« Strona Główna

koparka - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
warmińsko-mazurskie, Dźwigi, kujawsko-pomorskie, Rozbiórki, Budowa domów, Inne, Instalacje elektryczne, Serwisy budowlane, Wynajem sprzętu, Budownictwo drogowe, Roboty drogowe, Remonty, Ogrodzenia, Usługi ogólnobudowlane, Brukarstwo, Prace ziemne, Maszyny budowlane, Koparki,


Roboty Ziemne - Urbanek

Roboty Ziemne - Urbanek to przedsiębiorstwo usługowe specjalizujące się w wykonywaniu prac ziemnych, jak i w najmowaniu sprzętu do tego typu zadań. Wynajmujemy szeroki wachlarz osprzętu najwyższej klasy pozwalającego nam współpracować z takimi brandami jak SKANSKA. Poniżej oferowane typy naszych koparek: koparko-ładowarki koparki kołowe koparki gąsienicowe.

www: http://https://robotyziemne-urbanek.pl/koparka-lodz/

:: szczegóły

Minikoparka Poznań

Oferujemy usługi minikoparką w Poznaniu oraz wynajem mini sprzętu budowlanego. Działamy na terenie Poznania i okolic. Świadczymy usługi dla firm i osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy usługi wszelkiego rodzaju prac ziemnych, a w szczególności wykopy pod instalacje wodne, elektryczne, oraz kanalizacje.

www: https://minikoparka-poznan.pl/

:: szczegóły

Oltrans - usługi dźwigowe, usługi koparkami, transport maszyn budowlanych

Firma OLTRANS zapewnia profesjonalne usługi koparkami oraz usługi dźwigowe. Zapewniamy także transport maszyn budowlanych. Działamy na terenie Iławy Ostródy. Pomagamy przy małych i dużych pracach budowlanych.

www: http://www.olszta.pl/

:: szczegóły

minikoparka Kraków

Jeśli chcecie Państwo wynająć minikoparkę na terenie województwa małopolskiego, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

www: http://brolog-minikoparka.pl/

:: szczegóły

Koparka Warszawa, prace ziemne

Koparka Warszawa, prace ziemne Warszawa. Więcej informacji na stronie internetowej firmy budowlanej "koparka Warszawa": http://www.koparka-warszawa.pl

www: http://www.koparka-warszawa.pl/

:: szczegóły

Rozbiórki Warszawa, wyburzenia budynków i wynajem koparek.

Firma Bal-kop S.C. specjalizuje się w realizacji usług w zakresie rozbiórek i wyburzeń budynków. Oferuje również wykonawstwo wszelkiego typu robót sprzętem ciężkim, roboty ziemne, wykopy, usługi kanalizacyjne i brukarskie. Oferuje sprzedaż materiałów sypkich, atrakcyjne ceny transportu oraz wynajem koparek i koparko ładowarek.

www: http://www.bal-kop.pl/

:: szczegóły

Usługi koparka, koparko-ładowarka DadBud Wrocław

Firma DadBud znajduje się na terenie Wrocławia. Kompleksowo wykonujemy usługi koparką oraz koparko-ładowarką polegające na robotach ziemnych. Między innymi: rozbiórki, przyłącza wodociągowe, instalacje sanitarne, wykopy pod szambo, wykopy pod fundamenty, równanie terenu, utwardzenia nawierzchni i gruntu oraz wiele innych, zapraszamy do współpracy.

www: http://www.dadbud.pl/

:: szczegóły

ROBOTY ZIEMNE Kraków

Wszystkie prace ziemne i brukarskie są przestrzenią do naszych działań. Prowadzimy wykopy i prace brukarskie na terenie Małopolski, w szczególności na terenie Krakowa i okolic. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i zespołem fachowców. Realizujemy duże i mniejsze inwestycje w zakresie prac ziemnych i brukarstwa.

www: http://www.robotyziemne.wbud.pl/

:: szczegóły

wagaciezka.biz

Portal o tematyce budowlanej i maszyn budowlanych. Posiada grono funkcjonalności między innymi takich jak - dodawanie ogłoszeń budowlanych, informacji o przetargach i pracy. Ponadto publikowane są na jego łamach artykuły i aktualności branżowe.

www: http://wagaciezka.biz/

:: szczegóły

Koparko ładowarka Wrocław

Jednostka Kom-bud specjalizuje się przeprowadzaniem robót ziemnych na terenie miasta Wrocławia. Ma do zaoferowania wiele usług związanych z koparką i koparko-ładowarką takie jak: wykopy pod budynki, bramki czy wodno-kanalizacyjne, a także wysłanie i rozładunek budulców o dużej masie i innych.

