« Strona Główna

inwestycje budowlane - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Ogłoszenia, Budowa domów, Remonty, Budownictwo mieszkaniowe, Serwisy branżowe, Chemia budowlana, Agencje nieruchomości, Płyty gipsowe, Inne, Inne, łódzkie, Usługi ogólnobudowlane,


KIEROWNIK BUDOWY

Budujesz dom? Planujesz większa inwestycje? Oferuję usługi: - pełnienie funkcji Kierownika Budowy - pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru - przeglądy okresowe budynków - wykonywanie kosztorysów budowlanych - prowadzenie dziennika budowy Szukasz osoby która doradzi oraz poprowadzi budowę Twojego domu ? Zadzwoń, ustalimy zasady współpracy. Jestem inżynierem posiadającym uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń z kilkunastoletnim doświadczeniem na budowach

www: http://www.mkbudowy.pl/

:: szczegóły

Ocieplanie Pianą Pur

Firma Pakosz PPHU S.C realizuje inwestycje jako podwykonawca generalnych wykonawców, wykonując całościowe (od A do Z) prace remontowo-wykończeniowe z własnego i z powierzonego surowca na terenie całego kraju. Naszą jednostkę promuje wysoka jakość prac i terminowość. Dzieła praktykujemy w oparciu o najnowsze technologie z zakresu prac wykończeniowych. Biznes zarządza grupą profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników z kilkuletnim stażem pracy. Poza wyżej przytoczonymi pracami specjalistycznymi firma wykonuje dodatkowo prace z zakresu:ocieplenia pianą pur, usługi budowlane.

www: http://pianaizolacja.pl/

:: szczegóły

Geodeta Bolesławiec

Dla osób prowadzących inwestycje budowlane polecamy usługi geodezyjne firmy Geo-Art. Nasz geodeta wytyczy budynek, podzieli nieruchomość, wyznaczy przebieg granic, dokona inwentaryzacji budynku. Oferujemy państwu profesjonalne usługi, jakość i terminowość. Sprzęt, na którym pracujemy to sprzęt wysokiej jakości znanych firm NICON oraz Topcon. Nasze wieloletnie doświadczenie to dla państwa gwarancja jakości. Zasięg naszych usług obejmuje okolice miast Bolesławiec i Lwówek Śląski.

www: http://geo-art.eu/

:: szczegóły

ROBOTY ZIEMNE Kraków

Wszystkie prace ziemne i brukarskie są przestrzenią do naszych działań. Prowadzimy wykopy i prace brukarskie na terenie Małopolski, w szczególności na terenie Krakowa i okolic. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i zespołem fachowców. Realizujemy duże i mniejsze inwestycje w zakresie prac ziemnych i brukarstwa.

www: http://www.robotyziemne.wbud.pl/

:: szczegóły

Konsbet FB - przedsiębiorstwo budowlane - firma remontowo budowlana -

Konsbet FB jest firmą ogólnobudowlaną oferującą swoje usługi na obszarze województwa Zachodniopomorskiego i Wielkopolskiego. Od założenia w 2000 roku z powodzeniem realizujemy inwestycje dla osób prywatnych i przedsiębiorstw publicznych. Zdobyte doświadczenie oferujemy klientowi z myślą o wzroście firmy i zaspokojeniu potrzeb rynku budowlanego w regionie. Chcemy rozwijać się oferując optymalną kosztowo i funkcjonalnie usługę budowlaną szerokiej grupie klientów oraz trwałe długoterminowe rela

www: http://www.konsbetfb.pl/

:: szczegóły

Mieszkania

Sprawdź już dzisiaj jak prezentują się najlepszego rodzaju inwestycje budowlane przygotowane przez Future Building Company. Tylko tutaj możecie liczyć na profesjonalne rozwiązania, tylko tutaj otrzymacie najnowocześniejsze domy wykonane z doskonałych materiałów. Zachęcamy do poznania kompletnej oferty Future Building Company już teraz

www: http://www.mieszkania-future.pl/

:: szczegóły

Malowanie Kraków. ADAPT - profesjonalna firma remontowo-budowlana.

