« Strona Główna

montaż klimatyzacji - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Hurtownie, Instalacje elektryczne, Ogrzewanie, kujawsko-pomorskie, Inne, Instalacje elektryczne, mazowieckie, Wentylacja, Wentylacja, małopolskie, dolnośląskie, Składy budowlane, Meble, Klimatyzacje, Klimatyzacja,


Thermosilesia - hurtownia klimatyzacji

THERMOSILEISA to największa w południowej Polsce hurtownia urządzeń klimatyzacyjnych. W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory LG., ROTENSO, VIVAX oraz MITSUBISHI. Oferujemy również wszelkie akcesoria montażowe niezbędne w pracy każdego instalatora. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i kontaktu z naszymi doradcami handlowymi

www: http://thermosilesia.pl/

:: szczegóły

KYLOS - KLIMATYZACJA, MONTAŻ, SERWIS KLIMATYZACJI KRAKÓW,

Zajmujemy się montażem oraz serwisem urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Głównym obszarem naszych działań jest województwo małopolskie i śląskie

www: http://www.kylos-klimatyzacja.pl/

:: szczegóły

Sprzedaż i montaż klimatyzacji Katowice

Firma Lucas-Group operator strony internetowej Sprzedażmontaż.pl oferuje kompleksowe rozwiązania wentylacyjne do instalowanie w budynkach firm jak też w domach prywatnych. W ofercie znajdują się klimatyzatory Midea oraz Samsung - nasza firma oferuje montaż oraz instalacje produktów, oraz ich serwisowanie, napełnianie i odgrzybianie. Wszelkie informacje o klimatyzatorach, oraz sposobach doboru odpowiednich urządzeń do systemu klimatyzacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

www: http://www.sprzedazmontaz.pl/

:: szczegóły

Aero7.pl - specjalistyczny sklep internetowy, zajmujący się sprzedażą klimatyzacji.

Firma aero7 zajmuje się sprzedażą sprzętu do tzw. obróbki powietrza, czyli urządzeń, dzięki którym jesteśmy w stanie regulować wilgotność bądź temperaturę. W naszej ofercie znajdują się między innymi osuszacze powietrza, klimatyzacje, wentylatory, nagrzewnice, nawilżacze ewaporacyjne czy oczyszczacze. Nasza działalność to nie tylko sprzedaż ale również pogwarancyjny serwis czy montaż naszych urządzeń.

www: http://www.aero7.pl/

:: szczegóły

APIS - systemy rekuperacji Gdańsk

Firma Apis - zajmujemy się montażem klimatyzacji oraz wentylacji. Oferujemy m.in. montaż systemów z odzyskiem ciepła - tzw. rekuperacja. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm. Rekuperacja to doskonałe rozwiązanie dla zachowania czystego powietrza bez konieczności wietrzenia, przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów ogrzewania. Sprawdź sam jakie jeszcze zalety posiadają nasze instalacje.

www: http://rekuperatory.gd.pl/

:: szczegóły

Higienika czyszczenie wentylacji i klimatyzacji

Higienika świadczy usługi w zakresie: czyszczenia wentylacji i klimatyzacji czyszczenia central wentylacyjnych dezynfekcji wentylacji i klimatyzacji odtłuszczania wentylacji kuchennych i czyszczenia okapów wysokościowego czyszczenia hal produkcyjnych i magazynów montażu klap rewizyjnych badań bakteriologicznych powietrza w kanałach wentylacyjnych www.higienika.pl higienika@higienika.pl tel. + 22 243 3645

www: http://www.higienika.pl

:: szczegóły

Instalacje elektryczne – elektryk Kraków

Instalacje Elektryczne Kraków - modernizujemy oraz wykonujemy nowe instalacje elektryczne, alarmowe, odgromowe, fotowoltaiczne, domofonowe, itp. W swoje ofercie posiadamy również poniższe urządzenia do ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji: dynamiczne piece akumulacyjne, grzejniki konwektorowe, bojlery elektryczne, przepływowe podgrzewacze wody, kurtyny powietrzne, ogniwa fotowoltaiczne, nagrzewnice gazowe i olejowe, klimatyzatory, kurtyny powietrzne, itp.

www: http://instalacjeelektrycznekrakow.pl/

:: szczegóły

INPROEL - piece akumulacyjne, klimatyzatory

Nasza firma od ponad 20-lat zajmuje się sprzedażą, montażem instalacji elektrycznych, systemów grzewczych, klimatyzacyjnych oraz wykonawstwem i modernizacją instalacji elektrycznych. Przez tak długi okres naszej działalności udało nam się zdobyć szereg doświadczeń oraz pokaźne grono zadowolonych klientów. W szczególności specjalizujemy się w ogrzewaniu elektrycznym i klimatyzacji mieszkań, domów jednorodzinnych, biur, itp.

