« Strona Główna

kostka brukowa - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Prace wysokościowe, podlaskie, Prace wysokościowe, Hale magazynowe, mazowieckie, Sklepy ogólnobudowlane, Wyroby betonowe, Budowa domów, Kruszywa, małopolskie, podkarpackie, Chemia budowlana, Katalogi budowlane, Serwisy budowlane, Granit, marmur, Inne, Budownictwo mieszkaniowe, Inne, Artykuły BHP, Agregaty, Budownictwo drogowe, Kostka brukowa, Brukarstwo, Cegły, Pustaki,


WOW-BRUK Hurtownia kostki brukowej

WOW-BRUK to renomowana hurtownia kostki brukowej w Młyńcu Pierwszym. Możesz w niej nie tylko zamówić kostkę, ale także skorzystać z możliwości dowozu pod wskazany adres. Firma dystrybuuje produkty najlepszych polskich producentów, tj. Libet, Buszrem, Kamal, Polbruk. Skorzystaj z oferty!

www: http://https://wowbruk.pl/

:: szczegóły

Kostka brukowa, bruk - idealne otoczenie Twojego Domu

Hurtowania kostki brukowej online kostkaGT.pl. Kostka brukowa to idealny pomysł na zmianę przestrzeni wokół domu. Oferujemy szeroką paletę kształtów, barw, struktur i wielkości kostki brukowej, co powoduje że ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia, więc przestrzeń wokół domu możemy kształtować na wiele sposobów.

www: https://kostkagt.pl/

:: szczegóły

Producent kostki brukowej Forbet

FORBET to przedsiębiorstwo, która od ponad 30 lat produkuje wysokiej jakości kostkę brukową oraz półfabrykaty betonowe. Doświadczenie, wiedza i umiejętności, jakie wykorzystują do produkcji wyrobów sprawiły, że FORBET jest obecnie firmą klasy europejskiej. W asortymencie znajdziecie różne kolory i kształty kostki brukowej oraz galanterii betonowej. Szczegóły na stronie. Zapraszamy!

www: http://www.forbet.pl/

:: szczegóły

Kostka brukowa KrakĂłw - BrukKwiat.pl

Oferujemy profesjonalne usługi brukarskie – układanie nawierzchni z kostki brukowej, granitowej, ażurowej. Wykonywanie prac kanalizacyjnych, podbudowy pod fundamenty, roboty ziemne, wyburzenia obiektów oraz prace związane z projektowaniem i nadzorem budowy dróg. Rozbiórki i wyburzenia. Działamy od 1991 roku na terenie Krakowa i okolic.

www: http://brukkwiat.pl/

:: szczegóły

Mobile Wash Service – Misza Expert

Firma MISZA EXPERT zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych specjalistycznych usług związanych z wysokociśnieniowym myciem powierzchni oraz nadzorem budowlanym.

www: http://miszaexpert.pl/

:: szczegóły

Brukarstwo Szczecin

Przedsiębiorstwo Masbruk oferuje Państwu wysokiej jakości usługi brukarskie. Zakres naszych usług to m. in. wykładanie tarasów, wjazdów do garażu, wyjazdów na posesję, alejek parkowych, schodów. Służymy także pomocą w zakresie zakupu materiałów brukarskich.

www: http://masbruk.com/

:: szczegóły

Układanie kostki brukowej, brukarstwo, Tarnów i Dębica | Tomaszek

Firma Tomaszek specjalizuje się głównie w brukarstwie, usługach budowlanych i usługach transportowych różnego rodzaju kruszyw. Nasze usługi brukarskie oferujemy głównie w powiecie tarnowskim, dębickim i jasielskim.

www: http://www.brukarstwo-tomaszek.pl/

:: szczegóły

Eden. Kostka brukowa Radom.

