« Strona Główna

mieszkania okolice poznania - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Mieszkania, Agencje nieruchomości, Budowa domów, wielkopolskie, Sprzedaż domów,


Inwestycja Osiedle Księżnej Dąbrówki Nickel Development

Twórcy Osiedla Księżnej Dąbrówki uciekają od takich cech, jak szarość i brak wyrazu. Domy w Dąbrówce są barwne, ciekawe,skonstruowane z wielką dbałością o detale. Jest to wymarzone lokum skierowane do każdej rodziny:przestronne, pomysłowe wnętrza,rozległe balkony i tarasy, pokaźne ogrody powodują, że gmachy stają się ciepłymi i komfortowymi mieszkaniami, w jakich zarówno młodzi, jak i starsi będą czuli się komfortowo.

www: http://dabrowki.com/

:: szczegóły

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jandach

Jandach to deweloper specjalizujący się w realizacji domów jednorodzinnych oraz lokali w zabudowie szeregowej. Obecnie trwają prace nad powstaniem zlokalizowanego pod Poznaniem Osiedla Bliskiego. Powodzenie osiedli budowanych przez Jandach polega na połączeniu świetnej lokalizacji z bezproblemowym dojazdem do Poznania oraz otoczeniem przyrody i miejscami do rekreacji. Dodatkowo klientów kusi rozsądna cena i praktyczne układy mieszkań.

www: http://jandach.pl/

:: szczegóły

Przedsiębiorstwo Budowlane Lechbud

Przedsiębiorstwo budowlane powinno wzbudzać zaufanie i bazować na wieloletnim doświadczeniu. Przedsiębiorstwo Budowlane Lechbud to rodzinna firma, która może poszczycić się szerokim gronem usatysfakcjonowanych kontrahentów. Już od 1980 roku buduje obiekty budowlane w Wielkopolsce. Dotychczas firma ukończyła zarówno budynki wielorodzinne, domy szeregowe, jak i obiekty użytku publicznego.

www: http://pblechbud.pl/

:: szczegóły

Budoplan Development | Mieszkania Ząbki, Marki na sprzedaż

Firma Budoplan prowadzi działalność w branży budowlanej od kilku lat. Szczególny nacisk kładziony na jakość oraz precyzję wykonania owocuje dużym zainteresowaniem oraz ilością sprzedanych mieszkań. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aktualną naszej firmy oraz projektami mieszkań, które zostały zrealizowane w latach poprzednich. Lokalizacja mieszkań - okolice Warszawy - Marki - Ząbki

www: http://budoplan-development.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0