« Strona Główna

hydroizolacje - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Hale magazynowe, Budownictwo mieszkaniowe, Elewacje, Usługi ogólnobudowlane, Chemia budowlana, podkarpackie, Kostka brukowa, Osuszanie budynków, Inne, Izolacje,


ZRB Zawadzki

Zajmujemy się dachami od 1989 roku. Przez blisko 30 lat wykonaliśmy setki hal stalowych i dachów płaskich. W naszej ofercie są też obudowy hal i hydroizolacje dachów. Do powierzonych nam zleceń podchodzimy fachowo i z dbałością o każdy detal.

www: http://https://www.dachy-zrbzawadzki.pl

:: szczegóły

Usuwanie wilgoci metodą podcinania ścian - O firmie

Profesjonalne usuwanie wilgoci, izolacje poziome, osuszanie budynków i domów. Zajmujemy się likwidowaniem wilgoci za pomocą bardzo skutecznej metody podcinania murów. Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie, zapewniamy fachową i kompleksową obsługę Klienta. Gniezno, Słupca, Września, Konin i inne miasta w Polsce. Podejmiemy się zleceń w całym kraju. Sprawdź!

www: http://www.podcinaniemurow.pl.tl/

:: szczegóły

AGMAinvest Agnieszka Kubek

Firma budowlana AGMAinvest zaprasza do zapoznania się z kompleksową ofertą usług budowlanych oraz remontowo - wykończeniowych. Kładziemy na wysoki poziom usług, dokładne i estetyczne wykonie, solidność oraz optymalne wykorzystanie materiałów. Posiadamy wykwalifikowanych fachowców oraz duże zaplecze sprzętowe. Obszar działalności: Polska, pół. Czechy.

www: http://agmainvest.pl/

:: szczegóły

KOESTER Polska Sp. z o.o.

KOESTER Polska działa na polskim rynku od 2005 roku, jako firma córka niemieckiego producenta chemii budowlanej KOESTER BAUCHEMIE AG. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu hydroizolacji oraz renowacji budowli. Zapewniamy doradztwo techniczne oraz szkolenia firm wykonawczych, a także materiały informacyjne dla projektantów oraz inwestorów.

www: http://www.koester.pl/

:: szczegóły

Łuczaj Białystok - Materiały budowlane Docieplenia Tynki Styropian

Hurtownia budowlana oferująca tynki, styropian, wełnę mineralną i tynki oraz farby na elewacje. Oferujemy również materiały do wnętrz, farby wewnętrzne i hydroizolacje balkonów i tarasów, a także okna, parapety i drzwi. Posiadamy różnego rodzaju chemię budowlaną, kleje i zaprawy budowlane. Zajmujemy się mieszaniem tynków i farb. Hurtownia materiałów budowlanych z Białegostoku.

www: http://www.luczaj.bialystok.pl/

:: szczegóły

:: Hydroizolacja Bezpowłokowa :: Beton Wodoszczelny :: Technika Betonu

Firma Technika Betonu Wodoszczelnego Sp. z o.o działa na rynku polskim od 1999 roku. Zadaniem spółki TBW oferującej swe usługi na terenie całego kraju, jest pomoc w konstruowaniu i wykonaniu obiektów wykonanych w technice betonu wodoszczelnego.

www: http://www.tbw.com.pl/

:: szczegóły

BARTOSZEK Materialy Budowlane

Sprzedaz hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych. Chemia budowlana, systemy ociepleń, mieszalnik tynków i farb, kostka brukowa, klinkier, Jarosław.

www: http://bartoszekhurtownia.pl/

:: szczegóły

BARTOSZEK Materialy Budowlane

Sprzedaz hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych. Chemia budowlana, systemy ociepleń, mieszalnik tynków i farb, kostka brukowa, klinkier, Jarosław.

www: http://www.bartoszekhurtownia.pl/

:: szczegóły

Izolacja dachów, fundamenty izolacja - aqua-tech.com.pl

Wykrywanie przecieków z centymetrową dokładnością oraz monitorowanie stanu izolacji na dachach. Naszym klientom oferujemy izolacje, osuszanie, hydroizolacje, osuszanie budynków. Posiadamy autoryzację czołowych producentów chemii budowlanej. W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczną aparaturę pomiarową i stosujemy nowoczesne technologie hydroizolacji.

www: http://www.aqua-tech.com.pl/

:: szczegóły

termoizolacje

Partner Gardner Asphalt, partner Steico SA, termoizolacje, hydroizolacje, izolacje akustyczne, roof cement.

www: http://www.mbig.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 3 0 0