« Strona Główna

kosiarki - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Wynajem sprzętu, Inne, Sklepy ogrodnicze, Maszyny budowlane, Inne, Narzędzia, Oświetlenie,


ARMARENT - Wynajem sprzętu budowlanego Będzin

Świadczymy usługi wynajmy sprzętu budowlanego, ogrodowego oraz elektronarzędzi. Oferta wynajmu ARMARENT obejmuje m.in. taki sprzęt jak: zagęszczarki stopowe, zagęszczarki płytowe, zagęszczarki rewersyjne, młoty wyburzeniowe, młotowiertarki, agregaty prądotwórcze, stacje hydrauliczne, spalinowe piły tarczowe, młoty pneumatyczne, pompy wodne i szlamowe, myjki ciśnieniowe, pilarki tarczowe, piły drogowe, piły łańcuchowe, wiertnice do ziemi, betoniarki, drabiny, kosiarki, przycinarki, podkaszarki.

www: http://www.armarent.pl/

:: szczegóły

Meble ogrodowe, nasiona, kosiarki - porównywarka cen.

Jeśli interesują Cię zakupy do ogrodu to trafiłeś idealnie. Zakupy.wymarzonyogrod.pl to pierwszy pasaż handlowy i porównywarka produktów ogrodniczych. Została stworzona z myślą o tych, których największym hobby jest zieleń, ogród, działka i rośliny doniczkowe. W pasażu prezentujemy wiele sklepów i produktów niezbędnych na działkę i do ogrodu, w tym meble ogrodowe, kosiarki, altanki, nasiona kwiatów i roślin oraz wiele innych. W serwisie znajduje się także profesjonalna wyszukiwarka, która pomoże Ci znaleźć każdy produkt a także porównywarka cen, która umożliwi wybranie najtańszej ofert

www: http://zakupy.wymarzonyogrod.pl/

:: szczegóły

Kosiarki bijakowe

Silnik o mocy 17 KM, V-Twin, z systemem zarządzania mocą John Deere iTorque. Automatyczna przekładnia z dwoma nożnymi pedałami sterowania "Twin Touch" i tempomatem w standardzie dla jescze łatwiejszej pracy.Spawana, 3 mm stalowa rama, żeliwna przednia oś i 19 mm (3/4-in.) drążek kierowniczy zapewnia większy komfort, trwałość oraz doskonałą widoczność.

www: http://www.superkosiarki.pl

:: szczegóły

maszyny budowlane, elektronarzędzia, kosiarki

Autoryzowany sklep internetowy - w ofercie: profesjonalny sprzęt ogrodniczy,budowlany i motoryzacyjny;kosiarki,wiertarki,piły,pilarki,elektronarzedzia,odśnieżarki,myjki,karchery,maszyny robocze najnowszej generacji avant. Nasi eksperci służą Państwu radą i sugestiami w doborze produktów.Serdecznie zapraszamy.

www: http://www.agroserwis.info

:: szczegóły

Kosiarki spalinowe Honda, traktorki

Firma Armax obok asortymentu maszyn budowlanych jest dystrybutorem sprzętu ogrodniczego firmy Honda. Honda jest twórcą niejednego standardu obowiązującego na rynku. Od lat wprowadza nowe technologie i rozwiązania.rnW siezonie 2008, firma przygotowała zakres nowych modeli kosiarek oraz innych maszyn i urządzeń do pielęgnacji zieleni.

www: http://www.armax.com.pl/ogrody/

:: szczegóły

WOLF-GARTEN - Sprzęt ogrodowy, kosiarki, maszyny ogrodnicze, narzędzia ogrodnicze, Poznań

Jeśli zaufasz firmie WOLF-Garten, możesz być pewny, że otrzymasz produkt o najwyśzej jajokści technicznej ioptymalnej wygodzie pracy. WOLF-Garten nie tylko oferuje narzędzie do wykonywania wszystkich prac w ogrodzie, ale również nieustannie szuka nowych rozwiązań aby pracę w ogrodzie uczynić dziecinnie łatwą. Dzięki temu pracujesz bez wysiłku i oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na rozrywkę.

www: http://www.narzedzia-ogrodnicze.info

:: szczegóły

Firma Handlowa MG Kalisz Ostrów Konin : Sprzęt ogrodniczy, Systemy zasilania awaryjnego, Maszyny bud

Firma Handlowa MG Kalisz Ostrów Konin oferujemy: Sprzęt ogrodniczy, Systemy zasilania awaryjnego, Maszyny budowlane, Maszyny sprzątające.

www: http://www.mg-ogrody.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0