www: http://www.inproel.pl/

:: szczegóły

KING-COLD - Klimatyzacja, Wentylacja, Rekuperacja, Chłodnictwo

Oferujemy kompleksowe usługi takie jak:- Sprzedaż, naprawa, dobór, dostawa i montaż urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, rekuperacyjnych, chłodniczych. Przy zakupie jednostki klimatyzacyjnej w naszej firmie rabat na jednostkę jest ustalany drogą telefoniczną w tym rabat kosztów montażu 25%. Praca wykonana jest szybko solidnie i naprawdę tanio. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

www: http://kingcold.pl/

:: szczegóły

Klimatyzacja Toruń

Nasza firma zajmuje się montażem, serwisem oraz projektowaniem klimatyzatorów w mieszkaniach, domach, biurach itp.

www: http://www.klimatyzatory-torun.pl

:: szczegóły

WENTECH Jarosław Dobrowolski

Firma WENTECH Jarosław Dobrowolski, jest specjalistyczną firmą działającą w branży: wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i energii odnawialnej. Usługi wykonujemy kompleksowo, to jest od etapu przygotowania oferty i projektowania, po zakup i dostaw urządzeń, po ich montaż i uruchomienie.

www: http://wentech.net/

:: szczegóły

klimatyzacja Kraków

ANDWSO s.c. - chłodnictwo Kraków. Jeżeli interesuje Cię montaż klimatyzacji, klimatyzacja Kraków czy urządzenia chłodnicze Kraków oraz serwis urządzeń chłodniczych Kraków.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy na polskim rynku ponad 25 lat. Oferujemy kompleksową obsługę urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych - serwis, sprzedaż, montaż.

www: http://www.andwso.pl

:: szczegóły

Serwis i montaż klimatyzacji - FU Fachowiec

FU Fachowiec oferuje instalacje i montaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz serwis i konserwację klimatyzatorów. Firma oferuje również fachowe doradztwo techniczne oraz pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego oraz wykonanie i naprawę instalacji elektrycznych.

www: http://www.fu-fachowiec.pl

:: szczegóły

Klimatyzacja

Zastanawiasz się nad budową domu? Ze 100% pewnością pewnością nie może w nim zabraknąć nowoczesnych urządzeń. Zamontowanie w naszym domu urządzenia przeznaczonego do oczyszczania powietrza w wyraźny sposób wpłynie na jakość życia. Wypoczynek w poprawnie wentylowanych biurach wpłynie dodatnio na nasze samopoczucie. Systemy klimatyzacji są bardzo wręcz niezbędnymi urządzeniami we obecnych trendach w budownictwie. Gwarantujemy profesjonalne porady techniczne oraz sprzedaż i montaż instalacji oczyszczania powietrza na najwyższym poziomie.

www: www.klimazone.pl

:: szczegóły

Klimatyzatory Gdynia

Profil działalności firmy KARSA KLIMA Gdynia stanowi sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacji, jak również automatyki. Przedsiębiorstwo świadczy usługi na obszarze całej Polski, 24 godziny na dobę. Świadczy usługi w okresie gwarancyjnym, jak też pogwarancyjnym urządzeń.

www: http://karsaklima.pl/

:: szczegóły

klimatyzacja, klimatyzatory, klimatyzacje, klimatyzator, klima-inst

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu klimatyzacji. Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji według projektów własnych lub powierzonych, w budynkach nowobudowanych oraz już istniejących. Instalacje wykonujemy zarówno w dużych budynkach przemysłowych jak i w mniejszych jakimi mogą być np. prywatne domy. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

www: http://www.klimatyzacja-klimatyzatory.slask.pl/

:: szczegóły

wentylacja

Euromix specjalizuje się w instalacjach systemów klimatyzacji zarówno w budynkach o niewielkiej kubaturze, jak i wielokondygnacyjnych obiektach przemysłowych. Ponadto kompleksowo wykonujemy: telewizja przemysłowa (monitoring wizyjny), kontrola dostępu oraz rejestracja czasu pracy, systemy sygnalizacji pożaru i oddymiania oraz instalacje specjalistyczne, także prace wysokościowe.

www: http://www.euromix.pl

:: szczegóły

Klimbest - montaż oraz serwis klimatyzacji, wentylacji toshiba carrier

Klimbest - montaż oraz serwis klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki TOSHIBA oraz CARRIER. Zyskując zaufanie w oczach naszych klientów bazujemy na sprawdzonych, pewnych rozwiązaniach.

