« Strona Główna

instalacje solarne - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Ogrzewanie, Instalacje elektryczne, Budowa domów, łódzkie, Sauny, Kolektory słoneczne, Klimatyzacja, Instalacje co, Alarmy, Inne, Budownictwo mieszkaniowe, Usługi ogólnobudowlane, Grzejniki, Pompy ciepłownicze, lubuskie, Kotły,


Chelchowski.pl

Firma Chełchowski zajmuje się instalacjami grzewczymi opartymi o nowoczesne technologie odzyskiwania ciepła - zarówno z urządzeń chłodniczych, otoczenia budynku, paneli solarnych, rekuperatorów powietrza. Poznaj dostępne technologie i przykładowy cennik na stronie chelchowski.pl

www: http://www.chelchowski.pl/

:: szczegóły

modernHome.pl - lampy solarne, lampy hybrydowe i elektrownie słoneczne

Modern HST to istniejąca od ponad 7 lat firma zajmująca się sprzedażą urządzeń wykorzystujących energię odnawialną. W swojej ofercie posiadamy urządzenia do produkcji energii elektrycznej takie jak baterie słoneczne, turbiny wiatrowe do samodzielnych instalacji elektrycznych jak i gotowe, kompletne systemy autonomiczne. Przygotowujemy również instalacje fotowoltaiczne zoptymalizowane do potrzeb klienta. Oferujemy również lampy solarne i hybrydowe do oświetlenia ulic, skrzyżowań i placów zabaw.

www: http://www.modernhome.pl/

:: szczegóły

Kolektory słoneczne Bełchatów

Skontaktuj się z naszym doradcą, telefonicznie, e-mailowo lub osobiście a wyceni on dla Ciebie najodpowiedniejszy zestaw kolektorów solarnych. Montujemy tylko solary sprawdzonych firm takich jak Buderus. Latem zapotrzebowanie jest pokrywane nawet z nawiązką. Wykorzystaj bez wahania to co daje Ci natura w każdym zakątku Polski, w każdym województwie. Montujemy kolektory słoneczne w Bełchatowie, solary w Piotrkowie Trybunalskim, instalacje solarne w Pajęcznie oraz zestawy solarne w Radomsku.

www: http://www.kolektory-sloneczne.biz

:: szczegóły

Kolektory słoneczne płaskie i próżniowe

Zasoby typowych źródeł energii ulegają uszczupleniu. Rozwiązaniem dla tego kłopotu może być stosowanie odnawialnych źródeł energii.Kolektory słoneczne firmy Hewalex to pewność najwyższej jakości. Oferujemy kolektory płaskie i próżniowe, dostępne także w pełnych zestawach słonecznych. na przestrzeni wielu lat produkcji kolektory były polepszane zgodnie z postępem technologicznym związanym z ich wykonywaniem i stosowanymi do ich wytwarzania surowcami.

www: http://www.hewalex.pl

:: szczegóły

Dom-Term - docieplenia elewacji, budowa domów, remonty

Zakres naszej działalności to przede wszystkim kompleksowa budowa domów dla inwestorów indywidualnych, ale także prace ogólno-remontowe. Montujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, elektryczne, systemy solarne oraz wykonujemy docieplenia budynków. Działamy na terenie Krakowa, małopolski oraz sąsiednich województw. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji!

www: http://www.dom-term.pl

:: szczegóły

Kolektory słoneczne Bełchatów Radomsko Kleszczów, solary woj. łódzkie

Wymień energię za którą płacisz na energię darmową? Pomyślisz, jak to możliwe? Oczywiście, że możliwe dzięki darmowym źródłom energii odnawialnej. Poznaj dokładną zasadę działania kolektorów słonecznych, przekonaj się sam jakie możesz mieć z tego korzyści - ciepła woda za darmo! www.wojto.com

www: http://wojto.com/

:: szczegóły

kolektory słoneczne

Firma RenCraft dąży do oferowania możliwie kompletnej oferty usług i urządzeń z zakresu odnawialnych źródeł energii. W swojej ofercie posiadamy m.in. kolektory słoneczne wykorzystywane do średnich i dużych instalacji solarnych. Nasze kolektory posiadają certyfikat jakościowy i sprawnościowy Solar Keymark oraz spełniają wysokie wymagania jakościowe normy europejskiej EN 12975. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.rencraft.eu/kolektory-sloneczne

:: szczegóły

KOLEKTORY SŁONECZNE Z DOTACJĄ 45%: WATT, HEWALEX, KOSPEL.

Montujemy profesjonalne instalacje solarne z kolektorami HEWALEX, KOSPEL, WATT. Bojlery solarne- od 200 l. Cena zestawu wraz z montażem dla rodziny 4, 6 os.- od 6 tys.zł. brutto.Montaż w jeden dzień.Gwarantujemy uzyskanie 45% dotacji do montażu kolektorów. Zasięg - woj. lubelskie. Pracownicy z ponad 20-letnim doświadczeniem w hydraulice.

www: http://www.pro-energia.com.pl/

:: szczegóły

Lampy Hybrydowe- oswietlenie XXI wieku.

