« Strona Główna

kompleksowa obsługa inwestycji budowl - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budowa domów, Mieszkania, Budownictwo mieszkaniowe, Inne, Chemia budowlana, Cegły,


Odbiór mieszkania i domu Poznań, formalności budowlane

Odbiór mieszkań i domów od dewelopera w Poznaniu i Powiecie Poznańskim wykonane przez inspektora, kompleksowa obsługa inwestycji, wynajem sprzętu budowlanego, prowadzenie formalności przed rozpoczęciem inwestycji oraz sprzedaż działek i domów to zasadnicza działalność PHU Allora Invest.

www: http://odbiormieszkaniadomu.pl

:: szczegóły

Argox Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych

Firma ARGOX specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych, w tym zajmuje się przygotowaniem procesu inwestycyjnego, nadzorem nad realizacją inwestycji, zakończeniem, rozliczeniem i przekazaniem inwestycji do użytkowania. W związku z nowelizacją ustawy Prawo budowlane oferta firmy poszerzona została o sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej i projektowanych charakterystyk energetycznych. Firma wykonuje również audyty energetyczne i remontowe na potrzeby termomodernizacji.

www: http://www.argox.com.pl/

:: szczegóły

GENBUD - materiały budowlane i wykończeniowe, wyposażenie łazienek

Wiodący dystrybutor artykułów budowlanych i wykończeniowych oraz związanych z wystrojem łazienek. Sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych i wyposażenia łazienek, kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych i sanitarnych. Posiadamy ponad 30 placówek na terenie całej Polski. Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi i wykończeniowymi, które cenią sobie naszą ofertę i obsługę. Posiadamy w ofercie produkty czołowych producentów polskich i zagranicznych w konkurencyjnych cenach. Nasi fachowi doradcy chętnie pomogą w dobraniu produktów i sporządzą satysfakcjonującą dla Klienta ofer

www: http://www.genbud.com.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0