« Strona Główna

kurs - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
kujawsko-pomorskie, Targi, wystawy, Dźwigi, Artykuły BHP, Prace wysokościowe, Serwisy budowlane, Usługi ogólnobudowlane, Instalacje elektryczne, Inne, opolskie, Maszyny budowlane, Budownictwo sportowe, Meble, Dywany, łódzkie, Budownictwo mieszkaniowe, Szkolenia BHP, Kredyty mieszkaniowe,


Szkolenia BHP - BHP Ekspert

Zapoznaj się z ofertą firmy BHP Ekspert. Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu BHP. W ofercie znajdują się szkolenia BHP, kursy na wózki widłowe, kursy pierwszej pomocy, dokumentacja powypadkowa i wiele innych.

www: http://www.bhpekspert.net/

:: szczegóły

Zabytek zadbany - zachowane pierwotne walory budowlane

Stowarzyszenie Ochrony Narodowej Dziedzictwa Materialnego zachęca do uczestnictwa w konkursie "Zabytek zadbany", ogłaszanym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Celem konkursu jest rozpowszechnienie wzorców prawidłowego utrzymania obiektów zabytkowych. Konkurs ma charakter edukacyjny, jest skierowany do właścicieli, zarządców zabytków wpisanych do rejestru.

www: http://www.zabytekzadbany.pl/

:: szczegóły

Firma Dzwigowa Urbanek

Nasza firma prowadzi profesjonalne kursy z zakresu BHP przy maszynach budowlanych. Każdy oferowany kurs operatorów maszyn budowlanych obejmuje wszystkie niezbędne elementy teoretyczne oraz szeroką część praktyczną. Oferujemy m. in. kurs HDS (obsługi hydraulicznych dźwigów samochodowych) a także kurs na operatora suwnic. Dla tych Panów, którzy skończyli nasz kurs żurawie przenośne nie stanowią kłopotu!

www: http://dzwignice.pl/

:: szczegóły

Metro - Ocena ryzyka zawodowego

Idziesz do nowej pracy i tam wymagają ukończonego bhp? Jeśli tak, to nie mogłeś lepiej trafić! Oferujemy szkolenie bhp i ponadto ocena ryzyka zawodowego. BHP szkolenia są naszą pasją już od wielu lat, przez co z roku na rok mamy coraz większą ilość zadowolonych kursantów. Po zakończeniu szkolenia wydajemy stosowny certyfikat, który jest ważny na terenie całego kraju. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony w celu rozpoczęcia szkolenia bądź dowiedzenia się większej ilości szczegółów.

www: http://szkoleniabhp-bydgoszcz.pl/

:: szczegóły

Szkolenia zamknięte

[url=http://trainersteam.pl/]Firma szkoleniowa[/url] Trainers Team oferuje kursy zamknięte dla przedsiębiorstw. Nasze warsztaty są prowadzone sposobem warsztatową (20% teorii, 80% praktyki). Sprawdź naszą propozycję obejmującą ćwiczenia dla handlowców, ćwiczenia z obsługi Interesanta. Szkolenia IT.

www: http://trainersteam.pl/

:: szczegóły

Wysokosciowka.org

Przedstawiamy Wam kreatywną grupę osób, chcących zarazić Was pozytywną energią i chęcią działania. Wykonujemy przemysłowe prace na wysokości, prowadzimy sklep z niezbędnym sprzętem do wykonywania tego typu prac, prowadzimy szkolenia a także zajmujemy się pomocą w eventach, filmach, wydarzeniach artystycznych z udziałem efektów kaskaderskich, czy scen prowadzonych na wysokościach. Jak więc widzicie, realizujemy bardzo wiele ciekawych zadań, do których chcemy Was zachęcić. Więcej informacji na http://www.wysokosciowka.org/.

www: http://www.wysokosciowka.org

:: szczegóły

Portal budowlany - nasze4katy.net

Gdy buduje się dom warto korzystać z doświadczeń innych inwestorów. Nauka na własnych błędach wiąże się z wysokimi kosztami. Zapewne wiele osób teraz zadaje sobie pytanie: jak ich uniknąć? Koniecznością staje się wybranie profesjonalnej firmy budowlanej, ale i stałe pogłębianie swojej wiedzy. Nie chodzi o kończenie kursów i robienie uprawnień do wykonywania zawodu architekta czy budowlańca. Z pomocą przychodzi nasz portal, na którym znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz.

