« Strona Główna

gnejs - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Inne, Budowa domów, Kostka brukowa, Inne,


Hurtownia kamienia dla domu, ogrodu

Proponujemy Państwu ciekawy kamień naturalny z unikalnymi wzorami, estetycznie wykonane panele kamienne i masę wzorów w niezwykłych barwach kamienia. Zachęcamy do zapoznania się z kompozycjami kamieni na dziko które w niesłychany sposób mogą przyozdobić Państwa ogród, działkę czy sam budynek mieszkalny. Kamień budowlany od Skalite to gwarancja zadowolenia i długotrwała kompozycja, która zaciekawi wszystkich.

www: http://www.skalite-kamien.pl/

:: szczegóły

WRKB Granit

Pragnę przedstawić firmę WRKB-Granit Sp z o.o. Nasza firma specjalizuje w się w obróbce granitów kolorowych pochodzenia skandynawskiego, tj. szwed (kolor czarny), bohus (kolor jasnoczerwony), vanga (kolor czerwony) i inne flivik, gnejs, kulla, jak również z granitu strzegomskiego w kolorze jasnoszarym. Do bogatej oferty produkowanych przez naszą firmę wyrobów możemy zaliczyć: - kostkę granitową surowo-łupaną, - kostkę kamienną rzędową, - kamień murowy, - stopnie schodowe, parapety, - posadzkę granitową w różnych obróbkach, - krawężniki proste i łukowe, - oporniki

www: http://www.wrkb-granit.pl/

:: szczegóły

Pracownia kamieniarska, kominki, kamień, sauny

8221; z siedzibą w Gdyni specjalizuje się w dostawie i montażu: kamienia naturalnego w zakresie budownictwa mieszkalnego i użyteczności publicznej.

www: http://www.pracownia-kamieniarska.info

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0