Najlepsza ekipa remontowo-budowlana w obszarze Krakowa i okolic. Posiadamy wsparcie w postaci naszego składu budowlanego oraz zapleczową mieszalnię farb i tynków. Realizujemy zarówno malusieńkie zlecenia jak i wysoko budżetowe inwestycje. Współdziałamy z kolosami branży budowlanej od wielu lat, dlatego też możemy przedstawić bardzo dogodne ceny na towary budowlane. Mamy bogate doświadczenie w obszarze: malowanie Kraków oraz wielu innych usług z specjalności budowlanej w obszarze Krakowa i okolic. .

www: http://www.firmaadapt.pl

:: szczegóły

BUD-KNECHT :: firma remontowo-budowlana ::

Firma remontowo-budowlana, wykonuje pełen zakres usług budowlanych. Firma realizuje inwestycje budowlane od drobnych remontów poprzez budowę domów jednorodzinnych Remonty, budowy, Świdnica, Wrocław

www: http://www.bud-knecht.pl/

:: szczegóły

O firmie - Jurczak | Inwestycje budowlane, wycena nieruchomo�ci, pozy

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo: usługi remontowo-budowlane (m.in. torkretowanie), wycena nieruchomości, pozyskiwanie nieruchomości, analiza rynku, kosztorysowanie. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych jak i klientów instytucjonalnych. Każdy klient jest dla nas równie ważny. Obszarem działalności naszej firmy jest głównie południowa Polska, ale w przypadku inwestycji budowlanych świadczymy również usługi za granicą.

www: http://www.inwestycje-nieruchomosci.com/

:: szczegóły

Inwestycje, budownictwo mieszkaniowe, firmy budowlane

Muratorplus.pl koncentruje się na tematach bezpośrednio związanych z branżą budowlaną oraz rynkiem producentów materiałów dla budownictwa, ma ambicje stać się medium informacyjno-opiniotwórczym. Oznacza to dostarczanie informacji o najnowszych produktach i technologiach, inwestycjach - planowanych, realizowanych i oddanych do użytku, najważniejszych wydarzeniach i regulacjach prawnych odnoszących się do szeroko rozumianego budownictwa. Ważną kwestią było położenie nacisku na indywidualizację osób i firm - konkretnych, nie anonimowych animatorów branży budowlanej.

www: http://www.muratorplus.pl/

:: szczegóły

Budowa domów jednorodzinnych - Strona główna

Jesteśmy obecni na rynku od 1991 roku i z powodzeniem budujemy domy jednorodzinne zarówno pod klucz jak i w stanie surowym. Zapewniamy pełną i fachową obsługę techniczną, architektoniczną, pomoc w aranżacji wnętrz, doradztwo, pomoc w załatwieniu formalności zarówno w początkowym etapie budowy jak i przy odbiorze budynku. Zadowolenie Inwestora pozostaje dla nas najważniejszym celem. Dla potwierdzenia naszych kwalifikacji możemy wykazać się licznymi referencjami oraz przedstawić liczne inwestycje w trakcie realizacji w różnym stopniu zaawansowania.

www: http://www.twojdom.strefa.pl/

:: szczegóły

Jednorodzinne

Jakś-Bud - Deweloper Poznań. Atrakcyjne realizacje i inwestycje budowlane. Oferujemy domy jednorodzinne i szeregowe, mieszkania, apartamenty Poznań. Deweloperzy - dom ekologiczny, budynek wielorodzinny, domy energooszczędne Poznań. Mieszkania, apartamenty, domy ekologiczne Poznań, woj. wielkopolskie. - zapraszamy do skorzystania z naszej ciekawej oferty.

