« Strona Główna

kontenery - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Chemia budowlana, Farby, Hurtownie, Budowa domów, Usługi ogólnobudowlane, podkarpackie, Obiekty modułowe, Pawilony, Hale magazynowe, Wiaty, Maszyny budowlane, Budownictwo drogowe, Inne, Żurawie, Inne,


farbyamir.pl| Farby przemysłowe | Farby dekoracyjne | Akcesoria malarskie

Internetowy sklep ze specjalistycznymi farbami i artykułami malarskimi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i profesjonalną obsługę. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny i możliwość negocjacji przy większych zamówieniach. Serdecznie zapraszamy

www: http://farbyamir.pl/

:: szczegóły

Wynajem kontenerów budowlanych PERFECT PLUS

Oferujemy wynajem kontenerów budowlanych. W ofercie posiadamy kontenery biurowe, socjalne, magazynowe, sanitarne, fekalne, dozorcowe oraz zestawy kontenerów. Zajmujemy się wynajmem ogrodzeń siatkowych i panelowych przeznaczonych do placów budowy oraz maszyn i urządzeń budowlanych. Jako doświadczona firma oferujemy transport wynajętych kontenerów na obszarach województw: Świętokrzyskie, Łódzkie, Śląskie, Lubelskie, Mazowieckie.

www: http://perfectplusbilcza.pl/

:: szczegóły

kontenery na gruz wrocław - konteneryrafi.pl

Szukasz spółki oferującej usługi na terenie miasta Wrocław lub w okolicach, której branża to wywóz odpadów? Nie musisz szukać dalej. Nasza spółka to oferta profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje szybki i bezproblemowy wywóz gruzu. Nasza firma posiada różne kontenery na gruz, które są w stanie pomieścić różne ilości gruzu - zarówno mniejsze jak i większe. Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno klientów prywatnych jak i korporacyjnych.

www: konteneryrafi.pl

:: szczegóły

Modular Building Sp. z o.o. - Kontenery biurowe, sanitarne i magazynow

Modular Building sprzedaje i wynajmuje różnego rodzaju kontenery: biurowe, sanitarne, budowlane, techniczne oraz wykonuje budynki modułowe np. socjalne, szatniowe oraz zaplecza. Modular Building zajmuje się również dostawą, montażem oraz serwisem kontenerów oraz pełną obsługą zlecenia, począwszy od projektu poprzez oddanie inwestycji „pod klucz”.

www: http://www.modularbuilding.pl/

:: szczegóły

Pawilony, garaże, wiaty - pawilonysoltysiak.pl

Doświadczony producent wiat garażowych zakład pracy z Wielkopolski chce zaprezentować znakomitą paletę produktów, mającą rolę w wielu branżach przemysłu oraz świadczeń. W stałej palecie usług proponujemy naszym Klientom garaże z płyt betonowych, hale z płyt warstwowych czy kontenery gastronomiczne składającej się z znakomitej warstwowej płyty obornickiej. Nasza empiria poparta jest mrowiem założonych zamówień, natomiast wytrzymałość zrealizowanych wiat zapewnia długą eksploatację.

www: http://pawilonysoltysiak.pl/

:: szczegóły

Kontenery

Nasza firma specjalizuje się w produkcji obiektów modułowych. Budownictwo to posiada mnóstwo zalet dlatego staje się bardzo często wybieranym budownictwem. Firma Metalplast ludzi z doświadczeniem znających się na tym co robią. Już dziś dokonaj odpowiedniego wyboru a nie będziesz żałować. Obiekty modułowe są na czasie - bądź na czasie. Zapraszamy na naszą stronę www i do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy.

www: http://www.metalplast-system.pl/

:: szczegóły

Kontenery

Oferty na zakup i wynajem kontenerów w tym kontenery biurowe, magazynowe sanitarne i morskie. Na stronach serwisu sporo informacji dotyczących konteneowego budownictwa modułowego. Opisy i zdjęcia kontenerowych budynków modułowych. Dostawy kontenerów dla budownictwa na terenie całej Polski.