www: http://nasze4katy.net/

:: szczegóły

Kompleksowe usługi BHP

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej strony. Nasza firma zajmuje się zabezpieczeniem pracowników. Gwarantujemy najwyższy standard świadczonych przez nas świadczeń. Prowadzimy różne warsztaty, które zapewnią Państwu komfort i zabezpieczenie w pracy. Przeprowadzamy kursy wstępne i periodyczne, ogólne i szczegółowe. Nasze warsztaty zapewnią potencjalnemu kandydatowi rzeczową wiedzę i praktyczne kompetencje. Działalność naszej firmy jest o tyle istotna, że jest w stanie ocalić ko

www: http://hsw24.pl/

:: szczegóły

Jak podnieść konkretne uprawnienia?

Centrum Szkoleń Zawodowych KOMPETENCJA oferuje szkolenia sep, a także kursy, m.in.: kurs spawania mag. Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych kursów korzysta coraz więcej osób. Wiele specjalistycznych uprawnień uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Wózki widłowe i inne urządzenia należy prowadzić tylko po konkretnych szkoleniach. Po zdobyciu uprawnień kończąc kurs, operatorzy maszyn budowlanych mogą zdobyć kolejne doświadczenia. Organizujemy też bezpłatne kursy. Odwiedzaj naszą stronę codziennie by nie przeoczyć szkolenia dobrego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć wymarzony zawód!

www: http://www.csz-cargo.pl/

:: szczegóły

Usługi bhp

Zajmujemy się głównie prowadzeniem kursów z zakresu bhp, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Prowadzimy kursy nie tylko z zakresu bhp, ale także szkolenia pierwszej pomocy. Nasza propozycja jest kompleksowa, dostosowana do wymagań firm z wielu różnych branż, oraz instytucji. Szkolenia bhp to nasza specjalność, doceniana przez wielu klientów. Zapraszamy do skorzystania a naszych usług, oraz do zapoznania się z referencjami. Kursy bhp i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy to nasze najważniejsze usługi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

www: http://szkolenia-bhp.biz/

:: szczegóły

Pomiaryelektryczne24.pl - pomiary elektryczne

Firma Usługi BHP i PPOŻ Sułkowski zajmuje się pomiarami instalacji elektrycznych, wykonuje również szkolenia BHP, kurs pierwszej pomocy, a także dba by instrukcja bezpieczeństwa pożarowego i ocena ryzyka zawodowego były indywidualnie dostosowane do warunków panujących w danym zakładzie pracy. Jeśli są Państwo zainteresowani usługami, dzięki krórym pomiary elektryczne w Waszej firmie czy domu będą wykonane precyzyjnie i zapewnią Wam bezpieczeństwo od razu skontaktujcie się z Konradem Sułkowskim.

www: http://pomiaryelektryczne24.pl/

:: szczegóły

Nasza firma organizuje szeroki wybór w obszarze: szkolenia zawodowe.

CEZ CARGO istnieje od 1992 roku. Działamy w wielu dziedzinach: - szkolenia zawodowe (operator wózka widłowego, spawacz, florysta i inne). Poznaj różne nasze szkolenia. Jaworzno to nasza główna siedziba. Nasze oddziały posiadamy na obszarze całej Polski. - doskonalenie kadr (kursy komputerowe i wiele innych) - wynajem symulatora jazdy (kwalifikacja wstępna, symulator dachowania) - badania psychologiczne (lekarz medycyny pracy, badania wstępne) - wynajem busa Zapraszamy na nasz portal www gdzie mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami naszej oferty oraz sprawdzić obowiązujące promocje. Ofe

www: http://www.cargo.edu.pl

:: szczegóły

Przetargi budowlane

Zachęcamy do obejrzenia witryny eurobudowa.pl – Budowlanego Informatora Przetargowego. Jeżeli interesujesz się przetargami publicznymi, szukasz: [url=http://www.eurobudowa.pl/przetargi/miasto/Warszawa/]Zlecenia budowlane Warszawa[/url] – ta witryna jest dla Ciebie! Nasza firma istnieje już 8 lat i permanentnie publikuje informacje o przetargach, zamówieniach budowlanych, konkursach czy zleceniach publicznych. Ogłoszenia widniejące na witrynie są codziennie pozyskiwane z mnóstwa źródeł.

