« Strona Główna

kamienie n - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Katalogi budowlane, wielkopolskie, Ogrody, Elewacje, Kruszywa, Bramy, ogrodzenia, Kostka brukowa, Budownictwo mieszkaniowe, Usługi glazurnicze, Schody, Usługi ogólnobudowlane, Meble, Brukarstwo, Inne, dolnośląskie, Granit, marmur,


www.chemia-do-kamienia.pl

Takam - firma z wieloletnim doświadczeniem w zaopatrywaniu w kamień naturalny i profesjonalne środki do obróbki i czyszczenia kamienia, zaprasza do swojego sklepu online , gdzie znajdą Państwo niemal wszystko co jest potrzebne do przyjemnej, szybkiej i wydajnej pracy z kamieniem. Zapraszamy

www: http://www.chemia-do-kamienia.pl/

:: szczegóły

Krzysztof Stasiak Zakład Kamieniarski

Firma znana na rynku pod nazwą Kamieniarstwo Stasiak Łódź jest przedsiębiorstwem handlowym oraz usługowym specjalizującym w dostarczaniu towarów budowlanych, remontowych oraz elementów wykończeniowych zrealizowanych z kamieni naturalnych. W związku z tym wszystkie produkty posiadają estetyczny, naturalny wygląd oraz charakteryzują się dużą twardością, wysoką jakością oraz trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz inne niekorzystne czynniki. Opisywane przedsiębiorstwo może pochwali

www: http://ks-kamienie.pl/

:: szczegóły

Montaż elementów z kamienia naturalnego

Firma znana na rynku pod nazwą Galeria Kamieni S.J. została założona w 2008 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się ona zaopatrywaniem klientów indywidualnych oraz firm budowlanych w najwyższej jakości materiały naturalne. W skład oferty prezentowanego przedsiębiorstwa wchodzą kamienie naturalne różnego rodzaju, które nadają się do realizacji prac budowlanych czy też wykończeniowych. Wszystkie produkty sprzedawane przez opisywane przedsiębiorstwo handlowo-usługowe cechują się najwyższą

www: http://galeriakamieni.pl/

:: szczegóły

Systemy dekoracyjne, sztuczne skały - Art System Deco

Twój ogród wygląda paskudnie wręcz odstrasza swoim wyglądem. Ogrodzenie twojego domu jest brzydkie i standardowe. Nie przejmuj się tym i skontaktuj się z nami. Wykonamy dla ciebie dekoracyjne mury, dekoracyjne elewacje. Udekorujemy twój ogród postaciami zwierząt, sztucznymi skałami lub drzewami. A jeśli sobie zażyczysz wybudujemy ci w ogrodzie fontannę lub oczko wodne. Wykonamy wszystko, czego sobie zapragniesz. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Odwiedź naszą stronę lub zadzwoń!

www: http://artsystemdeco.com/

:: szczegóły

kamieniepolne.eu

Chcemy ukazać Ci jednostkę PolGranit, która dostała zaszczytny tytuł RZETELNA FIRMA w aspekcie robót związanych przede wszystkim z kamieniami polnymi ciętymi. eżeli więc interesuje państwa kamień polny świetny do elewacji, zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://kamieniepolne.eu.

www: http://kamieniepolne.eu/

:: szczegóły

Ogrodzenia i kamienie ozdobne

Szukasz wspaniałych kamieni do swojego domu i ogrodu? Mam dla Ciebie wspaniałe kamienie dekoracyjne, budowlane, grysy i żwiry w atrakcyjnych cenach.

www: http://interferro.pl/

:: szczegóły

Jak przygotować teren i glebę pod ogród? - Pytania i Odpowiedzi

Przygotowanie terenu i gleby Większość gatunków drzew i krzewów nie ma specjalnych wymagań, co do gleby. Dobrze rosną na każdej byle dostatecznie wilgotnej. Często ogród zakładamy na terenie, na którym były prowadzone prace budowlane. Dlatego należy dokładnie usunąć wszelkie pozostałości – gruz, kamienie, resztki zaprawy murarskiej itd., oraz chwasty trwałe jak powój, perz, ostrożeń (oset), skrzyp,

www: http://pyt-odp.pl/odpowiedzi/Jak-przygotowa%C4%87-teren-i-gleb%C4%99-pod-ogr%C3%B3d.html

