« Strona Główna

kasy - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
mazowieckie, Drzwi, Alarmy, kujawsko-pomorskie,


Drzwi antywłamaniowe, Sejfy domowe, Szafy na broń myśliwską

Dostarczamy wysokiej klasy urządzenia chroniące wartości oraz dokumenty. Nasza firma dostarcza sejfy, szafy metalowe i kasy pancerne. Wśród nich; sejfy ścienne, sejfy gabinetowe, sejfy na broń, sejfy hotelowe, sejfy ognioodporne, kasy pancerne. Szafy metalowe. szafy kartoteczne, szafy na broń, szafy na akta, szafy bhp oraz szafy ognioodporne. Dużą grupę produktów stanowią sejfy do deponowania wartości w tym; sejfy depozytowe, sejfy kasjerskie, multisejfy, sejfy wrzutowe.

www: http://www.sejfy.sklep.pl

:: szczegóły

Drzwi antywłamaniowe

Sklep Konsmetal - zabezpieczenia. Dział Sprzedaży Elektronicznej zaprasza - szafy metalowe, drzwi antywłamaniowe, sejfy na dokumenty niejawne, kasa, skrytki, kaseta wrzutowa, sejf ognioodporny - możliwość mocowania do podłoża. Multikasy, Sejfy z szufladą wrzutową i z wrzutnią bębnową. Wielowarstwowa konstrukcja stalowa. Możliwość montażu dwóch dowolnych zamków. Zamek kluczowy, szyfrowy mechaniczny i elektroniczny. Zapraszamy po drzwi antywłamaniowe i szafy metalowe.

www: http://www.e-sejfy.pl/

:: szczegóły

Portal Korporacyjny ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.

ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. to firma informatyczna działająca na rynku podkarpackim od 1966 roku. Usługi oferowane przez ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. to gama specjalistycznych procesów, takich jak audyty oprogramowania, szkolenia, outsourcing informatyczny i wydruki masowe. ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. w swojej ofercie posiada systemy cdn, optima, cdn xl, podpis elektroniczny, strony www, kasy fiskalne, strony internetowe, sieci komputerowe, serwery telekomunikacyjne, centrale telefoniczne. Firma działa na terenie Rzeszowa, Krosna, Przemyśla, Sanoka.

www: http://www.zetorzeszow.pl/

:: szczegóły

PRES Development - sprzedaż i budowa mieszkań

PRES Development wchodzący w skład Grupy PRES prowadzi działalność deweloperską. Najważniejszą, choć nie jedyną, gałęzią działalności Grupy PRES jest branża deweloperska. PRES prowadzi obecnie szereg inwestycji na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. W Bydgoszczy realizuje Rezydencję Metropolis, w Toruniu jest współinwestorem będącego w budowie nowoczesnego osiedla mieszkaniowego - Osiedle Sztuk Pięknych. Wkrótce rozpocznie budowę hotelu przy ul. Sienkiewicza 33, który powstanie na bazie XIX-wiecznego kasyna wojskowego. Przygotowywana jest również nowa inwestycja z funkcją mieszkaniow

www: http://www.pres.com.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0