www: http://kom-bud.wroclaw.pl

:: szczegóły

Transport ciężarowy Bysgoszcz

Świadczymy usługi w zakresie: Dostawy materiałów budowlanych: Żwir, Piasek, Beton, Torf, Czarnoziem, Szlaka, Materiały na paletach, itp. Wpuszczanie kręgów kanalizacyjnych Transport ogólnopolski z HDS 4,7T Wykopy pod budynki - prace ziemne

www: http://www.exprestrans.pl/

:: szczegóły

Koparka Rzeszów

Szukasz rzetelnej firmy zajmującej się pracami ziemnymi? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tylko u nas znajdziesz sprzęt w stu procentach niezawodny i najwyższej jakości. Najlepsza koparka Rzeszów to jest to co oferujemy. Z nami wykonasz wszelkie prace wymagające użycia najlepszego sprzętu budowlanego. Nasze pojazdy są w pełni wyposażone i gotowe do pracy o każdej porze dnia i nocy. Nie zwlekaj! Już dziś zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i wybierz coś dla siebie.

www: http://braciasolarz.pl/

:: szczegóły

Kretmix | Przeciski | Wykopy

Ofertę kierujemy do wszystkich Firm, które umieszczają infrastrukturę pod ziemią. Fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie pracowników gwarantują naszym klientom solidne i fachowe wykonanie prac. Metoda pneumatyki udarowej pozwala wyeliminować zakłócenia w ruchu pieszym i drogowym - charakterystyczne przy konwencjonalnej metodzie zrywania nawierzchni, a następnie jej odtwarzania. Nie wymaga rekultywacji gruntu.

www: http://kretmix.pl/

:: szczegóły

Koparki Wisła

Specjalizujemy się w robotach ziemnych, koparkami, koparko-ładowarkami i minikoparkami.

www: http://koparkiwisla.pl/

:: szczegóły

Usługi Koparką - Rzeszów i okolice

Oferujemy Państwu usługi w zakresie prac ziemnych koparko-ładowarką JCB 3CX. Wykonujemy również usługi transportowe samochodem ciężarowym. Świadczymy usługi na terenie: miasta Rzeszów, gmin Świlcza, Głogów Młp. i Sędziszów Młp.

www: http://koparka.swilcza.eu/

:: szczegóły

Usługi minikoparką Warszawa Błonie

Firma Gold-Serwis świadczy usługi związane z robotami ziemnymi. Usługi wykonujemy na terenie Warszawa i woj. mazowieckiego. Komiemy minikoparkami i koparko-ładowarkami. Wykonujemy wykopy pod: -ławy fundamentowe budynków -oczyszczalnie ścieków -kable energetyczne, światłowodowe i telefoniczne -przyłącze wodociągowe i kanalizacyjne, węzły cieplne -sieci gazowe, drenaże, rowy melioracyjne -baseny, oczka wodne, Wykonamy kompleksowo instalacje wodne i kanalizacyjne, szamba, odwodnienia terenów.

www: http://www.mini-koparka.warszawa.pl/

:: szczegóły

WYNAJEM MINIKOPARKA KOPARKA MAZOWIECKIE WARSZAWA NOWY DWÓR MAZO

Firma MONDAR świadczy usługi związane z robotami ziemnymi m.in. wykopy pod: -przyłącza (wodociągowe,kanalizacyjne,elektryczne lub gazowe) -fundamenty -szambo -przydomową oczyszczalnię ścieków -drenaż -ogrodzenie -docieplenie fundamentów -inne roboty ziemne (pogłębianie rowów, równanie terenu, skarpowanie) Nasze usługi obejmują teren województwa mazowieckiego m.in.: Ciechanów, Drobin, Legionowo, Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki, Pomiechówek, Płock, Płońsk, Sierpc, Sochaczew, Warszawa i okolice

www: http://www.mondar.pl/

:: szczegóły

Wynajem minikoparki Warszawa i okolice, usługi ziemne

Usługi minikoparką Warszawa i okolice. Wykopy pod; fundamenty domów oraz budynków gospodarczych; przydomowe oczyszczalnie ścieków; gruntowe wymienniki ciepła; kable energetyczne, telefoniczne i światłowodowe; kanalizację zewnętrzną, sieci gazowe i wodno-kanalizacyjne, wykopy oczek wodnych, drenaży liniowych, rowów melioracyjnychrn

www: http://minikoparka-warszawa.pl/

:: szczegóły

Załadunek palet

Wynajem koparki - Domachowo, gmina Trąbki Wielkie - koparka i ładowarka do wynajęcia na prace oraz roboty ziemne - obszar działania to głównie Gdańsk i trójmiasto. Koparko ładowarki - prace przy budowie dróg, rozładunek palet i załadunek palet. W ofercie niwelacja terenu, prace ziemne oraz wykopy pod budynki, szamba, fundamenty i sieć wod-kan. Też odśnieżanie dróg i odśnieżanie ulic, odśnieżanie koparką - Gdynia, woj. pomorskie. Wynajem koparek - koparka do wynajęcia na prace i roboty ziemne Gdańsk.

