« Strona Główna

kolumny - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Elewacje, Listwy wykończeniowe, Styropian, Budownictwo mieszkaniowe, Budowa domów, Inne, Kominki,


Estetyczne elementy elewacyjne StyroPlast

Zachęcamy do nauczenia się z możliwością firmy StyroPlast, poruszającej się tworzeniem elementów elewacyjnych, takich jak: sztukaterie, kolumny, pilastry, profile elewacyjne, bonie, gzymsy, itp. Naszym sympatycznym klientom oferujemy: w sumie profesjonalną obsługę, tworzenie projektów ściśle według Państwa życzenia, bliski czas realizacji. Wykonujemy elementy elewacyjne z czystej klasie styropianu, styroduru, a oraz z kolejnych środków.

www: http://www.styroplast.net/

:: szczegóły

KOLUMNY ARCHITEKTONICZNE I SZTUKATERIE

Perfekcyjne repliki kolumn antycznych oferuje producent. Kolumny wykonywane są ze ZBROJONEGO BETONU (puste w środku, grubość ścianki ok. 3cm) metodą TOCZENIA a nie odlewów jak produkty konkurencji. Gwarantuje to doskonałość geometryczną kształtu kolumny warunkującą ostateczny efekt wizualny. Kolumny o wysokości do 285 cm oferujemy w CAŁOŚCI (doprowadzone do gładzi oraz zagruntowane do ostatecznego malowania) Możliwe jest wykonanie dowolnej kolumny o wysokości do 6,00m.

www: http://kolumny.biz/

:: szczegóły

Kolumny architektoniczne, kolumny betonowe

Pracownia kolumn architektonicznych, betonowych w stylu romantycznym, kolumny z elementów, kolumny toskańskie, romańskie, beczkowe i świecowe. Kolumny wykonane są z elementów z białego betonu dodatkowo wzmocnionych powierzchniowo siatką z drutu stalowego o średnicy 2,5 mm. Elementy mają w środku otwór. Grubość ścianki elementu wynosi4 cm. Kolumna o wysokości 2,5 m składa się z 5 elementów.

www: http://kolumny.org.pl/

:: szczegóły

SZTUKATERIA ELEWACYJNA Producent sztukaterii gzymslistwy styropianowe

Sztukateria budowlana produkcja gzymsy kolumny sztukaterie elewacyjne.

www: http://www.pilastry.com/

:: szczegóły

Sztukateria elewacyjna , profile listwy styropianowe gzymsy Styro Styl

Styro Styl to jeden z czołowych producentów powlekanej sztukaterii elewacyjnej ze styropianu w Polsce. Oferuje listwy i profile okienne, gzymsy, podparapetniki, bonie narożnikowe, zworniki.... Cała produkcja opiera się o najnowocześniejsze maszyny i urządzenia do wycinania styropianowych ozdób oraz do ich powlekania. Profesjonalny park maszynowy oraz komponenty użyte do powlekania sztukaterii dają gwarancję najwyższej jakości.

www: http://www.styrostyl.pl

:: szczegóły

Profile elewacyjne

Sztukateria elewacyjna to sposób na nadanie naszemu domowi zdecydowanie bardziej wyrazistego charakteru. Firma S-decor jest jedną z firm, które produkują sztukaterię elewacyjną. Produkty tej firmy produkowane są dzięki zastosowaniu najnowszej technologii oraz wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu sztukateria S-decor jest tak dobra jakościowo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www: http://www.s-decor.pl/

:: szczegóły

sztukateria styropianowa na elewacje i do wnętrz

Projektowanie i produkcja sztukaterii styropianowej oraz elewacyjnych elementów architektonicznych. W ofercie znajdą państwo m.in. gzymsy, listwy okienne, podparapety, ozdoby kolumn, wsporniki, pilastry, bonie i wiele innych detali. sztukateria gipsowa do ozdabiania wnętrz: listwy, plafony, fasety, konsole, rozety, kolumny, pilastry. wykonujemy ze styroduru elementy reklamy wielkoformatowej, jak: loga, litery przestrzenne, herby, monogramy

www: http://www.azgzymsy.pl/

:: szczegóły

Kamieniarstwo budowlane kolumny, tralki, fontanny, schody, kominki, nagrobki - PROKAM

Zakład Kamieniarski Kraków. Wykonawca nagrobków, grobowców, posadzki, schody, parapety, blaty kuchenne, kominki, elementy budowlane. Wykonujemy nagrobki, grobowce z granitu. Też obróbka kamienia, kamieniarstwo.

www: http://www.prokam.pl

:: szczegóły

Decorsystem - Witamy w Decor System...

Producent sztukaterii elewacyjnej. Produkujemy: listwy, gzymsy, wsporniki, zworniki, bonie, fasety, pilastry, kolumny (opaski, kształtki styropianowe). Wykonujemy projekty i wizualizacje elewacji.

www: http://www.decorsystem.pl/

:: szczegóły

Kominki gzymsy kolumny fasady elewacje kamień nagrobki

Kamieniarstwo Pawlik : producenet obudów kominkowych z kamienia naturalnegop. W ofercie posiadamy : obudowy portalowe, obudowy fasadowe, obudowy rustykalne, obudowy nowoczesne. Zapraszmy do zapoznania sie z nasza oferta na stronie internetowej http://www.piaskowce.com . Wszystkie kominki wynonujemy z piaskowców pochodzących z naszyk kopalni "CHełmska Góra" oraz ze złoża "Grabowie"

www: http://www.piaskowce.com/kominki/zdj/kom.htm

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0