« Strona Główna

ocieplenia budynków - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Izolacje, Elewacje, Usługi dekarskie, mazowieckie, Chemia budowlana, Projekty domów, Elewacje, Usługi ogólnobudowlane, śląskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, Budownictwo mieszkaniowe, lubelskie, Budowa domów, Inne,


Ergodocieplenia – ocieplenie poddasza, ocieplenie domu

Jesteśmy firmą wykonującą docieplanie budynków metodą wdmuchiwania (blow-in) granulatu celulozy i wełny. Posiadamy certyfikat na wykorzystywanie wełny GRANROCK SUPER, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

www: http://ergodocieplenia.pl/

:: szczegóły

Farby na elewację - Farby Kabe

W ofercie polskiej firmy Farby Kabe znajdziecie Państwo obszerny wybór różnorodnych wypraw tynkarskich, farb i systemów docieplania ścian. Farba do elewacji oznakowana sygnaturą Farby Kabe charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i wysokim stopniem ochrony na uszkodzenia mechaniczne oraz zmieniające się warunki pogodowe. To właśnie dlatego Farby Kabe są najczęściej użytkowane przez zawodowych budowlańców oraz osoby prywatne remontujące swój dom.

www: http://farbykabe.pl/

:: szczegóły

Docieplenia, elewacje, dachy, lastryko, fundamenty,

Istniejemy na rynku od 1989 roku. Oferujemy: • Profesjonalne docieplenia budynków • Okładziny z lastryko - wykonawstwo i renowacja • Okładziny z kamienia • Pokrycia dachowe - wykonawstwo i naprawa • Inne roboty ogólnobudowlane. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz profesjonalnym sprzętem. Oferujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą poprzez naszą stronę internetową www.bo-sta.pl

www: http://www.bo-sta.pl/

:: szczegóły

Pit-Bud - Docieplenia, Wykończenie wnętrz, śląsk, katowice, sosnowiec

Dzień dobry :) Chcemy zaoferować usługi firmy, specjalizującej się w pracach docieplenia budynków (elewacji). Posiadamy kompleksowy dostęp do materiałów renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zaproponować duży wybór tynków o zróżnicowanej kolorystyce i fakturze. Szczególnie dbamy o jakość wykonywanych robót i wymogi technologii dzięki czemu wykonywane przez nas prace są wysokiej jakości i służą inwestorowi przez długi okres. Zamówienia staramy się realizować szybko, czysto i solidnie.

www: http://www.pit-bud.pl/

:: szczegóły

Dekarstwo Szczecin

Nitrox to firma budowlana, która oferuje swoje usługi na terenie województwa zachodniopomorskiego. Wykonujemy docieplenia budynków oraz wiele innych usług remontowo-budowlanych. Korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, jak również z powierzonych nam przez klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.

www: http://www.docieplenia-dachy.szczecin.pl

:: szczegóły

Ekodocieplenia- ekologiczne docieplanie budynków celuloza

Oferujemy ocieplenia i docieplenia za pomocą wdmuchiwania celulozy. Jest to metoda która pozwala uzyskać ciągłość izolacji oraz dotarcie do każdego zakamarka ocieplanego elementu.

www: http://ekodocieplenia.com/

:: szczegóły

Usługi remontowe Poznań

Wysokiej jakości usługi remontowe na terenie Poznania. Oferta obejmuje zarówno najprostsze remonty, jak również prace o wiele bardziej złożone i wymagające fachowej wiedzy i kwalifikacji. Wśród tego typu usług Firmy Remontowo-Budowlanej także kompleksowe i częściowe ocieplanie budynków (m.in. ścian wewnętrznych, elewacji, poddaszy). Na witrynie do wglądu galeria zdjęć z realizacji oraz cennik usług.

www: http://www.ocieplenia-domow.pl

:: szczegóły

Sanbud - Lublin - Docieplenia BudynkĂłw - Elewacje

SANBUD to firma specjalizująca się w kompleksowym docieplaniu budynków. Jesteśmy firmą o charakterze rodzinnym, która posiada wieloletnie doświadczenie i tradycje budowlane. Cechuje nas profesjonalizm i solidność w wykonywaniu powierzonych robót. Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz zapewniamy fachową pomoc w doborze materiałów budowlanych.

www: http://www.sanbud-docieplenia.pl/

:: szczegóły

Dom-Term - docieplenia elewacji, budowa domów, remonty

Zakres naszej działalności to przede wszystkim kompleksowa budowa domów dla inwestorów indywidualnych, ale także prace ogólno-remontowe. Montujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, elektryczne, systemy solarne oraz wykonujemy docieplenia budynków. Działamy na terenie Krakowa, małopolski oraz sąsiednich województw. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji!