www: http://www.jaks-bud.pl/

:: szczegóły

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość w zakresie budownictwa ogólnego, bieżących i generalnych remontów. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową, remontami czy adaptacją pomieszczeń. Prowadzimy inwestycje na każdym jej etapie, począwszy od fazy projektowej, poprzez realizację zadania, po odbiór końcowy. Posiadamy potencjał umożliwiający realizację przedsięwzięć w krótkim okresie. Z przyjemnością pomożemy Państwu rozwiązać wiele problemów budowlanych. Zapewniamy, że wszystkie świadczone przez nas usługi i dostawy oparte są na materiałach spełniających normy jakości i wymogi bez

www: http://www.universal-wolin.pl

:: szczegóły

Budownictwo Polskie - portal budowlany

Portal społecznościowy poświęcony w całości branży budowlanej oraz jej poszczególnym gałęziom. W portalu zamieszczane są aktualne informacje, porady ,ogłoszenia. Jest skutecznym medium reklamowym. Ogólnopolski katalog firm, który umożliwia dodanie własnej firmy po wcześniejszej rejestracji na portalu, portal oferuje zakładki: o firmie ,filie ,nieruchomości ,ruchomości ,ogłoszenia ,przetargi ,inwestycje ,organizowane ,targi ,oferowane usługi ,zlecenia ,oferty pracy ,galerie ,towar ,produkty ,poradniki budowlane ,programy do pobrania ,transport.

www: http://budownictwopolskie.pl/

:: szczegóły

kwarcyt

Oferta firmy dostarczającej kamienie oraz wszelkie produkty kamieniarskie. Bardzo szeroka oferta i konkurencyjne ceny. Bardzo wiele dostępnych kamieni, ale przede wszystkim granit oraz marmur. Firma ma bardzo konkurencyjne ceny i duży asortyment.

www: http://www.galeriakamieni.pl/

:: szczegóły

Baza Inwestycji Budowlanych

Polska baza inwestycji budowlanych, katalog inwestycji, wieżowce, katalog firm budowlanych, rankingi architektury, stadiony na Euro 2012. Codzienne wiadomości ze świata budownictwa i architektury. Informacje z takich miast jak Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Wrocław, Katowice i wielu innych.

www: http://www.urbanity.pl/

:: szczegóły

JR INWEST Nadzory kosztorysy budowlane kierownik budowy projekty domów

Zakład Budowlano-Projektowy JR INWEST Ryszard Jakubiec - Zarządzanie projektami inwestycyjnymi, kierowanie budowami, nadzory, kosztorysy i kalkulacje budowlane budowlano-instalacyjne,audyty, certyfikaty,firma budowlana, inwestycje, remonty Wilkowice Śląsk. Szkolenia z kosztorysowania i Projekty domów Bielsko-Biała

www: http://www.jr-inwest.pl/

:: szczegóły

Portal budowlany

Portal budowlany w którym znajdą Państwo spis firm budowlanych. Informacje dotyczące ogrzewania, ocieplenia oraz oszczędności. Bardzo dużo porad dotyczących budowy. Największa baza bezpłatnych ogłoszeń nieruchomości.

www: http://www.przewodnikbudowlany.pl

:: szczegóły

WOLIMPEX - Inwestycje budowlane, materiały budowlane, chemia budowlana, roboty budowlane, Gliwice

ROBOTY INWESTYCYJNO - BUDOWLANE: Budowa domków jednorodzinnych pod klucz i garaży; Budowa hal produkcyjnych, szkół, itp. ROBOTY REMONTOWE: Murarsko-tynkarskie, płytkarskie, ciesielskie, zbrojarskie i betonowe, dekarsko-blacharskie; Podłogowe, posadzkowe wykładziny PCV, dywanowe, Malarsko-tapeciarskie w tym nowe technologie natryskowe; Montaż stolarki PCV; Montaż stolarki drewnianej.

www: http://www.firma-inwestycyjno-budowlana.info

:: szczegóły

Geologia inżynierska geotechnika wiercenia dokumentacje pod inwestycje

Pracownia Geologiczno-Inżynierska świadczy najwyższej jakości usługi geologiczne. Opracowujemy dokumentacje geotechniczne i dokumentacje geologiczno-inżynierskie pod inwestycje budowlane takie jak biurowce, hale, magazyny, drogi, mosty, sieci wodociągowe. Geolog, odwierty wiercenia i doradztwo geologiczne. Nasz teren działania to Łódź i cała środkowa Polska.

www: http://www.uslugigeologiczne.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 4 0 0