« Strona Główna

ocieplenie poddasza - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Izolacje, Inne, Remonty, Budowa domów, Domki drewniane, Katalogi budowlane, Usługi dekarskie,


Ergodocieplenia – ocieplenie poddasza, ocieplenie domu

Jesteśmy firmą wykonującą docieplanie budynków metodą wdmuchiwania (blow-in) granulatu celulozy i wełny. Posiadamy certyfikat na wykorzystywanie wełny GRANROCK SUPER, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

www: http://ergodocieplenia.pl/

:: szczegóły

PianoPur - ocieplanie budynków Wrocław

Firma Pianopur posiada oferuje ocieplanie budynków w najnowocześniejszej technologii. Naszą metodą jest izolacja natryskowa. W zależności od obiektu, wykorzystywana jest pianka otwartokomórkowa, pianka zamkniętokomórkowa lub polimocznik. Izolacja wykorzystana jest na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza, bądź również ocieplanie budynków. Technologia natrysku niweluje całkowicie problem mostków termicznych. Ocieplanie pianką posiada certyfikaty. Swoją ofertą obejmujemy zasięg całej Polski.

www: http://pianopur.pl/

:: szczegóły

Remonty mieszkań warszawa - KREATORZYWNETRZ.COM

Oferujemy Państwu kompleksowe remonty mieszkań na terenie Warszawy i okolic. Prace remontowe wykonujemy tanio i solidnie. Polecamy kompleksowe remonty domu, biura, kuchni, łazienki. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Realizujemy wszystkie nawet najbardziej "zwariowane projekty".

www: http://kreatorzywnetrz.com

:: szczegóły

IPM Docieplenia

IPM Docieplenia jest Autoryzowanym Wykonawcą Polskiej Grupy Izolacji Natryskowych w zakresie stosowania pianek do izolacji termicznej i akustycznej w technologii Demilec Sealection 500 USA. Piana typu Sealection 500, pozwala na redukcję mostków termicznych dzięki bezspoinowej powierzchni izolacyjnej. Prawidłowo wykonane docieplenie pozwala na podniesienie jakości mikroklimatu wewnątrz pomieszczeń, podniesienie walorów użytkowych pomieszczenia, uszczelnienie oraz wzrost trwałości powierzchni ściany, poddasza, redukcję strat energii, zmniejszenie kosztów ogrzewania zimą i klimatyzacji latem.

www: http://www.ipm-docieplenia.pl

:: szczegóły

Tech-Spray.eu - Termoizolacja, Pianka poliuretanowa, Natrysk piany pol

natrysk pianki poliuretanowej jako termoizolacja do chłodni, na dach pokryty papą, dach płaski, docieplenie poddasza, docieplenie domów szkieletowych. Izolacja bezspoinowa zapewniająca skuteczność na lata, nie utlenia się jak styropian. Przylega do każdej powierzchni, zbędne jest dodatkowe izolowanie papą termozgrzewalną lub innym materiałem poszyciowym. Wykonujemy również natrysk elastomerów polimocznikowych które to odporne są na ścieranie i na płyny chemicznie agresywne (np. woda przemysłowa, woda morska, ścieki itp.)

www: http://www.tech-spray.eu/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0