www: http://www.dom-term.pl

:: szczegóły

Docieplenia Myszków, Zawiercie, Śląsk

Agra jest firmą budowlaną która dzięki wieloletniemu doświadczeniu może zaoferować usługi w zakresie docieplania budynków na najwyższym poziomie. Pracujemy na materiałach wysokiej jakości dzięki czemu możemy zaoferować nawet do 5 lat gwarancji na wykonane elewacje.

www: http://www.agra-docieplenia.pl/

:: szczegóły

"NITROX" Docieplenia budynków, dachy, termoizolacje

Specjalizuję się w wykonywaniu dociepleń budynków, dociepleń dachów, montażu więźby dachowej, kryciu dachów oraz remontami pomieszczeń

www: http://docieplenia-dachy.szczecin.pl/

:: szczegóły

Docieplenia, ocieplenia budynkĂłw, tynki - BOLIX

Firma Bolix zajmuje się produkcją artykułów z branży chemii budowlanej. Firma podejmuje współpracę z uznanymi koncernami chemicznymi. Specjalnością firmy są docieplenia budynków, np. przy pomocy waty mineralnej. Firma gwarantuje stałą modernizację materiałów, zarówno ocieplenia, jak i elewacji. Proponowane przez Bolix farby wykorzystywane są w elewacjach, jak i we wnętrzach. Serwis zawiera wiele przydatnych materiałów, np. realizacji czy filmów.

www: http://www.bolix.pl/

:: szczegóły

KOS-BUD Pruszków Firma ogólnobudowlana remontowo budowlana

Firma ogólnobudowlana z doświadczeniem specjalizująca się głównie w ociepleniach, remontach, wykończeniach domów, mieszkań i wszelkiego rodzaju obiektów. Oferujemy dogodne terminy i szybką realizacje zleceń.Pruszków docieplenia budynków.

www: http://www.kos-bud.net.pl

:: szczegóły

Budmir - Elewacje, docieplenia budynków, usługi ogólnobudowlane

Firma Budmir Zakład Ogólnobudowlany Mirosław Szulc zajmuje się przede wszystkim: elewacjami, dociepleniem budynków, pracami z zakresu ogólnobudowlanego: malowanie, układanie płytek, remonty mieszkań itp. Zapraszamy !

www: http://budmir.eu/

:: szczegóły

Budowa domów jednorodzinnych Szczecin

Firma "Usługi ogólnobudowlane - Janusz Pater" istnieje na rynku od 2000 roku. Do naszych głównych specjalności zalicza się między innymi: budowa domków jednorodzinnych od "zera" do stanu otwartego, ocieplanie budynków wraz z elewacją, wylewanie stropów i schodów żelbetowych, remonty generalne domów i mieszkań, adaptacje poddaszy, prace wykończeniowe, konstrukcje regipsowe, stawianie murów klinkierowych, kładzenie glazury i terakoty oraz wiele innych. W celu zapoznania się bliżej z naszą firmą i ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pod adresem http:/

www: http://budowa-domkow-jednorodzinnych.pl/

:: szczegóły

STARMIT - DOCIEPLENIA DOCIEPLANIE ELEWACJE OCIEPLENIA OCIEPLANIE USŁUGI BUDOWLANE SOLIDNIE !!!!!!!!!

Wykonujemy kompleksowe prace w zakresie dociepleń budynków. Dynamicznie rosnące zainteresowanie naszymi usługami zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu. Specjalizujemy się tylko w dociepleniach, dzięki czemu zapewniamy wykonanie prac na najwyższym poziomie. Wykonaliśmy już ponad 100 projektów. Istnieje możliwość bezpośredniego ich obejrzenia. Zajrzyj do galerii wykonanych prac (adres nad ogłoszeniem). Oceń nasze efekty, a nie piękne słowa innych firm, nie poparte zdjęciami.

www: http://picasaweb.google.pl/docieplenia/STARMIT#

:: szczegóły

AMBUD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Marek Arnold

Strona firmy AMBUD przedstawiająca sprzedaż specjalistycznych materiałów budowlanych z zakresu chemii budowlanej, Projekty budowlane i architektoniczne, Chemia budowlana, Materiały budowlane, Uszczelnienia, Renowacje, Docieplenia, System renowacji betonów i dachów, Termoizolacje budynków, Hydroizolacje - balkonów i tarasów, fundamentów i basenów, Przepony poziome, Naprawa posadzek i konstrukcji betonowych, Renowacja starych elewacji, Odświeżanie i malowanie betonów architektonicznych, Renowacja kostki brukowej, Uszczelnianie obiektów architektonicznych, Tynki i zaprawy budowlane, Masy zal

