« Strona Główna

obróbka skrawaniem - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Wypożyczalnia sprzętu, Usługi ogólnobudowlane, Narzędzia, dolnośląskie, Rzeźbiarstwo, Inne, Kowalstwo artystyczne, małopolskie, podkarpackie, Wiaty,


Rigotechnik - usługi CNC

Firma Rigotechnik świadczy kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali. W ofercie znajduje się toczenie CNC, frezowanie CNC, szlifowanie, wiercenie, spawanie metodami MIG/MAG i TIG4 oraz wiele innych. Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj. Usługi najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

www: http://https://rigotechnik.pl/

:: szczegóły

CNC Kraków - Europe Technics

Europe Technics zajmuje się obróbką skrawaniem metali na zamówienie. Każdy klient może przedstawić swój projekt lub sam tylko pomysł, a kompleksową realizacją zajmą się wykwalifikowani pracownicy firmy.

www: http://www.europetechnics.com/

:: szczegóły

Stigma

Zakład narzędziowy STIGMA S.C. powstał w 1995 roku w Łodzi. Specjalizujemy się w produkcji narzędzi, form wtryskowych, tłoczników, wykrojników, ostrzeniu narzędzi. Wykonujemy również regenerację narzędzi.

www: http://zakladnarzedziowy.com.pl

:: szczegóły

Tanie usługi tokarskie, Wrocław i okolice

Jesteś zainteresowany kompleksową usługą toczenia z zakresu obróbki skrawaniem we Wrocławiu lub jego okolicach? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Dzięki niewielkim kosztom własnym i braku zbędnej biurokracji proponujemy Ci niskie, konkurencyjne ceny. Do wykonania zlecenia używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, a to w połączeniu z naszą wieloletnią praktyką gwarantuje solidne wykonanie i zadowolenie kontrahenta. Zapraszamy wszystkich gorąco do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

www: http://techrom.net.pl

:: szczegóły

Obróbka plastyczna

Siła, jaka jest konieczna do przecinania blachy, jest siłą styczną wytworzoną przez naprężenia styczne do przekroju normalnego surowca. Do głównych warunków stawianych powłokom galwanicznym należą na przykład: właściwa przyczepność powłoki do podłoża, wygląd zewnętrzny, drobnokrystaliczna konstrukcja, szczelność, odpowiednia, minimalna grubość dla danych warunków klienta.

www: http://www.obrobka-plastyczna.com.pl

:: szczegóły

Obróbka skrawaniem na zimno

Obróbka elektroerozyjna ma szerokie wykorzystanie w gospodarce przy obróbce części maszyn, zrobionych z towarów trudno skrawalnych i o skomplikowanych kształtach geometrycznych. Powłoka cynkowa ma w otoczeniu komunalnego środowiska korozyjnego od kilku do kilkunastu razy większą wytrzymałość korozyjną od stali niecynkowanej. Uzupełnienie formy zachodzi zależnie od konstrukcji detalu w czasie od 5 do 100 [ms].

www: http://www.obrobka-na-zimno.com.pl

:: szczegóły

Frezowanie współbieżne

Obrabianie na tokarce nazywa się toczeniem. Pracowanie przy obróbce skrawaniem metali, tak jak we wszystkich innych profesjach, wiąże się z ryzykiem. Pokrycie galwaniczne ma za zadanie uzyskanie funkcjonalnego wyglądu dekoracyjnego oraz uzyskanie wytrzymałości korozyjnej techniką kąpieli w bębnach, kielichach albo na zawieszkach.

www: http://www.frezowanie-wspolbiezne.com.pl

:: szczegóły

Cięcie elektroerozyjne

Narzędziownia jest częścią Zakładu Produkcyjno Usługowo Handlowego Amstal znajdującego się w Giebułtowie koło Krakowa. Firma oferuje takie usługi jak: frezowanie, toczenie, spawanie, wiercenie, szlifowanie obróbka skrawaniem, obróbka elekrtoerozyjna i inne. Narzędziownia oferuje projektowanie detali i możliwość ich zwizualizowania w przestrzeni 3D. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze Klient może liczyć na fachową doradę przez cały proces produkcji: począwszy od projektu aż do prób wdrożeniowych.

www: http://www.narzedziownia24.pl/

:: szczegóły

obróbka skrawaniem

Zakłady Mechaniczne "rufus" Sp. z o.o. istnieją od 1980 roku. Nasze cele jakościowe realizujemy przez utrzymywanie najwyższych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego pracowników oraz utrzymujemy wśród załogi świadomość uzyskiwania najwyższej dokładności wykonywanych usług. Firma "rufus" wykonuje dokładną analizę oczekiwań klienta w celu uzyskania jego wysokiego zadowolenia oraz stałego wzrostu jakości produkcji.

www: http://rufus.com.pl

:: szczegóły

PW. METPOL

Firma "METPOL" jest firmą z wieloletnią tradycją(rok zał. 1992). Posiadamy nowoczesne maszyny oraz profesjonalnych pracowników wykonujących najróżniejsze zlecenia. Pracujemy nad wszystkimi elementami solidne i co najważniejsze TERMINOWO. Opieramy się na dokumentacji klienta, a także proponujemy własne rozwiązania. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z materiałów: stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, mosiądz, tworzywo sztuczne Naszymi klientami są firmy z następujących branż: -hutnictwo -odlewnictwo -górnictwo Z terenu śląska i małopolski. Przesyłaj

www: http://www.pwmetpol.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0