« Strona Główna

impregnaty - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Inne, Sklepy on-line, Chemia budowlana, Materiały wykończeniowe, Budowa domów, Budownictwo mieszkaniowe, Narzędzia, Farby, Pokrycia dachowe, Wyroby betonowe, Elewacje,


Najlepsza chemia budowlana

Sprzedajemy najlepsze artykuły chemii budowlanej w całej Polsce, w tym: domieszki, pigmenty i uszczelniacze do betonu, plastyfikatory, impregnaty i barwniki do kostki brukowej. Pomocna obsługa i szybki czas realizacji zamówień.

www: http://www.chempro.pl/

:: szczegóły

Narzędzia i akcesoria dla majsterkowiczów - Sklep Metal Tech

Jeżeli szukasz oferty dzięki której będziesz mógł zakupić artykuły budowlane, czy też elektronarzędzia renomowanych firm Sklep Metal-Tech przyjdzie Ci z pomocą. Odnajdziesz tutaj nie tylko akcesoria malarskie, ale także lakiery do drewna , impregnaty czy materiały spawalnicze. Na uwagę zasługują wysokiej jakości artykuły ścierne, czy też farby ceramiczne, ale także te do betonu. Duży wybór materiałów budowlanych na http://metaltech.sklep.pl/

www: http://metaltech.sklep.pl/

:: szczegóły

Nanostone - Chemia budowlana I impregnaty I nanotechnologia - Strona s

Impregnaty i środki czyszczące dla budownictwa. Nanotechnologie i innowacje budowlane.

www: http://www.nanostone.pl/

:: szczegóły

remont w domu

Jeśli remontujesz lub budujesz dom, znajdziesz u nas wszystko co potrzebne: farby, tynki, gipsy oraz narzędzia i materiały do zabezpieczeń takie jak folie, taśmy. Posiadamy dwa mieszalniki dzięki czemu możesz wybierać w bogatej ofercie kolorów. Narzędzia ręczne oraz elektronarzędzia pomocne przy remontach. Nasze konsultantki zawsze chętnie i fachowo udzielą porady z zakresu materiałów budowlanych. Zapraszamy.

www: http://remontwdomu.pl/

:: szczegóły

BekerFarb - Farby, grunty i impregnaty do malowania pokryć dachowych.

BEKERFARB to dynamicznie rozwijająca się marka zajmująca się produkcją specjalistycznych farb, gruntów i impregnatów. Fundament firmy stanowi 25 letnie doświadczenie założycieli w branży budowlanej i sięgające 20 lat doświadczenie w produkcji chemii budowlanej m.in. farb do malowania pokryć dachowych. Misją BEKERFARB jest budowanie świadomości wśród konsumentów jak bardzo ważny jest dobór odpowiedniego produktu do malowanej powierzchni.

www: http://www.bekerfarb.pl/

:: szczegóły

Farby24.com - Farby Sklep Online Dulux, Dekoral, Novol ... - Farby24.c

Internetowy sklep z farbami i artykułami malarskimi. Sprzedaż hurtowa i detaliczna. Na rynku działamy od 1991 roku. Atrakcyjne ceny i możliwość negocjacji przy większych zamówieniach. Wieloletnie doświadczenie pracowników, fachowa pomoc. Serdecznie zapraszamy

www: http://farby24.com/

:: szczegóły

Producent Impregnatów Budowlanych

Consil Polska jest producentem technologii wykorzystywanych do hydrofobizacji mineralnych materiałów budowlanych stosowanych w budownictwie. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne impregnaty do kamieni naturalnych, klinkieru, ceramiki i betonu. Nasza marka Dynasil to również rozwiązania dla konserwatorów zabytków, firm hydroizolacyjnych i zajmujących sie usługami czyszczenia elewacji. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.consil.com.pl

:: szczegóły

chemia budowlana, folie budowlane, impregnaty do drewna, plastyfikatory do drewna