www: http://www.ambud.com.pl/

:: szczegóły

Studio architektury - Archimika.pl

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji urbanistycznych i architektonicznych Wykonujemy : - projekty domków jednorodzinnych - projekty budynków wielorodzinnych - projekty budynków użyteczności publicznej - aranżacja wnętrz - projekty docieplenia budynków (termomodernizacja) - inwentaryzacje - tłumaczenie dokumentacji z jęz. angielskiego Staramy się podołać każdemu wyzwaniu – pragniemy, aby efekt końcowy był wspólnym sukcese

www: http://www.archimika.pl/

:: szczegóły

Firma budowlana DETBUD

W ramach świadczonych usług polecamy wykonywanie robót budowlanych remontowych i inwestycyjnych min: - roboty wyburzeniowe i wykopy; - roboty żelbetowe; - roboty wymurówkowe; - roboty wykończeniowe; - ocieplenia i oblachowania budynków; - instalacje: gazowe, wod-kan.; - instalacje elektryczne; - wykonanie i montaż konstrukcji stalowych; - roboty antykorozyjne; - oraz inne prace. Województwo śląskie, opolskie.

www: http://detbud.pl/

:: szczegóły

ARTI - tynki maszynowe, posadzki mixokret wylewki cementowe elewacje docieplenia

od 1999 roku świadczymy usługi w zakresie tynków maszynowych: gipsowych, tradycyjnych cementowo-wapiennych, docieplania budynków , remontach elewacji oraz wykonywaniem wylewek, posadzek cementowych , jastrychów za pomocą urządzeń zwanych mixokretem. Działamy na terenie dolnośląskiego i opolskiego.

www: http://www.arti-uslugibudowlane.pl/

:: szczegóły

Wykończenia budynków, elewacje, fasady

Firma Polconstruct będąca częścią Grupy Kapitałowej Pressiton oferuje kompleksowy zakres prac elewacyjnych. Realizujemy projekty na terenie Polski, Anglii, Irlandii, Szwecji oraz Szkocji. Systematycznie poszerzamy obszar naszych działań o nowe kraje w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 w wykonawstwie usług remontowo - budowlanych w zakresie: ocieplania budynków, montażu konstrukcji, prac wykończeniowych, montażu stolarki okiennej i drzwiowej.

www: http://www.polconstruct.com/pl

:: szczegóły

Termik - Docieplenia Stargard , Szczecin , Zachodniopomorskie

Termik Docieplenia , od wielu lat zajmuje się dociepleniami budynków na Pomorzu Zachodnim . Zadowolenie klienta to nasz priorytet. Nasze doświadczenie , oparte wieloma projektami , zdobyte podczas prac "na budynkach" jedno- wielorodzinnych oraz kilkukondygnacyjnych pozwala wykonywać zlecone nam prace z należytą dokładnością , zgodnie z oczekiwaniami klientów. Firma zajmuje się kompleksową obsługą dociepleń jak i robót tynkarskich . Nasze prace wykonujemy systemami : -> Kreisel -> Bolix -> Tynki typu Kornik -> Tynki mozaikowe -> Gran PLAST

www: http://docieplenia-stargard.za.pl/

:: szczegóły

TUR-POL Świdnica. USŁUGI REMONTOWE , DOCIEPLENIA BUDYNKÓW, DOCIEPLENIA PODDASZY, BRAMY GARAŻOWE

Firma zajmuje się sprzedażą bram garażowych,przemysłowych oraz garaży metalowych. Ponadto zajmujemy się dociepleniami budynków, poddaszy, montażem płyt g-k. Na życzenie klienta wykonujemy dodatkowe usługi. Zapraszamy do współpracy!

www: http://www.bramy-swidnica.pl/

:: szczegóły

Profil System - docieplenia budynkĂłw

Sprzedaż materiałów i wykonawstwo w zakresie dociepleń budynków i zabudowy poddaszy. Sprzedaż elektronarzędzi.Sprzedaż materiałów i wykonawstwo w zakresie dociepleń budynków i zabudowy poddaszy. Sprzedaż elektronarzędzi.

www: http://www.profilsystem.com.pl/

:: szczegóły

Banaś remonty , firma budowlana , uslugi budowlane

Firma budowlana "Banaś remonty" oferuje kompleksowe wykończenie wnętrz jak również elewacje zewnętrzne. Zajmuje sie szpachlowaniem, dekoracjami, malowaniem wewnątrz i zewnątrz budynków, wykładaniem ścian i podług.

www: http://banasremonty.w.interia.pl/

:: szczegóły

ocieplanie

Nasza firma zajmuje się docieplaniem mieszkań, budynków i domów. W swojej ofercie mamy także sprzedaż po konkurencyjnych cenach materiałów budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.ocieplanie.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0