« Strona Główna

osuszanie budynków - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Hale magazynowe, Wynajem sprzętu, Izolacje, Usługi ogólnobudowlane, Narzędzia, Inne, Osuszanie budynków,


Osuszanie budynków Kraków

Interesuje Cię profesjonalne osuszanie budynków Kraków? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Nasza wypożyczalnia osuszaczy Kraków dysponuje wysokiej klasy narzędziami, które skutecznie odprowadzą wilgoć. Nie musisz inwestować w drogie maszyny. Możesz skorzystać z usługi, jaką jest wypożyczanie osuszaczy Kraków. Wyłącznie specjalistyczny sprzęt będzie w stanie zagwarantować pożądane rezultaty. Nasi pracownicy udzielą Ci istotnych wskazówek w obszarze, jakim jest osuszanie Kraków.

www: http://osuszacze24.pl/

:: szczegóły

Osuszanie24

Osuszanie24 świadczy usługi z zakresu dezynfekcji, osuszania budynków po zalaniu ozonowania pomieszczeń, biur, szpitali oraz innych obiektów. Dodatkowo wykonujemy także osuszanie dokumentów oraz utylizujemy zalane mienie.

www: http://https://osuszanie24.com/

:: szczegóły

Wynajem osuszaczy - Wypożyczalnia Szaniec

Firma Szaniec od wielu lat oferuje wynajem osuszaczy adsorpcyjnych i kondensacyjnych o różnej wydajności. W ofercie wynajmu posiadamy również nagrzewnice, klimatyzatory, wentylatory przemysłowe i nawilżacze powietrza. Działamy na terenie całej Polski.

www: http://www.szaniec.pl/

:: szczegóły

Osuszanie Budynków po Zalaniu - TotalDry

Firma Totaldry zajmuje się profesjonalnie osuszaniem po zalaniu budynków, wykrywaniem przecieków, odgrzybianiem i ozonowaniem mieszkań, dachów i lokali usługowych. Godziny pracy: 24/7 Główne oddziały: Warszawa, Wrocław, Wałbrzych, Sieradz Zapraszamy do kontaktu.

www: http://totaldry.pl/

:: szczegóły

Osuszanie budynków Top Dry

Top Dry zajmuje się osuszaniem budynków m.in. po zalaniach. Oferujemy także osuszanie i dosuszanie posadzek, oraz wilgoci technologicznej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem znanych marek, m.in. Trotec, Drieaz czy Calorex. Zapraszamy do współpracy.

www: topdry.pl

:: szczegóły

Top Dry osuszanie

Top Dry zajmuje się osuszaniem budynków oraz wszelkich lokali po zalaniu. Wilgotne ściany, woda pod posadzką? Pracownicy naszej firmy rozwiążą Twoje problemy.

www: https://topdry.pl

:: szczegóły

PRINZ Polska Sp. z o.o. – Osuszanie murów metodą cięcia

Stosujemy technologię PRINZ polegającą na zakładaniu nowej warstwy izolacji poziomej w zawilgoconych murach, metodą cięcia. Usługę wykonujemy w domach, kamienicach jak również obiektach zabytkowych. Zapewniamy 30-letnią gwarancję.

www: http://osuszanie-prinz.com.pl/

:: szczegóły

Osuszanie budynków

Nasza firma świadczy kompleksowe osuszanie budynków i odgrzybiania budynków. Wykonujemy i projektujemy systemy hydroizolacji poziomych i pionowych, drenaże opaskowe, tynki renowacyjne, prace biobójcze i biochronne, odgrzybiamy budynki drewniane z grzybów tzw. domowych oraz pleśniowych, usuwamy owady – techniczne szkodniki drewna.

www: http://www.osuszenie.pl/

:: szczegóły

Usuwanie wilgoci metodą podcinania ścian - O firmie

Profesjonalne usuwanie wilgoci, izolacje poziome, osuszanie budynków i domów. Zajmujemy się likwidowaniem wilgoci za pomocą bardzo skutecznej metody podcinania murów. Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie, zapewniamy fachową i kompleksową obsługę Klienta. Gniezno, Słupca, Września, Konin i inne miasta w Polsce. Podejmiemy się zleceń w całym kraju. Sprawdź!

www: http://www.podcinaniemurow.pl.tl/

:: szczegóły

Suchy Dom

Izolacja pionowa | Drenaż | Likwidacja pleśni i zagrzybień | Osuszanie budynków | Systemy odwadniające

www: http://www.suchydom.net/

:: szczegóły

Osuszanie budynków , Uszczelnianie murów | BUD-TEX.pl

Mokro w domu? Woda w piwnicy czy zalany garaż to dla nas nie problem. wykonamy darmową ekspertyzę wstępną za darmo! Przyjedziemy wykonamy prace, udzielimy gwarancji na wykonaną usługę. Wiecej na naszej stronie www.

www: http://bud-tex.pl/

:: szczegóły

Osuszanie

Strona internetowa omawia najczęściej stosowane sposoby służące osuszaniu piwnic. Przedstawione zostały także metody pomiaru wilgotności w pomieszczeniach jak i techniki izolacji podziemnych części budynków.

www: www.osuszanie.snk.pl

:: szczegóły

Watersmile - osuszacze powietrza

Osuszacz powietrza, przemysłowy, wysokowydajny. Wydajność do 35l/dobę! Wspomaga remonty i budowy. Osusza pomieszczenia, usuwa wilgoć po zalaniach i powodziach. Ceny producenta.

www: http://www.watersmile.pl/osuszanie_powietrza.htm

:: szczegóły

osuszanie,osuszanie pomieszczeń,likwidowanie wilgoci,wilgoc,osuszanie

Firma zajmująca się osuszaniem budynków, pomieszczeń. Usługi wykorzystywane w pracach budowlanych,po zalaniach, przy zmniejszaniu wilgotnośći.

www: http://osuszanie-pomieszczen.pl/

:: szczegóły

Osuszanie

Profesjonalna technologia osuszania i odgrzybiania budynków,usówanie wilgoci technologicznej w nowych obiektach,jak i wilgoci powstałej na wskutek zalań,powodzi.Oferujemy profesjonalne pomiary wilgotności murów,podkładów betonowych-wylewek(np;przed ułożeniem parkietu)Wynajem sprzetu do osuszenia pomieszczeń.

www: http://dry-home.pl/

:: szczegóły

Izolacja dachów, fundamenty izolacja - aqua-tech.com.pl

Wykrywanie przecieków z centymetrową dokładnością oraz monitorowanie stanu izolacji na dachach. Naszym klientom oferujemy izolacje, osuszanie, hydroizolacje, osuszanie budynków. Posiadamy autoryzację czołowych producentów chemii budowlanej. W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczną aparaturę pomiarową i stosujemy nowoczesne technologie hydroizolacji.

www: http://www.aqua-tech.com.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0