« Strona Główna

ocieplanie pianką - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budowa domów, Inne, Budownictwo mieszkaniowe, Usługi ogólnobudowlane,


Ocieplanie poddasza pianą Śląsk- PUR-THERM ECO

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu izolacji natryskowych na terenie Śląska. Wykonujemy takie usługi jak ocieplanie poddasza, ocieplanie fundamentu, ocieplanie hali.

www: http://www.pur-therm.pl/

:: szczegóły

Izolacja natryskowa pianką Olsztyn - Salus Expo

Dobro Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie, co widoczne jest w naszym zaangażowaniu. Piankę natryskową dobieramy zawsze mając na uwadze indywidualne potrzeby Klienta i element budynku, który należy zaizolować. Dysponujemy bogatą ofertą pianek natryskowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokonać właściwego wyboru odpowiedniego produktu, którym wykonujemy izolację.

www: http://izolacja-pianka-olsztyn.pl/

:: szczegóły

PianoPur - ocieplanie budynków Wrocław

Firma Pianopur posiada oferuje ocieplanie budynków w najnowocześniejszej technologii. Naszą metodą jest izolacja natryskowa. W zależności od obiektu, wykorzystywana jest pianka otwartokomórkowa, pianka zamkniętokomórkowa lub polimocznik. Izolacja wykorzystana jest na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza, bądź również ocieplanie budynków. Technologia natrysku niweluje całkowicie problem mostków termicznych. Ocieplanie pianką posiada certyfikaty. Swoją ofertą obejmujemy zasięg całej Polski.

www: http://pianopur.pl/

:: szczegóły

EKO-PLUS Ocieplanie pianką

Firma zajmuję się ociepleniami poddaszy w budynkach mieszkalnych. Na polskim rynku istnieje od ponad dekady i ma grono szczęśliwych kontrahentów. Firma działa w najtrudniejszych warunkach i każdej pory roku. Niezawodność ocieplania jest na poziomie 95%. Docieplanie poddasza nigdy nie było proste jak dziś, a to dzięki poliuretanowej piance.

www: http://skuteczneocieplanie.pl/

:: szczegóły

AGMAinvest Agnieszka Kubek

Firma budowlana AGMAinvest zaprasza do zapoznania się z kompleksową ofertą usług budowlanych oraz remontowo - wykończeniowych. Kładziemy na wysoki poziom usług, dokładne i estetyczne wykonie, solidność oraz optymalne wykorzystanie materiałów. Posiadamy wykwalifikowanych fachowców oraz duże zaplecze sprzętowe. Obszar działalności: Polska, pół. Czechy.

www: http://agmainvest.pl/

:: szczegóły

Firma oferująca izolacje natryskowe – Tech-Spray

Wszechstronna propozycja specjalistycznych wdrożeń grupy Tech-Spray Izolacja Natryskowa PUR mieści rozwiązania z rodzaju natrysk pianki PUR, a także pokrewnych, innowacyjnej generacji powłok elastomerowych. Stosowana przez nas doskonałej postaci pianka PUR wykazuje bogaty zasób sposobów wdrożenia, na przykład w budownictwie, gdzie ocieplanie pianką poliuretanową stało się często realizowaną metodą izolacji cieplnej rozmaitego gatunku budynków.

www: http://www.tech-spray.eu

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0