Posiadamy w asortymencie: Chemie budowlaną , plastyfikatory do zapraw i betonu, folie budowlane, impregnaty, włókna polipropylenowe, barwniki do zapraw i betonów, sukcesywnie poszerzamy asortyment oferowanych towarów, a także dostosowujemy działalność do potrzeb i wymagań naszych klientów. Wszystkie artykuły które posiadamy w asortymencie podlegają kontroli w czasie produkcji w zakresie możliwym do sprawdzenia. Także prowadzi się kontrolę laboratoryjną dla wszystkich materiałów według partii.

www: http://press.mazury.pl/

:: szczegóły

Chemia budowlana, Elewacje budynków

budujiremontuj.pl to unikalny sklep online z materiałami budowlanymi. Można tu kupić farby, lakiery, impregnaty, chemię budowlaną, elektronarzędzia, materiały drzewne, elewację budynków i wiele innych. Ponadto sklep posiada w swojej ofercie suchą zabudowę, produkty przeciw gryzoniom, środki owadobójcze oraz pokrycia dachowe. Wszelkie materiały przywożone są od najlepszych swego rodzaju producentów.

www: http://budujiremontuj.pl/

:: szczegóły

B plus B - strona gĹ�łwna

Jesteśmy z Wami już 20 lat! Od początku istnienia firmy najważniejsze były dla nas profesjonalizm i wygoda klienta. Ciągle się rozwijamy i poszerzamy asortyment, a doskonała organizacja sprawia, że towar trafia do Was w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Jesteśmy dystrybutorem farb antykorozyjnych koncernu KCC,a także materiałów firmy Henkel, Megaron.

www: http://www.bplusb.pl/

:: szczegóły

Renowacja drewna

Prezentujemy Państwu naszą stronę, na której znajdziecie szeroki wachlarz produktów do konserwacji oraz renowacji powierzchni drewnianych. Zapewniamy produkty najlepszych firm - włoskich i polskich. Oferujemy Państwu lakiery do drewna, impregnaty ochronne (w tym ogniochronne), zabezpieczenia (przed działaniem ognia, grzybów, owadów i pleśni), oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://technikastolarska.pl

:: szczegóły

Centromal.pl – świat miliona kolorów - farby, lakiery, kleje oraz impregnaty

Firma CENTROMAL powstała w 1994 roku w Płońsku. Oferujemy szeroką gamę farb emulsyjnych, ftalowych, chlorokauczukowych i wielu innych, w naszej ofercie posiadamy również lakiery, kleje oraz impregnaty wiodących producentów krajowych i zagranicznych, takich jak: DULUX, ŚNIEŻKA, PILAWA, POLIFARB CIESZYN WROCŁAW, POLIFARB DĘBICA, BECKERS czy NOBILES. Posiadamy dwa mieszalniki farb: DULUX i ŚNIEŻKA.

www: http://www.centromal.pl/

:: szczegóły

Proxim - folie budowlane, membrany dachowe

Firma Proxim sp. z o.o. zajmuje się hurtowym zaopatrywaniem składów budowlanych w materiały budowlane tj. siatka z włókna szklanego, siatka do produkcji narożników ALU i PCV, siatka do tynków wewnętrznych, wełna z włókna szklanego, membrany dachowe, folie dachowe, folie budowlane, folie paroizolacyjne, izolacje pionowe i poziome, folie kubełkowe, folie fundamentowe, narożniki ALU i narożniki PCV, pianki poliuretanowe, pianki montażowe, masy poliuretanowe, impregnaty do więźby dachowej, impregnaty do drewna konstrukcyjnego, impregnaty do drewna ogrodowo-budowlanego, impregnaty do betonu, środki

www: http://www.proxim.lublin.pl/

:: szczegóły

F. P. U. H. JONIEC - joniec.pl, ogrodzenia, elewacje, gazony

Firma P.U.H JONIEC od kilkunastu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą wyrobów betonowych. Zakład jest wyposażony w węzeł betoniarski, kilka linii produkcyjnych, plac składowy i środki transportu. Specjalnością firmy są ogrodzenia i mała architektura ogrodowa, a także elewacje, płyty drogowe i pustaki betonowe.

www: http://www.joniec.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0