« Strona Główna

obróbka metali - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
dolnośląskie, Inne, Kowalstwo artystyczne, Usługi ogólnobudowlane,


CNC Kraków - Europe Technics

Europe Technics zajmuje się obróbką skrawaniem metali na zamówienie. Każdy klient może przedstawić swój projekt lub sam tylko pomysł, a kompleksową realizacją zajmą się wykwalifikowani pracownicy firmy.

www: http://www.europetechnics.com/

:: szczegóły

Tanie usługi tokarskie, Wrocław i okolice

Jesteś zainteresowany kompleksową usługą toczenia z zakresu obróbki skrawaniem we Wrocławiu lub jego okolicach? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Dzięki niewielkim kosztom własnym i braku zbędnej biurokracji proponujemy Ci niskie, konkurencyjne ceny. Do wykonania zlecenia używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, a to w połączeniu z naszą wieloletnią praktyką gwarantuje solidne wykonanie i zadowolenie kontrahenta. Zapraszamy wszystkich gorąco do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

www: http://techrom.net.pl

:: szczegóły

Obróbka skrawaniem na zimno

Obróbka elektroerozyjna ma szerokie wykorzystanie w gospodarce przy obróbce części maszyn, zrobionych z towarów trudno skrawalnych i o skomplikowanych kształtach geometrycznych. Powłoka cynkowa ma w otoczeniu komunalnego środowiska korozyjnego od kilku do kilkunastu razy większą wytrzymałość korozyjną od stali niecynkowanej. Uzupełnienie formy zachodzi zależnie od konstrukcji detalu w czasie od 5 do 100 [ms].

www: http://www.obrobka-na-zimno.com.pl

:: szczegóły

Frezowanie współbieżne

Obrabianie na tokarce nazywa się toczeniem. Pracowanie przy obróbce skrawaniem metali, tak jak we wszystkich innych profesjach, wiąże się z ryzykiem. Pokrycie galwaniczne ma za zadanie uzyskanie funkcjonalnego wyglądu dekoracyjnego oraz uzyskanie wytrzymałości korozyjnej techniką kąpieli w bębnach, kielichach albo na zawieszkach.

www: http://www.frezowanie-wspolbiezne.com.pl

:: szczegóły

Metali

Indywidualne podejście do klienta - wykorzystywanie nowoczesnych technologi. Plastikon - obróbka metali, wyżarzanie, ulepszanie cieplne stali, polerowanie powierzchni metalowych. Zwrotnice, koła pasowe, toczenie tarcz. Hartowanie, szlifowanie płaszczyzn, spawanie, frezowanie i toczenie Kraków. Polerowanie powierzchni metalowych, regeneracja części - toczenie tarcz, szlifowanie płaszczyzn. Frezowanie, spawanie - konstrukcje stalowe, toczenie, hartowanie i naprawa maszyn produkcyjnych.

www: http://www.plastikon.combiz.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 126 8 12