www: http://www.klimbest.pl/

:: szczegóły

KLIMATYZACJA KLIMATYZATOR MONTAŻ SERWIS SPRZEDAŻ NAPRAWA KLIMATYZACJI KRAKÓW

Jestesmy frma z Krakowa zajmujaca sie sprzedażą ,serwisem, naprawą, montażem oraz przegladami przed i po sezonowymi klimatyzatorów każdego typu. Posiadamy w ofercie Klimatyzatory takich firm jak PANASONIC ;DAIKIN ; FUJITSU ; MITSUBISHI ELECTRIC ; AUX ; LG ;GREE ; SAMSUNG . Montujemy rownież urzadzenia powierzone nam przez klienta. KONKURENCYJNE CENY KTÓRE MOŻNA NEGOCJOWAC Dojazd do klienta oraz dobór urzadzen GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY tel.698 514 800 - 606 805 330 www.klimman.com.pl michal@klimman.com.pl

www: http://klimman.com.pl/

:: szczegóły

Wentylacja dla Twojego domu!

Firma Venmar oferuje kompleksowe wykonawstwo wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła , opartej na rekuperatorach najwyższej klasy, bez szronienia, energooszczędne , polskiej produkcji. rnZapraszamy do współpracy inwestorów: domów , obiektów handlowych,biurowych i innych.

www: http://www.venmar.pl/

:: szczegóły

"KliWenTech" Montaż, sprzedaż klimatyzatorów

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji prowadząc jednocześnie usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej. Mając doświadczenie już od 2000 roku na rynku, firma posiada gruntowną wiedzę, praktykę i znajomość rynku

www: http://www.kliwentech.pl/

:: szczegóły

klimatyzacja

Klima-Pres Klimatyzacja sprzedaż, serwis, montaż klimatyzacji. Dla Ciebie tworzymy dobry klimat do pracy i odpoczynku. sprzedaż doświadczony serwis profesjonalny montaż klimatyzacji

www: http://www.klimapres.pl/

:: szczegóły

TERAKLIM - klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie

Jesteśmy dystrybutorem wiodących marek z zakresu klimatyzacji jak i ogrzewnictwa. W swojej ofercie posiadamy produkty mające na celu podwyższenie komfortu życia i wygodę mieszkania. Oferujemy szeroki zakres marek klimatyzatorów, nagrzewnic, kotłów, piecy oraz elektronarzędzi. Naszą ofertę staramy się wciąż rozszerzać o kolejne marki i produkty. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa do montażu. Wszystkie produkty objęte są gwarancją, co zapewnia pełną obsługę serwisową.

www: http://www.teraklim.pl/

:: szczegóły

GP PLUS - kształtki wentylacyjne, rury spiro

Producent kanałów i kształtek wentylacyjnych oraz osprzętu wyposażenia instalacji wentylacyjnych. W ofercie m.in.projektowanie instalacji wentylacyjnych, pomiary, dostawa oraz montaż.

www: http://www.gpplus.pl

:: szczegóły

Rekuperatory, klimatyzacja, wentylacja z odzyskiem ciepla, gwc, rzeszów.

Rekuperatory, klimatyzacja, wentylacja z odzyskiem ciepla, gwc, rzeszów, centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła, doświadczenie, profesjonalność i konkurencyjne ceny! Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji i wentylacji, a także służymy fachowym doradztwem w kwestii ogrzewania nadmuchowego domów i zakładów, łącznie z wykonawstwem.

www: http://jan-gaz.com.pl

:: szczegóły

Józef Trojan

Opis:rn Nasza firma istnieje na rynku od 1990 r. i oferuje profesjonalne usługi w zakresie sprzedaży,naprawy oraz montażu sprzętu AGD, klimatyzacji i armatury grzewczej. Oferujemy dodatkowo usługi ogólnobudowlane oraz sprzedaż materiałów budowlanych na zamówienie-atrakcyjne ceny !!! Zasięg działania -cała Polskarnrn rnOferta:rnSprzedaż i Naprawa sprzętu AGD-RTV. rnSprzedaż i montaż KLIMATYZACJI. rnSprzedaż i montaż armatury grzewczej- STIEBEL ELTRON, ARISTON, KOSPEL, JUNKERS, HENRAD itp. rnSprzedaż i montaż armatury sanitarnej- KOŁO, ROCA, FRANKE, TEKA itp. rnWyposażanie barów, restauracji,

www: http://www.serwisagd-gliwice.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 120 10 15