www: http://www.kup-kontener.pl/

:: szczegóły

Kontenery

Witryna spółki Weldon działającej w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie spółki są m.in. kontenery kotłownie kontenerowe, biurowe, stróżówki, morskie, magazynowe i inne. Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o nowe, udoskonalone kontenery. Uzyskane w ciągu kilku ostatnich lat wiedza i doświadczenie pozwoliły na rozbudowę zakresu produkcji metalowej o nowe typy produktów i świadczonych usług. Są nimi produkcja e

www: http://www.kontenery.weldon.pl/

:: szczegóły

Pawilony, kontenery, hale, kioski

Oferujemy nowoczesne pawilony, kontenery, kioski oraz inne obiekty z płyty warstwowej, tzw. płyty obornickiej. Produkcja i montaż konstrukcji stalowych i hal.

www: http://www.montaz-construction.pl/

:: szczegóły

Kontenery

Producent Contech - kontenery, obiekty modułowe, pawilony handlowe oraz kioski usługowe. W ofercie atrakcyjne kontenery dla przemysłu, handlu i budownictwa. Zapraszamy po wysokiej jakości pawilony, kioski, baraki i kontenery 10, 20 i 40 stopowe jak i jednostki o nietypowych gabarytach i charakterystyce technicznej. Kontenery techniczne, specjalistyczne i prototypowe, montaż obiektów modułowych. Usługi najmu i serwisu kontenerowego.

www: http://www.contech.pl/

:: szczegóły

Wynajem sprzętu budowlanego Sw-rent

Sw-rent wynajem i sprzedaż maszyn budowlanych, transport, serwis. Wypożyczalnia: koparki, maszyny do przeładunku, żurawie, dumpery, samochody ciężarowe, koparki gąsienicowe, osprzęt, Kubota, kontenery, wywrotki. Sprawdz teraz.

www: http://www.sw-rent.pl

:: szczegóły

Axor Rentals - Wypożyczalnia maszyn budowlanych, wynajem, sprzedaż, najem

Axor Sp. z o. o. zajmuje się wypożyczaniem i sprzedażą maszyn budowlanych.W ofercie znajdują się między innymi: podnośniki, rusztowania, koparki, betoniarki i wiele innych

www: http://axor-maszyny.pl/

:: szczegóły

Sotralentz - oczyszczalnie ścieków

Sotralentz zajmuje się produkcją i sprzedażą przydomowych i przyzagrodowych oczyszczalni ścieków, biooczyszczalni, szamb ekologicznych, biopreparatów, zbiorników na olej opałowy, opakowań, pojemników i paletopojemników. Należą do nich: kontenery, cysterny, beczki i kanistry. Dzięki rozwiniętej sieci przedstawicieli firma jest w stanie zapewnić każdemu inwestorowi doradztwo, projektowanie i montaż instalacji na terenie całego kraju.

www: http://www.sotralentz.pl

:: szczegóły

IMS - Maszyny budowlane, Roboty ziemne Wrocław

Proponujemy Państwu usługi naszej firmy w zakresie wynajmu i sprzedaży maszyn budowlanych. Firma IMS obecna jest na polskim rynku od 2002 roku. Swoim odbiorcom proponujemy uniwersalne i bezpieczne maszyny do wielu zastosowań. Oferujemy również wynajem maszyn z operatorem.rnrnWynajmujemy maszyny, sprzęt taki jak: pompy, dźwigi, sprężarki, zagęszczarki, kontenery magazynowe i socjalne, młoty wyburzeniowe. Świadczymy również usługi transportu towarowego.

www: http://www.ims24.pl/

:: szczegóły

RAPMET - Karty pomostowe, kontenery metalowe, garaże stalowe, wycieraczki podłogowe, wyroby metalowe

Zakład Wyrobów Metalowych RAPMET powstał w 1977 roku i jest obecnie doświadczonym producentem dostarczającym swoje wyroby do wielu znaczących firm w Polsce i za granicą.

www: http://www.wyrobymetalowe.info

:: szczegóły

Kontenery budowlane i magazynowe | TDM Electronics Sp. z o.o.

Oferujemy sprzedaż i wynajem wojskowych aluminiowych kontenerów idealnych na przenoścne pomieszczenia socjalne i magazynowe.

www: http://www.tdm-electronics.com/drupal/node/4

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0