Od roku 2009 nasza firma prowadzi dystrybucję lamp solarno wiatrowych na terenie polski. Nasza placówka oferuje również obróbkę metalu, malowanie proszkowe, wycinanie strumieniem wody oraz wycinanie strumieniem wody. Wszechstronność naszej firmy zapewniają nam maszyny oraz wyspecjalizowana kadra pracownicza. U nas nigdy nie będziesz odsyłany z powodu braku części na stanie lub braku maszyn, które były by wstanie naprawić nasz produkt.

www: http://solarnelampy.com/

:: szczegóły

WENTECH Jarosław Dobrowolski

Firma WENTECH Jarosław Dobrowolski, jest specjalistyczną firmą działającą w branży: wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i energii odnawialnej. Usługi wykonujemy kompleksowo, to jest od etapu przygotowania oferty i projektowania, po zakup i dostaw urządzeń, po ich montaż i uruchomienie.

www: http://wentech.net/

:: szczegóły

CIEPŁY DOM-instalacje co, pompy ciepła Szczecin, Gorzów

Od samego początku istnienia firma prowadzi działalność usługowo-handlową. Specjalizuje się głównie w nowoczesnych systemach instalacyjnych tkj.: instalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjne, wentylacyjne, klimatyzacyjne, systemy solarne oraz bardzo modne obecnie pompy ciepła oraz odkurzacze centralne. Odbiorcami firmy są zarówno klienci detaliczni, przedsiębiorstwa jak także instytucje użyteczności publicznej.

www: http://www.cieplydom.net.pl/

:: szczegóły

Ogniwa fotowoltaiczne

Relpal: instalacje solarne, tanie kolektory słoneczne Warszawa. Zapraszamy po kolektory solarne. Energia słoneczna to naturalny potencjał energetyczny. Sprzedaż i montaż kolektorów słonecznych, zasobnik, stojak na dach, grupa pompowa, instalacje solarne, ogniwa fotowoltaiczne, tanie kolektory słoneczne i solarne - Warszawa, Ostrów Mazowiecka. Najważniejszy element to absorber czyli powłoka absorbująca. Kolektory słoneczne ceny - energie alternatywne.

www: http://www.energiealternatywne.pl/

:: szczegóły

Nowoczesne instalacje dla domu i ogrodu

Nowoczesne systemy dla domu i ogrodu: automatyka budynków - inteligentny dom, alarmy , telewizja przemysłowa, wentylacja mechaniczna z wykorzystaniem rekuperatorów , instalacje solarne, automatyczne nawadnianie ogrodów instalacje CO i CWU

www: http://www.ksww.pl/joomla/alarmy.html

:: szczegóły

Kolektory słoneczne - Skorut

Firma Skorut Import Eksport Sp. z o.o. powstała w kwietniu 1997 r. jako efekt głębokiego zainteresowania tematyką energii odnawialnej pozyskiwanej z słońca. Jesteśmy polskim producentem kolektorów słonecznych oferowanych dla budownictwa jedno i wielorodzinnego, jak również dużych inwestycji. Stosowane elementy w naszych instalacjach solarnych spełniają wysokie wymagania pod względem jakości, wydajności, bezpieczeństwa oraz łatwego montażu. Kolektory nasze, wyposażone są w powłokę absorpcyjną Tinox, jedną z najwyższej jakości powłok selektywnych stosowanych obecnie na rynku. Wysoka jakość jak

www: http://www.skorut.com.pl/

:: szczegóły

Kolektory słoneczne płaskie

Każda instalacja solarna składa się z baterii kolektorów, umieszczonej zazwyczaj na dachu budynku, podgrzewacza umieszczonego wewnątrz budynku. Instalacja solarna dostarcza rocznie 650kWh z każdego metra kwadratowego kolektora słonecznego. W praktyce wystarcza to na pokrycie w 65% zapotrzebowania do produkcji ciepłej wody użytkowej. Większe instalacje solarne mogą być wykorzystywane do wspomagania centralnego ogrzewania. Kolektory słoneczne idealnie współpracują i uzupełniają się z pompami ciepła.

www: http://kolektory-sloneczne.ekologika.com.pl/

:: szczegóły

mlkolektory.pl :: kolektory słoneczne | usługi budowlane

Nasza firma specjalizuje się głównie w wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii oraz wszelkich instalacji grzewczych z wykorzystaniem urządzeń renomowanych firm europejskich.

www: http://mlkolektory.pl/

:: szczegóły

Technika Grzewcza i Sanitarna Krzysztof Ostojski Wrocław

Jesteśmy firmą instalatorską od 2006 roku. Wykonujemy: instalacje wodne, instalacje grzewcze, instalacje gazowe. Służymy doradztwem w zakresie rozwiązań techniki grzewczej oraz dostarczania ciepłej wody. Nasze specjalności to: instalacje wodno-kanalizacyjne, kotłownie i systemy grzewcze, pompy ciepła,systemy solarne-kolektory słoneczne,centralny odkurzacz. Dzięki fachowemu doradztwu zaoszczędzisz Swoje pieniądze.

www: http://www.instalacje-ostojski.pl/

:: szczegóły

Pompy ciepła IVT - Eko-Tech - ...Szczecin, Warszawa, Koszalin, Wrocław

Zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją pompy ciepła, klimatyzacji, odkurzaczy centralnych. Wykonujemy kompleksowo instalacje CO oraz WOD-KAN (ogrzewanie podłogowe) w oparciu o pompy ciepła i systemy solarne. Działamy na terenie całego kraju.

www: http://www.cieploznatury.pl/

:: szczegóły

Aqua Solar

Witamy na stronie poświęconej pozyskiwaniu energii cieplnej z promieniowania słonecznego poprzez kolektory słoneczne. Znajdą tu Państwo szeroki asortyment zestawów oraz akcesorii solarnych. Bardzo konkurencyjne ceny dodatkowo uatrakcyjniają naszą ofertę handlową. Życzymy udanych zakupów!

www: http://aquasolar.pomp.pl/

:: szczegóły

Microbud - Technika Grzewcza i Sanitarna

Microbud - Technika Grzewcza i Sanitarna - instalacje, kotłownie, systemy solarne, stacje uzdatniania wody, pompy ciepła

www: http://www.microbud.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0