Dysponujemy szeroką ofertą gotowych kostek, możemy również sprowadzić każdy typ kostki dostępny na rynku. Firma EDEN oferuje swoje usługi brukarskie na terenie Radomia osobom prywatnym, firmom i instytucjom. Jeśli szukają Państwo firmy brukarskiej z wieloletnim doświadczeniem, gotowej podjąć się realizacji nawet najśmielszych pomysłów, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

www: http://www.eden-no.com/

:: szczegóły

Ozon Rzeszów | Układanie kostki brukowej, usługi brukarskie

Ozon to rzeszowska firma, która świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu układania kostki brukowej lub granitowej. Oferta obejmuje pomiar terenu, projekt podjazdu, dostarczenie niezbędnych materiałów, przygotowane całego terenu i ułożenie kostki. Firma ma na swoim koncie wiele zrealizowanych prac i inwestycji.

www: http://ozon-kostkabrukowa.pl/

:: szczegóły

Brukarstwo - Kompleksowe Usługi Brukarskie - P.H.U. BORO

Kompleksowe usługi brukarskie na terenie Sosnowca i okoli. Szybko i solidnie z materiałów własnych oraz powierzonych. Bezpłatna wycena oraz porady

www: http://www.boro.sosnowiec.pl/

:: szczegóły

KM Tani Dom - Zapraszamy

Firma KM Tani Dom prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych. To kompleksowe zaopatrzenie budownictwa w najlepszej jakości artykuły rodzimych i obcokrajowych producentów, w szczególności Roben oraz Schiedel. Firma sprzedaje materiały na fundamenty, ściany zewnętrzne i wewnętrzne, sufity, dachy, kominy, materiały dociepleniowe, tynki i wiele innych. Klienci zawsze otrzymują tu profesjonalne wsparcie w doborze właściwych materiałów. Przedsiębiorstwo KM Tani Dom dodatkowo zajmuje się również transportem materiałów budowlanych do klienta. Zapewnia zawsze zachęcające ceny na wszystkie swoje materia

www: http://km-tanidom.pl

:: szczegóły

Jampol Konstrukcje Stalowe

Zapraszamy do skorzystania z usług producenta konstrukcji stalowych Jampol. Wykonujemy profesjonalne i solidne hale stalowe, hale namiotowe a także zajmujemy się układaniem bruku. Obszar działania sięga całego województwa kujawsko-pomorskiego.

www: http://jam-pol.eu/

:: szczegóły

Kostka brukowa - Zielonka, Radzymin

Firma ZRB - Zakład Robót Brukarskich zapewnia kostkę brukową renomowanych producentów w atrakcyjnej cenie. Oprócz kostki brukowej oferujemy również kostkę granitową, elementy małej architektury do tworzenia skarp, kwietników i murków, a także szeroki wybór płyt tarasowych. Posiadamy dwa sklepy w dwóch lokalizacjach - Zielonce oraz Radzymin - Ciemne. Zapewniamy także dostarczenie zamówionego towaru pod wskazany adres. Nasza firma ZRB od ponad 25-ciu lat świadczy także usługi brukarskie.

www: http://www.zrb-bruki.pl

:: szczegóły

Kostka brukowa Lazurek

Firma Lazurek prowadzi sprzedaż kostki brukowej i ogrodzeń. Oferuje produkty znanych polskich i zagranicznych marek. Zapraszamy do firmy Lazurek.

www: http://lazurek.pl/

:: szczegóły

www.brukarstwo-radom.pl

Nasza firma Brukarstwo Ar Wi z Radomia posiada duże doświadczenie w brukarstwie. Odpowiednio ułożona kostka brukowa to nasz priorytet, zatem oprócz sprawdzonej załogi, angażujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców surowców. Mnogie grono usatysfakcjonowanych Odbiorców ręczy, iż to nasze usługi brukarskie w Radomiu są warte twojej uwagi. Więcej użytecznych danych o tym, co jesteśmy w stanie zaproponować, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

www: http://brukarstwo-radom.pl/

:: szczegóły

Kostka brukowa Gdańsk

PHU ERGE to firma z Gdańska, zlokalizowana przy obwodnicy, w miejscu bardzo ułatwiającym dojazd i transport, która w swojej ofercie posiada kostkę brukową, granitową, a także wyroby z kamienia. Kostka oferowana jest w standardowych sześciokątnych kształtach różnych rozmiarów. Dostępnych jest wiele kolorów kostki brukowej, jak i granitowej. Wyroby z kamienia oferowane przez ERGE tworzone są ręcznie i mają 200-letnią gwarancję.

