« Strona Główna

gips tynkarski - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Remonty, Budowa domów, Elewacje, Usługi ogólnobudowlane, Dźwigi, Agregaty,


KNAUF - ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY TYNKI MASZYNOWE-GIPSOWE

Firma Usługi OgólnoBudowlane Knauf na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego posiada wysokie wyposażenie, w celu wykonania fachowych i szybkich usług dla klienta. W naszym arsenale znajdują się maszyny typu urządzenia do nakłądania tapet natryskowych, sprężarki powietrzne, agregaty tynkarskie, malarskie i wiele innych. To powoduje, że nasza firma wykona dla Ciebie wszelkie prace związane z Budową Domu, jego wykończeniem. Możemy ustosunkować się do twojego zlecenia. Jesteśmy gotowi na nowe propozycje, jak i Twoje pomysły. Zapraszamy!

www: http://uslugibudowlane-knauf.pl/

:: szczegóły

Usługi Tynkarskie - Budowlane, Warszawa - cennik usług budowlanych

Brygada tynkarska wykona tynki gipsowe-cementowo wapienne z agregatu. Mamy duże doświadczenie pracujemy już w tej branży kilka lat. Wykonujemy tez, elewacje, malowanie, szpachlowanie, cekolowanie, montaż drzwi i okien oraz parapetów, montaż paneli podłogowych . Prace możemy wykonać na terenie miasta Płocka i w województwie Mazowieckim. Telefon Kontaktowy 669 698 967 CENA DO UZGODNIENIA!!!!!!!!! WOLNE TERMINY.!!!!!!!!!!!!!

www: http://www.uslugibudowlane.pl/

:: szczegóły

Tynki Gipsowe

Tynki gipsowe położone przez nasze brygady tynkarskie cechuje najwyższa jakość i trwałość. Wysokie kwalifikacje naszych tynkarzy udokumentowane są posiadanymi przez naszą firmę referencjami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

www: http://www.markotynki.pl/

:: szczegóły

Murowanie, tynkowanie

Solidni murarze potrzebni od zaraz? Doświadczony tynkarz pilnie poszukiwany? Sprawdź gdzie czekają na Ciebie fachowcy, porównaj usługi i ceny. Tynki zewnętrzne i wewnętrzne, cementowo-wapienne, gipsowe, gładzie, tynki dekoracyjne i inne. Fachowcy wiedzą o nich wszystko! Zobacz dostępne oferty.

www: http://www.favore.pl/cat101519_murarskie-tynkarskie.html

:: szczegóły

ARTI - tynki maszynowe, posadzki mixokret wylewki cementowe elewacje docieplenia

Wykonujemy usługi tynkarskie oraz posadzkarskie na terenie powiatu kłodzkiego i przyległych. Usługi wykonujemy od 1999roku co gwarantuje wysoką jakość usług. tel. 698-932-166

www: http://arti-uslugibudowlane.pl/

:: szczegóły

Tynki gipsowe oraz wapienno - cementowe na terenie Elblšga i okolic

Oferujemy Państwu wykonanie tynków najwyższej jakości. Tynki nakładamy za pomocą agregatów tynkarskich. Uzywamy sprawdzonej niemieckiej technologii, najlepszych gruntów i materiałów, które nie są najtańsze, lecz najlepsze, przy takiej samej cenie jak u konkurencji (inaczej niż w innych firmach, a na jakości nie da sie przecież oszczędzić).

www: http://gipstynkarski.pl/

:: szczegóły

TOPTYNK - remonty, tynki maszynowe

Oferujemy profesjonalne wykonawstwo lekkich tynków maszynowych, podwieszanych sufitów, ścianek działowych z płyt kartonowo-gipsowych i wszelkich prac wykończeniowych.. Niskie ceny, gwarantowana jakość. Zapraszamy.

www: http://www.toptynk.pl

:: szczegóły

PutzSystem - agregaty tynkarskie

Nasza oferta obejmuje pełną gamę maszyn budowlanych tj. agregaty tynkarskie, silomaty oraz mieszarki służących do nakładania tynków jastrychowych, cienkowarstwowych, gipsowych, cementowo-wapiennych, cementowych oraz do wylewek samopoziomujących oraz innych produktów gotowych.

www: http://www.putzsystem.com.pl

:: szczegóły

Pierwszy i jedyny w Polsce portal dla tynkarzy gipsowych

Portal dla tynkarzy gipsowych.Porady ogłoszenia i nowości.

www: http://www.tynkigipsowe.eu

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0