« Strona Główna

kamień elewacyjny - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Inne, Katalogi budowlane, Budownictwo mieszkaniowe, Budowa domów, Elewacje, Kominki,


Hurtownia kamienia dla domu, ogrodu

Proponujemy Państwu ciekawy kamień naturalny z unikalnymi wzorami, estetycznie wykonane panele kamienne i masę wzorów w niezwykłych barwach kamienia. Zachęcamy do zapoznania się z kompozycjami kamieni na dziko które w niesłychany sposób mogą przyozdobić Państwa ogród, działkę czy sam budynek mieszkalny. Kamień budowlany od Skalite to gwarancja zadowolenia i długotrwała kompozycja, która zaciekawi wszystkich.

www: http://www.skalite-kamien.pl/

:: szczegóły

kamień elewacyjny

Początki firmy Domus sięgają 1986 r. Wówczas zajmowaliśmy się tylko usługami w zakresie pokryć dachowych. W kolejnych latach rozszerzyliśmy działalność o montaż więźb dachowych. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło sprawdzić jakość i funkcjonalność materiałów pokrywczych obecnych na polskim rynku, dlatego zajęliśmy się również handlem towarami niezbędnymi do pokrycia każdego dachu. W następnych latach, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, swoją ofertę handlową rozszerzyliśmy o sprzedaż kamienia elewacyjnego naturalnego i sztucznego oraz chemii do kamienia.

www: http://www.phudomus.pl

:: szczegóły

kostka brukowa - krakĂłw

Dytrybutor kostki brukowej i galanterii betonowej Libet, Bruk-Bet, Semmelrock oraz Chyżbet. W ofercie kostka granitowa,odwodnienia liniowe Mea i Aco, kamień elewacyjny Relief, kamień posadzkowy Realit.Zapewniamy transport z Hds, projekt oraz profesjonalne wykonawstwo.

www: http://kostka-krakow.pl/

:: szczegóły

Kamień elewacyjny. Sztuczny kamień

Produkujemy sztuczny kamień, płytki elewacyjne na: elewacje, ogrodzenia, cokoły, kominki, kominy, ściany , grille, ścieżki ogrodowe, przypory, murki oporowe, obrzeża basenów w dowolnej kolorystyce na życzenie klienta.

www: http://www.nowaerakamienia.pl

:: szczegóły

Elewacje, piaskowiec

Zakład kamieniarski Impala specjalizuje się w produkcji elewacji, parapetów, wyrobów z kamienia naturalnego - piaskowca, marmuru, granitu. Firma oferuje kamień elewacyjny, murowy, blaty, parapety, elewacje, schody, kominki.

www: http://impala.net.pl/

:: szczegóły

fireplace kamin kominki piaskowiec sandstone stein kamień gres

Kominki, kamieniarstwo.Kamien naturalny,kamien ogrodowy,kamien elewacyjny.Kamien piaskowiec.Wyroby z kamienia naturalnego.Obudowy kominkowe. W naszej ofercie posiadamy : obudowy kominkowe, kominki, kamień elewacyjny, kamień ogrodowy. Wszystkie wyroby produkujemy w wlasnych piaskowców z kopalń: " Chełmska Góra" oraz "Grabowie"

www: http://www.verro.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0