www: http://www.wegiel-granit.pl/

:: szczegóły

Układanie kostki betonowej i brukowej

Firma specjalizuje się w świadczeniu usług brukarskich. W ofercie między innymi układanie kostki brukowej, galanterii betonowej i inne.

www: http://lewmag.pl

:: szczegóły

Chełmski Cement

Firma Chełmski Cement Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą od 1994 roku. Obecnie jest częścią międzynarodowego koncernu CEMEX - globalnego lidera w branży materiałów budowlanych. Siedziba firmy znajduje się w Chełmie, przy ul. Fabrycznej 3. Posiadamy własne składy handlowe w Chełmie, Hrubieszowie i Zamościu. Nadrzędnym celem działań firmy Chełmski Cement jest sprzedaż cementu workowanego, materiałów budowlanych oraz kostki brukowej.

www: http://wszystkodobudowydomu.pl/

:: szczegóły

Norma Ogrody - Brukarstwo, Ogrody, Ogrodzenia

Jeżeli szukacie Państwo firmy, która solidnie i fachowo zajmie się założeniem lub pielęgnacją Waszego ogrodu jak również ułożeniem kostki brukowej, to trafiliście pod właściwy adres. Jesteśmy firmą zarejestrowaną w ZUS i US, świadczącą usługi w zakresie zakładania i pielęgnacji ogrodów, brukarstwa oraz wykonywania ogrodzeń.

www: http://www.norma-ogrody.pl/

:: szczegóły

Brukarstwo w Krakowie

Czemu każdy uważa, że układaniem kostki brukowej zajmują się tylko niewykwalifikowane osoby, dla których taki rodzaj pracy jest niezmiennym sposobem na zatrudnienie? Nasza firma zadaje kłam tego typu stwierdzeniom. Tworzymy w pełni profesjonalną, fachową grupę, której specjalizacją jest brukarstwo. Kraków to pole naszych działań - dzięki solidności i sumienności, zdobyliśmy tam szacunek, który wprowadził nas na podium najmocniej szanowanych przedsiębiorstw. Na naszym portalu znajdziesz pełną ofertę z zakresu układania kostki oraz brukarstwa - Kraków i okolice brukujemy od lat!

www: http://www.mkbruk.pl/

:: szczegóły

Układanie kostki granitowej brukarstwo

Jesteśmy firmą specjalizującą się w układaniu kostki brukowej wszelkiego typu. Realizacje wykonujemy z materiału własnego lub powierzonego na terenie miasta Poznań oraz w w woj Wielkopolskim, gwarantując profesjonalną obsługę oraz krótkie terminy realizacji Zapraszamy do współpracy Rj-Bruk-Bud

www: http://www.bruk-bud.pl/

:: szczegóły

Produkujemy Beton towarowy, strop teriva, płyty kanałowe żerań

Nasza firma Wyroby Betonowe Ryszard Szczepański powstała w 1953 roku. Główną działalnością jest produkcja takiego asortymentu jak beton towarowy, strop teriva, płyta kanałowa żerań, bloczki betonowe i wiele innych. Beton towarowy dzieli się na beton konstrukcyjny, drogowo-mostowy, posadzkowy, odporny na agresję chemiczną. Beton transportowany jest betonomieszarkami o pojemnościach od 6 do 9 metrów sześciennych.

www: http://www.wyrobybetonowe.com.pl/

:: szczegóły

stonesołtysiak

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 2008 roku. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są klienci indywidualni. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Główna siedziba Naszej Firmy znajduje się w Mławie oraz w Żurominie. Nasza firma oferuje wyroby granitowe i marmurowe.