www: http://www.eurobudowa.pl

:: szczegóły

Bhp Strefa

Bezpieczna strefa jest Centrum Szkoleniowo-Usługowym, które oferuje swoim Klientom szkolenia BHP dla pracowników, kurs pierwszej pomocy, e-learning z obszaru BHP, usługi BHP, zarządzanie kadrami, pomiary środowiskowe i doradztwo w zakresie ochrony środowiska. Jesteśmy firmą szkoleniową, gdzie doradcy są doświadczeni, wykwalifikowani oraz angażują się w swoją pracę. Zależy nam, by nasi Klienci byli zadowoleni z naszej pomocy, dlatego zapewniamy im jak najlepszą obsługę BHP.

www: http://www.bhpstrefa.pl/

:: szczegóły

Kurs BHP Poznań

BHP-Komplex to rozległa paleta kursów dla firm z Poznania. Usytuowane są w niej te odnoszące się do BHP jak i obsługi podestów. Na stronie przedstawione są programy wykładów, należycie pomagające się zapoznać z tematyką.

www: http://www.poznan-bhp.com.pl

:: szczegóły

Podesty ruchome Gorzów Wlkp

Zakład BHP Komplex trudni się kursami z obszaru tematycznego BHP dla nabywców z Gorzowa. Mogą konsumentami być firmy, które powinny wypełnić określony nakaz z PIS.

www: http://www.bhp-komplex.pl

:: szczegóły

Kurs BHP Poznań

KOMPLEX Poznań Szkolenia BHP wykonuje szkolenia wstępne i okresowe o tematyce BHP. Kursy na wózki widłowe w Poznaniu bądź szkolenie dotyczące obsługi podestów ruchomych w miejscowości Poznań ? tego rodzaju kursy gwarantujące lekcje praktyczne też odbyć można w BHP-KOMPLEX. Dostarczają one odpowiedniej wiedzy i umiejętności praktycznych, są organizowane przez fachowców dobrze obeznanych z kwestiami BHP i posiadającymi umiejętność przekazywania wiedzy.

www: http://www.poznan-bhp.pl

:: szczegóły

SZKOLENIA BHP

Szkolenia i usługi z zakresu bhp i ppoz oraz ochrony środowiska. Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska. Nadzory z zakresu bhp nad firmami, szkolenia wstępne i okresowe,

www: http://www.bhpkonsul.pl

:: szczegóły

Spawanie TIG

Zapraszamy do firmy P.U. Harispal - o spawaniu wiemy wszystko! Organizujemy kursy i szkolenia z zakresu spawalnictwa, m.in. kurs rysunku technicznego, kursy spawania i wiele innych. Jesteśmy dealerem firmy Migatronic. Posiadamy w swojej ofercie urządzenia do spawania typu MIG/MAG oraz do spawania typu TIG/MMA. Dla zainteresowanych techniką spawania TIG/MMA posiadamy takie spawarki jak: Migatronic Pi (Pi 200, Pi 250, Pi 320, Pi 400, Pi 500)

www: http://www.harispal.pl/

:: szczegóły

budowa parków linowych

Parki linowe cieszą się coraz to większą wziętością w gronie turystów stawiających na aktywną formę odpoczynku. Trudno się temu dziwić, wizyta w parkach linowych zawsze jest pełna adrenaliny. Swoją drogą to doskonała metoda integracji z innymi ludźmi. Jednak parki linowe muszą być budowane przez fachowców! Tym się zajmuje firma HMM - budowa parków linowych oraz kursy dla instruktorów to nasza specjalność! Zapraszamy.

www: http://hmm.com.pl

:: szczegóły

kursy bhp mazowieckie

Firma szkoleniowo doradcza Codex-BHP działa na terenie województwa Mazowieckiego. Świadczymy usługi szkoleniowo doradcze w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Zajmujemy się również ochroną przeciwpożarową.