www: http://www.robotyziemne.tenistal.com.pl/

:: szczegóły

MIRTECH - alternatywne oryginalne części JCB

Firma MIRTECH oferuje oryginalne i alternatywne części zamienne, podzespoły do maszyn budowlanych JCB. Dysponujemy magazynem, zapewniającym stały dostęp do wszystkich części zamiennych jak również głównych podzespołów JCB. Oferowane przez nas produkty pochodzą z renomowanych światowych fabryk i posiadają Certyfikat Jakości ISO 9001 The British Accreditation Bureau. Nie sprzedajemy części zamiennych pochodzenia polskiego. Zapewnimy Państwu najlepsze z możliwych rozwiązań w zakresie części JCB.

www: http://mirtech.com.pl/

:: szczegóły

Elmad - podnosnik koszowy, budowa sieci energetycznych, minikoparka,

Firma Elmad zajmuje się szerokopojętym elektroinstalatorstwem oraz wypożyczaniem specjalistycznych maszyn i urządzeń, jak np. podnośnik koszowy czy minikoparka.

www: http://www.elmad.pl/

:: szczegóły

Sprzęt budowlany

Budownictwo to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi przemysłu. Jeżeli szukasz ciekawych informacji w tej tematyce to trafiłeś pod dobry adres.

www: http://www.budownictwo.ustepowac.info/

:: szczegóły

Walce

Gema Wieliczka, Oddział Kraków - Solidna i rzetelna obsługa. Urządzenia i maszyny budowlane - używane i nowe. Sprzęt specjalistyczny, koparki gąsienicowe i koparki kołowe, młoty, osprzęt, kruszarki betonu, nożyce, mini ładowarki i przesiewacze. Maszyny firm: Doosan, Cat, Komatsu, Mccloskey, Montabert, Daewoo, Atlas, Hartl, Tecna, BobCat, Moxy, Vtn i Sanko. Sprzęt wyburzeniowy i maszyny budowlane - ładowarki, wozidła, kruszarki betonu, koparki, przesiewacze, walce i maszyny wyburzeniowe. Koparka kołowa i gąsienicowa, ładowarka i kruszarka.

www: http://www.solidnemaszyny.pl/

:: szczegóły

Usługi budowlane Wynajem sprzętu - Koparki

Usługi ziemne Usługi porządkowe Wynajem sprzętu - Koparki Korytowanie

www: http://www.rzemieniec.nazwa.pl/rafal

:: szczegóły

Usługi koparką w Warszawie. Niwelacje terenu. Wykopy. Warszawa.

Usługi koparką w Warszawie. Niwelacje terenu. Prace ziemne. Warszawa

www: http://koparkawarszawa.rrs.pl/

:: szczegóły

Koparka Lublin :: roboty ziemne kopanie fundamentĂłw 506-220-740

usługi koparkowe lublin, minikoparka,fundamenty, wykopy, drenaże liniowe, Lublin

www: http://koparkalublin.rrs.pl/

:: szczegóły

Prace ziemne, handel ziemią ogrodową, transport mat. sypkich, niwelacje terenu.

Firma zajmująca się pracami ziemnymi, usługi koparka, ładowarka, wywrotka. Działamy na rynku Polskim od Ponad 20 lat. Zaufało nam wiele znanych firm jak i liczne podmioty prywatne. Wykonujemy również prace podwykonawcze (transport - wywrotki,koparki) oraz prowadzimy handel ziemią ogrodową. Dogodne warunki terminowe i cenowe. Prace w woj. Mazowieckim, głównie Warszawa, Wołomin, Zielonka, Marki.

www: http://ziemne.com.pl/

:: szczegóły

Koparko-Ładowarka Usługi

Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace ziemne. Np.: wykopy pod: Budynki, kanalizacje, instalacje sanitarne, oczka wodne i baseny, a także niwelacja i kształtowanie terenu !MOŻLIWOŚĆ NAWIĄZANIA STAŁEJ WSPÓŁPRACY!

www: http://robo-kop.net

:: szczegóły

RP Complex - kompleksowe roboty inżynieryjne, ziemne i drogowe

kompleksowe roboty inżynieryjne, roboty ziemne, roboty drogowe, wyburzenia, rozbiórki, roboty rekultywacja terenu, stabilizacja gruntu, prace budowlane, ciężki sprzęt budowlany, caterpillar, volvo, terex, wozidło technologiczne, spycharka, koparko ładowarka, koparka gąsienicowa, walec wibracyjny, roboty odkrywkowe, wykopy, makroniwelacja

www: http://www.rpcomplex.pl/

:: szczegóły

firma budowlana kmk

Bazując na bogatym doświadczeniu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie robót budowlanych nowych, a także remontów czy modernizacji. Wykonujemy także roboty ziemne, wykopy wysokowydajnym sprzętem (koparka JCB), a także roboty brukarskie - place, parkingi z betonowej i granitowej kostki brukowej.

www: http://fbkmk.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0