« Strona Główna

koparki g±sienicowe - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Maszyny budowlane, Koparki,


Roboty Ziemne - Urbanek

Roboty Ziemne - Urbanek to przedsiębiorstwo usługowe specjalizuj±ce się w wykonywaniu prac ziemnych, jak i w najmowaniu sprzętu do tego typu zadań. Wynajmujemy szeroki wachlarz osprzętu najwyższej klasy pozwalaj±cego nam współpracować z takimi brandami jak SKANSKA. Poniżej oferowane typy naszych koparek: koparko-ładowarki koparki kołowe koparki g±sienicowe.

www: http://https://robotyziemne-urbanek.pl/koparka-lodz/

:: szczegóły

Serwis koparek Kraków

Serwis 301 remontujemy ciężki sprzęt budowlany najpopularniejszych producentów. Serwisujemy koparki (kołowe i g±sienicowe), ładowarki, koparko-ładowarki, ładowarki, spychacze i mniejszy sprzęt budowlany (zagęszczarki i wózki widłowe) marek takich, jak Deutz, Honda, Perkins, Kubota, Robin-Subaru, Fuchs, Wecker, Hatz, Yanmar, i innych. Wykonujemy regenerację podzespołów i przegl±dy okresowe maszyn. Wszystkie nasze usługi objęte s± gwarancj±.

www: http://serwis301.pl/

:: szczegóły

Walce

Gema Wieliczka, Oddział Kraków - Solidna i rzetelna obsługa. Urz±dzenia i maszyny budowlane - używane i nowe. Sprzęt specjalistyczny, koparki g±sienicowe i koparki kołowe, młoty, osprzęt, kruszarki betonu, nożyce, mini ładowarki i przesiewacze. Maszyny firm: Doosan, Cat, Komatsu, Mccloskey, Montabert, Daewoo, Atlas, Hartl, Tecna, BobCat, Moxy, Vtn i Sanko. Sprzęt wyburzeniowy i maszyny budowlane - ładowarki, wozidła, kruszarki betonu, koparki, przesiewacze, walce i maszyny wyburzeniowe. Koparka kołowa i g±sienicowa, ładowarka i kruszarka.

www: http://www.solidnemaszyny.pl/

:: szczegóły

Koparki g±sienicowe, koparko ładowarki, młoty hydrauliczne wyburzeniowe

Jeste¶my wył±cznym dealerem CUKUROVA w Polsce. Sprzedajemy: koparko-ładowarek, koparek, ładowarek, wózków widłowych. Jak również osprzęt do maszyn budowlanych firmy OK TECm.in.:młoty hydrauliczne, szybkozł±cze, zagęszczarki, nożyce itp.

www: http://www.cukurova.pl/

:: szczegóły

Wynajem sprzętu budowlanego Sw-rent

Sw-rent wynajem i sprzedaż maszyn budowlanych, transport, serwis. Wypożyczalnia: koparki, maszyny do przeładunku, żurawie, dumpery, samochody ciężarowe, koparki g±sienicowe, osprzęt, Kubota, kontenery, wywrotki. Sprawdz teraz.

www: http://www.sw-rent.pl

:: szczegóły

Naprawa jcb

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Kobus oferuje swoje usługi w dziedzinie wypożyczania sprzedaży oraz naprawy jcb.

www: http://www.kobus.net.pl

:: szczegóły

KOBUS - maszyny budowlane , koparki , ładowarki

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem oraz sprzedawaniem urz±dzeń budowlanych marki JCB. Koparki JCB s± koparkami najwyższej klasy. Wypożyczanie urz±dzeń budowlanych jest o wiele lepsze i bardziej opłacalne niż ich zakupienie głównie przez drogie koszty utrzymania. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z nasz± ofert±.

www: http://www.kobus.net.pl/

:: szczegóły

Minikoparki

Minikoparki i miniładowarki Takeuchi w ofercie dystrubutora. TAKEUCHI produkuje minikoparki od 0,8 do 14 ton, miniładowarki g±sienicowe 3,5 do 5 ton oraz wozidła g±sienicowe, które znajduj± szerokie zastosowanie w budownictwie, energetyce, telekomunikacji, ogrodnictwie, wodoci±gach, kanalizacji oraz zakładach komunalnych.rn

www: http://www.armax.com.pl/minikoparki

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 5 0 0