www: http://www.codexbhp.pl/

:: szczegóły

Bhp

Liwax Warszawa - oferujemy Szkolenia bhp. Mamy status Ośrodka Szkoleniowego i Kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne. Szkolenia bhp, sporządzenie dokumentacji powypadkowej, ocena ryzyka zawodowego, outsourcing bhp. Profesjonalna pomoc w przeprowadzeniu dochodzenia powypadkowego. Rzetelnie sporządzona dokumentacja, odpowiednie środki profilaktyczne. Szkolenia bhp - wypadki.

www: http://www.liwax.com.pl/

:: szczegóły

Forum Meble, antyki, dom, biuro, ogród - forum dyskusyjne

Forum.meble.pl - porozmawiaj o meblach, wyposażeniu, biurze, ogrodzie, montażu mebli i wielu innych tematach. Największe forum meblowe w Polsce. Znajdziesz tutaj ciekawych ludzi, dyskusje i opinie, wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, interesujące tematy, wypowiedzi fachowców, ciekawostki, porady, itp. Serdecznie zapraszamy! Dołącz już teraz i weź udział w konkursie, szczegóły na forum!

www: http://forum.meble.pl

:: szczegóły

Szkolenie z pierwszej pomocy

Firma STAY & PLAY organizuje szkolenia z pierwszej pomocy. Oferta firmy skierowana jest do firm, instytucji, organizacji, szkół nauki jazdy. Pierwszej pomocy nauczają ratownicy medyczni, doświadczeni trenerzy, instruktorzy Polskiej Rady Resuscytacji.

www: http://www.stayandplay.pl/

:: szczegóły

SZKOLENIA BHP, NADZÓR I DORADZTWO BHP, KURSY BHP I PPOŻ

Szkolenia bhp realizowane przez Codex BHP. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę firm w ramach BHP i ppoż. Oferujemy atrakcyjne ceny. Realizujemy szkolenia dla pracodawców, kadry kierowniczej, pracowników różnych grup zawodowych. Oferujemy audyt, doradztwo, nadzór, sporządzanie dokumentacji powypadkowej.

www: http://www.codexbhp.pl/szkoleniabhp.html

:: szczegóły

Filc i Filcowanie, Kursy i Warsztaty Filcowania na DVD, biżuteria filcowa

Użytkowe wyroby z wełny owczej. Jedna z nielicznych osób w Polsce zajmujących się ręcznym wyrabianiem przedmiotów z filcu (filcowanie tradycyjne i na mokro). Prowadzi warsztaty i kursy filcowania. Szeroki wybór elementów do dekoracji wnętrz, dywany.

www: http://agnieszkajackowiak.pl/

:: szczegóły

Partnersoft - szkolenia z kosztorysowania

Prowadzimy kursy i szkolenia z kosztorysowania i planowania wspomaganego komputerem. Dostarczamy oprogramowanie do kosztorysowania, harmonogramowania i projektowania. W ofercie: Norma Pro, Norma Standard, AutoCAD, Harmonogram, Planista, MS Project, Sekocenbud, Buduj z głową. Zapraszamy.

www: http://www.partnersoft.pl/

:: szczegóły

Certyfikaty Energetyczne

Certyfikaty Energetyczne - to swojego rodzaju dokumenty wskazujące zużyciu energii przez mieszkanie lub budynek. Wyznaczają ekonomiczne cechy mieszkań - spodziewane koszty utrzymania. Obowiązujące świadectwa energetyczne dla sprzedawanych budynków i mieszkań, będą wyznaczane przez przeszkolonych pracowników.

www: http://www.swiadectwo-energii.com

:: szczegóły

Lektor: szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy BHP, kursy BHP, p.poż, pomiary oświetleni

Lektor: szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy BHP, kursy BHP, p.poż, pomiary oświetlenia, szkolenia z ochrony przeciwpożarowej, prawo pracy, ocena ryzyka

www: http://www.lektor.biz

:: szczegóły

Szkolenia BHP Bielsko-Biała

Szkolimy i obsługujemy sektor państwowy i prywatny w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Ochrony Środowiska oraz Profesjonalnej Obsługi Klienta. Nasza firma jest firmą rodzinną, która działa na rynku od 1999 roku i przeprowadza szkolenia zgodnie z obowiązującymi przepisami, jak również w sposób taki, aby uczestnicy szkoleń mogli jak najlepiej skorzystać z przekazywanych informacji.

www: http://www.agencjaenergetyczna.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0