« Strona Główna

ocieplanie poddasza - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Izolacje, Inne, Usługi dekarskie, Domki drewniane, Katalogi budowlane, Usługi ogólnobudowlane,


Ergodocieplenia – ocieplenie poddasza, ocieplenie domu

Jesteśmy firmą wykonującą docieplanie budynków metodą wdmuchiwania (blow-in) granulatu celulozy i wełny. Posiadamy certyfikat na wykorzystywanie wełny GRANROCK SUPER, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

www: http://ergodocieplenia.pl/

:: szczegóły

Ocieplanie poddasza pianą Śląsk- PUR-THERM ECO

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu izolacji natryskowych na terenie Śląska. Wykonujemy takie usługi jak ocieplanie poddasza, ocieplanie fundamentu, ocieplanie hali.

www: http://www.pur-therm.pl/

:: szczegóły

PianoPur - ocieplanie budynków Wrocław

Firma Pianopur posiada oferuje ocieplanie budynków w najnowocześniejszej technologii. Naszą metodą jest izolacja natryskowa. W zależności od obiektu, wykorzystywana jest pianka otwartokomórkowa, pianka zamkniętokomórkowa lub polimocznik. Izolacja wykorzystana jest na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza, bądź również ocieplanie budynków. Technologia natrysku niweluje całkowicie problem mostków termicznych. Ocieplanie pianką posiada certyfikaty. Swoją ofertą obejmujemy zasięg całej Polski.

www: http://pianopur.pl/

:: szczegóły

EKO-PLUS Ocieplanie pianką

Firma zajmuję się ociepleniami poddaszy w budynkach mieszkalnych. Na polskim rynku istnieje od ponad dekady i ma grono szczęśliwych kontrahentów. Firma działa w najtrudniejszych warunkach i każdej pory roku. Niezawodność ocieplania jest na poziomie 95%. Docieplanie poddasza nigdy nie było proste jak dziś, a to dzięki poliuretanowej piance.

www: http://skuteczneocieplanie.pl/

:: szczegóły

Ekodocieplenia- ekologiczne docieplanie budynków celuloza

Oferujemy ocieplenia i docieplenia za pomocą wdmuchiwania celulozy. Jest to metoda która pozwala uzyskać ciągłość izolacji oraz dotarcie do każdego zakamarka ocieplanego elementu.

www: http://ekodocieplenia.com/

:: szczegóły

usługi budowlane DOCIEPLENIA BUDYNKÓW WYKOŃCZENIA woj.mazowiecki

Specjalizujemy się w OCIEPLENIACH DOMÓW I WYKOŃCZENIACH Wykonujemy wszelkiego rodzaju remonty pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. -odnawianie elewacji - ocieplenia, elewacje, - ocieplanie poddasza, - podbitka -montaż płyt kartonowo - gipsowych, - montaż okien i drzwi - montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, - sufity podwieszane, - panele podłogowe - płytki, -malowanie

www: http://dociepleniaremonty.manifo.com/

:: szczegóły

Tech-Spray.eu - Termoizolacja, Pianka poliuretanowa, Natrysk piany pol

natrysk pianki poliuretanowej jako termoizolacja do chłodni, na dach pokryty papą, dach płaski, docieplenie poddasza, docieplenie domów szkieletowych. Izolacja bezspoinowa zapewniająca skuteczność na lata, nie utlenia się jak styropian. Przylega do każdej powierzchni, zbędne jest dodatkowe izolowanie papą termozgrzewalną lub innym materiałem poszyciowym. Wykonujemy również natrysk elastomerów polimocznikowych które to odporne są na ścieranie i na płyny chemicznie agresywne (np. woda przemysłowa, woda morska, ścieki itp.)

www: http://www.tech-spray.eu/

:: szczegóły

MAR IV MAL - usługi ogólnobudowlane

Wykonujemy: Posadzki, tynki gipsowe maszynowe, podwieszane sufity [wymyślne], sufity amstrąga, poddasza z PKG, wstawianie drzwi, szpachlowanie, malowanie, wentylacja wewnętrzna, panele podłogowe-ścienne, terakota, glazura, tapetowanie, elewacje (docieplanie budynków), murowanie (ogrodzenia z klinkieru), hydraulika, elektryka itp.

www: http://www.mar-iv-mal.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0