« Strona Główna

oddymianie - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Hale magazynowe, Artykuły BHP, Alarmy, Kable, przewody, Alarmy, Drzwi,


RB Polska » oddymianie i kurtyny przeciwpożarowe, wyłaz dachowy

Wszyscy w RB Sp. z o.o. jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu w nowoczesnym biznesie są trwałe relacje z naszymi partnerami: zarówno Dostawcami, jak i Klientami. Wierzymy, że wartość taką można zbudować tylko rzetelną pracą, uczciwością i profesjonalnym przygotowaniem. Bazując na tym przekonaniu dążymy do zbudowania firmy przygotowanej do rozwiązywania wszystkich problemów dotyczących zabezpieczeń przeciwpożarowych w nowych i remontowanych obiektach budowlanych.

www: http://www.rbpolska.pl/

:: szczegóły

Wyłaz dachowy - oddymianie

Wszelkie budowle, jak oraz nieruchomości, z których obecnie korzystamy, muszą być należycie zabezpieczone. Jest to istotne szczególnie, dlatego, że pożar jest bardzo niebezpiecznym zjawiskiem oraz może zaradzić mu wyłącznie dobra znajomość przepisów i postępowań przeciwpożarowych. Pomocą są też świetliki. Z tego względu asekuracja ta obejmuje zabiegi, jakie mają w swym nadrzędnym celu asekurację ludzkiego życia i zdrowia.

www: http://www.rbpolska.pl

:: szczegóły

instalacje pożarowe - sygnalizacja pożaru, oddymianie, gaszenie gazem

Eltech Instalacje pożarowe dla naszych specjalistów nie mają tajemnic odpowiedni montaż systemów zabezpieczeń elektronicznych jak i oddymianie i sygnalizacja pożaru zapewnia optymalne bezpieczeństwo obiektów i zadowolenie naszych klientów. Proponujemy również obsługę w trybie 24h.

www: www.eltech-serwis.pl

:: szczegóły

Świetliki dachowe

Gulajski. Sklep internetowy oferuje okna dachowe, świetlówki enegrooszczędne Osram, świetliki dachowe, tunelowe, tubowe. Kopułki akrylowe, Kopułki poliwęglanowe, świetliki rurowe, punktowe oraz świetliki kopułkowei i do przewietrzania. Także wyłazy dachowe i okna dachowe, siłowniki elektryczne a także naświetla i akcesoria. Świetliki rurowe, oddymianie - wyłaz dachowy, klapy dymowe oddymiające.

www: http://www.swietliki-dachowe.home.pl/

:: szczegóły

Alarmy, zabezpieczenia, systemy zabezpieczeń

Sklep internetowy Guardius - dostarczanie urządzeń z dziedziny zabezpieczeń - systemy alarmowe, domofony, telewizję przemysłową, urządznia do kontroli dostępu i oddymiania.

www: http://guardius.pl

:: szczegóły

Drzwi

Drzwi przeciwpożarowe stalowe, drzwi i ścianki profilowe. Bramy p. poż. i klapy dymowe. Jakra Corporation Sp. z o.o. zajmuje się zagadnieniami przeciwpożarowymi. Nasza oferta obejmuje wykonanie,kompletację, dostawę i montaż drzwi, ścianek stalowych i profilowych p.poż. o odporności ogniowej

www: http://www.jakra.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 125 9 33