« Strona Główna

konstrukcyjnego - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Drewno, Inne, Elewacje, Projekty domów, Budowa domów, Budowa domów, Pokrycia dachowe,


Tartak Tarnowskie Góry - Perfekt Dach

Tartak Perfekt Dach to sprawdzony dostawca drewna budowlanego. Specjalnością naszego zakładu jest więźba dachowa; specjalizujemy się również w produkcji kompleksowej palety drewna konstrukcyjnego i budowlanego. Obsługujemy klientów z okolic Tarnowskich Gór, Gliwic, Bytomia dostarczając im surowiec najwyższej klasy. Budujesz dom i potrzebna Ci więźba dachowa ? Wybierz Perfekt Dach.

www: http://www.perfekt-dach.pl/

:: szczegóły

Certyfikacja drewna konstrukcyjnego oraz zkp dla drewna.

Zajmujemy się przeprowadzaniem ZKP (zakładowej kontroli produkcji) u producentów drewna konstrukcyjnego w taratakach na terenie całego kraju. Certyfikacja drewna i tarcicy konstrukcyjnej polega na badaniu drzewa a następnie jego oznakowaniu europejskim certyfikatem jakości CE dla drewna kóry stanowi bardzo ważny element wdrożenia ZKP dzięki któremu tartak może sprzedawać bez obawy ukarania dotkliwą grzywną.

www: http://www.cebet.pl/

:: szczegóły

Elewacje, podbitki, boazerie - firma GAMRAT

W ciągłej dostępności kilkanaście tysięcy m2 w wielu wzorach i profilach: drewna profilowanego ze świerka skandynawskiego i modrzewia syberyjskiego (podbitki dachowe, boazerie, elewacje drewniane, deski tarasowe) oraz drewna konstrukcyjnego (łaty, kontr-łaty, krawędziaki, legary). Przedstawiciel austriackiej firmy SECA, zaopatrujący hurtownie i składy budowlane w całej Polsce.

www: http://www.drewnogamrat.pl/

:: szczegóły

BobSTUDIO Pracownia Architektoniczna

Zapraszam do skorzystania z usług biura architektoniczno - konstrukcyjnego z Krakowa. Prace projektowe wykonujemy na terenie Krakowa i okolic. Posiadamy uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności architektonicznej i konstrukcyjnej. Współpracujemy z zaufanymi branżystami. Oferujemy terminowość oraz solidne opracowanie dokumentacji projektowej. ZAJMUJEMY SIĘ - projektowaniem domów - projektowaniem wnętrz - aranżacją mieszkań - adaptacją projektów gotowych - zmianami w projektach powtarzalnych - nadzorami autorskimi Inwestorom służymy doradztwem technicznym i pomocą przy

www: http://bobstudio.eu/

:: szczegóły

Domy z bali, domy drewniane, domy z bali drewnianych, AFJ Wrocław

AFJ Sp. z o.o. buduje domy z bali, domy drewniane, domy z bali okrągłych, kwadratowych, konstrukcyjnych.

www: http://www.afj.com.pl/

:: szczegóły

Proxim - folie budowlane, membrany dachowe

Firma Proxim sp. z o.o. zajmuje się hurtowym zaopatrywaniem składów budowlanych w materiały budowlane tj. siatka z włókna szklanego, siatka do produkcji narożników ALU i PCV, siatka do tynków wewnętrznych, wełna z włókna szklanego, membrany dachowe, folie dachowe, folie budowlane, folie paroizolacyjne, izolacje pionowe i poziome, folie kubełkowe, folie fundamentowe, narożniki ALU i narożniki PCV, pianki poliuretanowe, pianki montażowe, masy poliuretanowe, impregnaty do więźby dachowej, impregnaty do drewna konstrukcyjnego, impregnaty do drewna ogrodowo-budowlanego, impregnaty do betonu, środki

www: http://www.proxim.lublin.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0