszanie.snk.pl

:: szczegóły

Watersmile - osuszacze powietrza

Osuszacz powietrza, przemysłowy, wysokowydajny. Wydajność do 35l/dobę! Wspomaga remonty i budowy. Osusza pomieszczenia, usuwa wilgoć po zalaniach i powodziach. Ceny producenta.

www: http://www.watersmile.pl/osuszanie_powietrza.htm

:: szczegóły

osuszanie,osuszanie pomieszczeń,likwidowanie wilgoci,wilgoc,osuszanie

Firma zajmująca się osuszaniem budynków, pomieszczeń. Usługi wykorzystywane w pracach budowlanych,po zalaniach, przy zmniejszaniu wilgotnośći.

www: http://osuszanie-pomieszczen.pl/

:: szczegóły

Osuszanie

Profesjonalna technologia osuszania i odgrzybiania budynków,usówanie wilgoci technologicznej w nowych obiektach,jak i wilgoci powstałej na wskutek zalań,powodzi.Oferujemy profesjonalne pomiary wilgotności murów,podkładów betonowych-wylewek(np;przed ułożeniem parkietu)Wynajem sprzetu do osuszenia pomieszczeń.

www: http://dry-home.pl/

:: szczegóły

Izolacja dachów, fundamenty izolacja - aqua-tech.com.pl

Wykrywanie przecieków z centymetrową dokładnością oraz monitorowanie stanu izolacji na dachach. Naszym klientom oferujemy izolacje, osuszanie, hydroizolacje, osuszanie budynków. Posiadamy autoryzację czołowych producentów chemii budowlanej. W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczną aparaturę pomiarową i stosujemy nowoczesne technologie hydroizolacji.

www: http://www.aqua-tech.com.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0