www: http://www.stonesołtysiak.pl/

:: szczegóły

Kostka brukowa Poznań

Brukarstwo stosuje się we wszystkich państwach. Bin Bruk realizuje zamówienia nie tylko na obszarze Poznania. Przed rozpoczęciem prac dokonywana jest wycena. Ogólnego ustalenia opłat dokonać można telefonicznie. Można także umówić się na spotkanie u zamawiającego. Na prośbę kontrahentów przedsiębiorstwo przywozi piasek. Kosztorys jest bezpłatny i posiada dużą liczbę atutów. Na stronie demonstrowane są referencje kontrahentów.

www: http://www.bin-bruk.pl

:: szczegóły

Budowa domu. Wykończenia, remonty, prace brukarskie. Mat-Bud | Żukow

Myślisz o budowie domu? Twoje mieszkanie wymaga remontu? A może marzy Ci się kostka brukowa na podwórku? Mat-Bud to dobry wybór! Firma remontowo-budowlana Mat-Bud z miejscowości Żukowo w woj. pomorskim oferuje kompleksowe usługi związane z budową domu czy wykończeniem wnętrza. Od lat z powodzeniem działamy na rynku usług budowlanych, dzięki czemu zyskaliśmy już szerokie grono zadowolonych z naszych usług klientów.

www: http://www.remontywykonczeniazukowo.pl/

:: szczegóły

Bruker - kostka brukowa Radom

Oferujemy czynności z następującego zakresu : - Roboty drogowe - Wykonanie chodników, parkingów, placów - Remonty dróg - Budowa dróg i podbudowa z tłucznia - Roboty brukarskie - Układanie kostki - Układanie kostki granitowej - Remonty starych nawierzchni brukowych - Roboty ziemne - Wykopy pod fundament - Niwelacja terenu - Wykonanie remontu dróg gruntowych - Wyburzenia

www: http://bruker.radom.pl/

:: szczegóły

Piasek, podsyp, tłuczeń, gruz, kostka brukowa, bloczki betonowe,

Posiadamy najtańsze materiały budowlane w województwie mazowieckim. W naszej ofercie znajdą Państwo piasek, podsyp, tłuczeń, kostkę brukową, bloczki betonowe, stropy teriva. Działamy na terenie: Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Nadarzyn, Janki, Mszczonów, Żyrardów, Pruszków, Brwinów, Jaktorów, Podkowa Leśna, Żółwin. Kontakt tel. 606 156 415 lub 22 728 39 41, biuro@omegamat.pl

www: http://www.omegamat.pl/

:: szczegóły

pustaki żużlowe

Firma ZPB Knurów mająca siedzibę niedaleko miasta Mikołów oferuje kostka brukowa, donice betonowe, pustak żużlowy, ławki, palisady, płyty ażurowe, ażury, płyty chodnikowe, pustak żużlowy, pustak betonowy, kostka fundamentowa, korytko płaskie, korytko liniowe betonowe, krawężnik najazdowy, krawężnik drogowy, obrzeża chodnikowe, usługi brukarskie. Zaprasza klientów śląska i okolic.

www: http://www.zpb.com.pl/

:: szczegóły

Kostka brukowa Racibórz

Fabryka ogrodzeń Małro Sośnicowice. W naszej ofercie wysokiej jakości kostka brukowa, kostka przemysłowa, ażury, palisady betonowe, obrzeża betonowe, płyty chodnikowe, wyroby betonowe, galanteria betonowa. Zapewniamy transport do miast Gliwice, Rybnik, Racibórz, Żory, Knurów, Chorzów, Zabrze,Katowice, Wodzisław Śląski, Bielsko-Biała

www: http://www.twojakostkabrukowa.pl

:: szczegóły

Kon-Bruk Usługi Brukarskie Kowalewski Konrad

Wykonujemy chodniki, alejki, podjazdy, place, parkingi, drogi, ścieżki rowerowe z różnego rodzaju kostki brukowej, polbruku oraz kamienia naturalnego.

www: http://www.konbruk.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 5 0 0