:: szczegóły

Kosze gabionowe

Nowoczesne ogrodzenie w Twoim ogrodzie musi zostać wykonane przy pomocy koszy gabionowych. Jest to konstrukcja metalowa, w środku zaś są poukładane kamienie ozdobne czy kamienie naturalne. Kamienie ozdobne mogą być różne, np biała marianna, glass green czy arabescato. Tu mamy naprawdę szerokie pole do popisu. Kształt takiego ogrodzenia jest dowolny, więc możemy tworzyć naprawdę ciekawe kompozycje. Zapraszamy do naszego centrum gabionów.

www: http://www.koszegabionowe.com.pl

:: szczegóły

Dekoracyjny kamień

Kamień ogrodowy to nic innego jak kamień dekoracyjny. Od setek lat używamy ich w naszych ogrodach, aby wyglądały piękniej i wzniośle. Nasz skład kamienia oferuje Ci bardzo duży asortyment dekoracyjnych kamieni. Przyjdź i przekonaj się sam. Mnóstwo gatunków kamieni od gładkich po chropowate. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

www: http://www.kamiendekoracyjny.eu

:: szczegóły

Biały otoczak

Otoczaki białe to piękne kamienie uformowane przez wodę przez setki lat. Przeważnie napotkać je możemy w rzekach, gdzie przepływający nurt wody formuje i szlifuje te kamienie ozdobne. Nasza firma ma w ofercie bardzo dużą ilość tego szlachetnego kamienia. Zapewniamy transport na terenie Polski i nie tylko.

www: http://www.xn--biayotoczak-v5b.pl

:: szczegóły

Płytki podłogowe z piaskowca Prducent ICM

Nowy opisFirma ICM proponuje zasobny dobór budowlany. W jego skład wchodzą kamienie naturalne, płytki ceramiczne podłogowe, płytki granitowe, płytki marmurowe, płytki z piaskowca, trawertyn, granit, listwy przypodłogowe, marmur, a także płytki do łazienki. Na bazie tych produktów powstały struktury, a także elewacje wielu obiektów. ICM prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną.

www: http://www.icm.info.pl

:: szczegóły

Schody gięte

Schody drewniane to idealny element wykończenia domu – są praktyczne, wytrzymałe i piękne. Firma Ergo-Drew od lat wykonuje wysokiej jakości schody z drewna krajowego i egzotycznego z możliwością ozdobienia ich kamieniem oraz metalem. Przedsiębiorstwo wykonuje także nietypowe elementy stolarki drewnianej oraz zajmuje się doradztwem projektowym. Ergo-Drew to uznany na rynku i doświadczony producent schodów, który realizuje indywidualne zamówienia na m.in: schody gięte i artystyczne.

www: http://www.ergodrew.pl/

:: szczegóły

Otoczaki, hurtownia i skład kamieni

Nasza oferta stanowi rozszerzenie asortymentu kamienia naturalnego oferowanego przez naszą firmę Kamień dla Ciebie o nowe owalne kamienie tzw: otoczaki w rozmaitym kolorze i wielkości. Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć wiele kamieni naturalnych takich jak skalniaki, otoczaki, grysy, żwir. Kamienie świetnie nadają się na budowę kominków w ogrodzie, jako budulec na ogrodzenia można nimi również wykańczać ogrodowe oczka wodne.

www: http://www.kamien-otoczaki.pl

:: szczegóły

Układanie kostki brukowej - inż. Łukasz Sopicki

Firma oferuje usługi brukarskie, w ramach których zajmuje się układaniem z kostki brukowej: chodników, tarasów, alejek, podjazdów, parkingów, itp. Ozdabianie kamieniem naturalnym ścian, murów i ogrodzeń. Firma brukarska świadczy usługi m.in.: Andrychów, Kęty, Wadowice, Kraków, Bielsko-Biała...

www: http://brukujemy.prv.pl/

:: szczegóły

AG Kamienie - granit, piaskowiec, bazalt - Strona główna

Piaskowiec, granit, bazalt i inne kamienie naturalne do zastosowań w budownictwie ogólnym, drogowym i w architekturze ogrodowej. Produkcja, handel, doradztwo.

