« Strona Główna

izolacja natryskowa - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Agregaty, Budowa domów, Hale magazynowe, Budownictwo mieszkaniowe, Inne, Izolacje, Usługi ogólnobudowlane,


STI izolacje natryskowe

Specjalistyczne Techniki Izolacyjne to firma która zajmuje się izolacją różnych powierzchni w tym dachów, basenów, zbiorników, balkonów i tarasów oraz ocieplaniem poddaszy, wylewaniem posadzek żywicznych. Do izolacji wykorzystujemy piankę poliuretanowa, =która posiada niezbędne atesty i aprobaty techniczne. Nasza oferta obejmuje również dział dekoracyjny, wykonujemy dywany kamienne.

www: http://www.izolacje-polimocznikowe.pl/

:: szczegóły

Maszyna do natrysku pianki - Sanberg, agregat do natrysku poliuretanu,

Maszyna do natrysku pianki - Sanberg, agregat do natrysku poliuretanu, ocieplenie natryskowe, ocieplenie pianką, izolacja natryskowa

www: http://sanberg.pl/

:: szczegóły

Izolacja natryskowa pianką Olsztyn - Salus Expo

Dobro Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie, co widoczne jest w naszym zaangażowaniu. Piankę natryskową dobieramy zawsze mając na uwadze indywidualne potrzeby Klienta i element budynku, który należy zaizolować. Dysponujemy bogatą ofertą pianek natryskowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokonać właściwego wyboru odpowiedniego produktu, którym wykonujemy izolację.

www: http://izolacja-pianka-olsztyn.pl/

:: szczegóły

Pianka poliuretanowa

Usługi termoizolacyjne i hydroizolacyjne w oparciu o natryskową piankę poliuretanową są specjalnością naszej firmy. Sprawność energetyczna budynku jest sprawą kluczową, ponieważ posiada bezpośrednie odzwierciedlenie w kosztach eksploatacji budynku. Dobra izolacyjność przegród osiągnięta przy zastosowaniu pianki poliuretanowej gwarantuje obniżenie kosztów eksploatacji.

www: http://www.eko-pur.pl/pianka-poliuretanowa.htm

:: szczegóły

Demilec USA - Piany poliuretanowe -Termoizolacja pianka PUR

Firma Demilec zajmuje się szybko rozwijającą się technologią natrysku pianki poliuretanowej. Głównym konwencjonalnych materiałów izolacyjnych. Działamy na rynku od ponad 25 lat, a nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością i dużą odpornością na warunku atmosferyczne. Izolacja natryskowa, jest obecnie najszybciej rozwijającą się technologią gwarantującą największą skuteczność podczas izolowania budynków. Firma Demilec posiada sieć autoryzowanych wykonawców na terenie całej Polski.

www: http://demilec.org/

:: szczegóły

PianoPur - ocieplanie budynków Wrocław

Firma Pianopur posiada oferuje ocieplanie budynków w najnowocześniejszej technologii. Naszą metodą jest izolacja natryskowa. W zależności od obiektu, wykorzystywana jest pianka otwartokomórkowa, pianka zamkniętokomórkowa lub polimocznik. Izolacja wykorzystana jest na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza, bądź również ocieplanie budynków. Technologia natrysku niweluje całkowicie problem mostków termicznych. Ocieplanie pianką posiada certyfikaty. Swoją ofertą obejmujemy zasięg całej Polski.

www: http://pianopur.pl/

:: szczegóły

Izolacja termiczna? Termoizolacja? Budujesz dom? Sprawdź nasza ofertę.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MAT-BUD" funkcjonuje na ogólnopolskim rynku od 1998 roku Trzonem naszej działalności są materiały budowlane izolacje, termoizolacje oraz wykończenia wnętrz. Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów materiałów budowlanych na terenie całej Polski. Naszymi głównymi odbiorcami są firmy budowlane jak i klienci indywidualni na terenie całej Polski. Sprzedaż izolacji, termoizolacji opieramy na naszym sklepie internetowym, który zapewnia wygodę dla naszych klientów.

www: http://esklepmatbud.pl/

:: szczegóły

Firma oferująca izolacje natryskowe – Tech-Spray

Wszechstronna propozycja specjalistycznych wdrożeń grupy Tech-Spray Izolacja Natryskowa PUR mieści rozwiązania z rodzaju natrysk pianki PUR, a także pokrewnych, innowacyjnej generacji powłok elastomerowych. Stosowana przez nas doskonałej postaci pianka PUR wykazuje bogaty zasób sposobów wdrożenia, na przykład w budownictwie, gdzie ocieplanie pianką poliuretanową stało się często realizowaną metodą izolacji cieplnej rozmaitego gatunku budynków.

www: http://www.tech-spray.eu

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0