www: http://www.ag-kamienie.eu/

:: szczegóły

Układanie kostki brukowej - inż. Łukasz Sopicki:brukarstwo, usługi brukarskie

Firma oferuje usługi brukarskie, w ramach których układa z kostki brukowej: chodniki, tarasy, alejki, podjazdy, parkingi, place manewrowe i drogi. Ozdabiamy kamieniem naturalnym ściany, mury i ogrodzenia. Firma brukarska świadczy usługi na terenie miast: Andrychów, Kęty, Wadowice, Oświęcim, Bielsko-Biała, Kraków oraz ich okolic. Ceny do negocjacji!

www: http://brukujemy.prv.pl/index.html

:: szczegóły

kwarcyt

Oferta firmy dostarczającej kamienie oraz wszelkie produkty kamieniarskie. Bardzo szeroka oferta i konkurencyjne ceny. Bardzo wiele dostępnych kamieni, ale przede wszystkim granit oraz marmur. Firma ma bardzo konkurencyjne ceny i duży asortyment.

www: http://www.galeriakamieni.pl/

:: szczegóły

Granimar - Tworzymy dla Ciebie naturalne piękno - Granit, Marmur i inn

rnPlanujesz remont schodów?rnrnChcesz kupić bardzo dobrej jakości parapety?rnrnTwój blat w kuchni nadaje się już do wymiany?rnrn rnrnSkontaktuj się z nami!!!rnrn rnrnFirma Granimar świadczy kompleksowe usługi budowlane w zakresie obróbki, sprzedaży i obłożenia wszelkich powierzchni kamieniem naturalnym takim jak:rnrn rnrnGranitrnrnMarmurrnrnPiaskowiecrnrnInne kamienie naturalnernrn rnrnNasze dwudziestoletnie doświadczenie, wielu zadowolonych Klientówrni profesjonalizm w wykonywaniu usług to nasze główne atuty.rnrn rnrnObmiar, wycena, doradztwo nic nie kosztuje!rnrn rnrnNasza firma ma główną

www: http://www.granimar.com.pl/

:: szczegóły

B & M Granity - Kamień i transport - Start

Firma B&M Granity oferuje wyroby z granitu: kostka granitowa, krawężniki i obrzeża, płyty granitowe, elementy architektury krajobrazu - łupki, kamienie murowe z piaskowca i granitu, kamienie ścieżkowe, palisady oraz inne wyroby cięte i łupane. Oferujemy również transport wysokotonażowy. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

www: http://www.granity.pl/

:: szczegóły

Luckbau - Strona startowa

Moja Firma wykonuje kompleksowe usługi budowlane,okładziny i mury kamienne-remontujemy i budujemy.Ponad dwudziestoletnie doświadczenie ogólnobudowlane krajowe i zagraniczne.Znam dobrze j.niemiecki.

www: http://www.Luckbau.pl.tl/

:: szczegóły

HARVIA - wyposażenie|budowa|saun|drzwi|kamienie|aromaterapia

Firma Kalbit oferuje sauny i akcesoria do saun firmy Harvia. Ponadto specjalizuje się w technice grzewczej i sanitarnej. Oferowane akcesoria to: piece do saun elektryczne oraz opalane drewnem, sterowniki do tych pieców, ławy i drzwi do saun, łaźnie parowe. Oprócz tego akcesoria takie jak do aromaterapii czy kamienie do piecy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www: http://www.harvia.pl

:: szczegóły

MDJ GRANIT - Nagrobki z granitu, nagrobki, tablice nagrobkowe, elementy budowlane, Strzegom, dolnośl

Specjalizujemy się w produkcji elementów budowlanych, blatach kamiennych, okładzinach elewacyjnych nagrobkach oraz we wszystkim co związane z kamieniem, zarówno krajowym jak i pochodzącym z kopalni na całym świecie.

www: http://www.mdj-granity.info

:: szczegóły

Graniton - płytki granitowe, schody, granit chiński, marmur

Oferujemy kamień naturalny – granit, marmur. W szczególności płytki granitowe i marmurowe, płyty granitowe, schody, granit chiński, brazylijski, indyjski, parapety, blaty i indywidualne projekty z kamienia. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z ofertą .Konkurencyjne ceny – bogata oferta – kamienie z różnych stron świata.

www: http://www.graniton.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0