« Strona Główna

geowłóknina - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo drogowe, Tworzywa sztuczne, śląskie, Inne, Izolacje,


Geosyntetyki Fram Geo - geosiatka, geokompozyt, geotkaniny

Ogólnopolski dystrybutor geosyntetyków. W ofercie m.in. geowłóknina,geokompozyt,geosiatki, geotkaniny, geowłókniny, maty antyerozyjne i drenażowe. Specjalnością firmy jest dostawa materiałów stosowanych przy wzmacnianiu gruntu. Firma jest dystrybutorem europejskich oraz azjatyckich producentów. Pracownicy Fram Geo posiadają kilkunastoletnie doświadczenie branżowe

www: http://www.fram-geo.pl/

:: szczegóły

Geosyntetyki - geowłóknina, geotkanina, geosiatka.

Geowłóknina to płaski przepuszczalny dla wody materiał tekstylny wykonany z nieregularnie ułożonych włókien polipropylenowych lub poliestrowych połączonych poprzez igłowanie, przeszywanie lub kalandrowanie (walcowanie przy wysokiej temperaturze). Geowłókniny stosowane są w budownictwie, jako warstwa filtracyjna, separacyjna, ochronna, drenażowa lub pełnią kilka funkcji jednocześnie.

www: http://www.geosyntetyki.info/

:: szczegóły

Geokrata

Geokrata to jeden z geosyntetyków produkowany z PEHD – bardzo wytrzymałego materiału, który jest jednocześnie bardzo przyjazny środowisku. Geokrata jest najczęściej spotykana w kształcie plastra miodu, a jej zastosowanie jest bardzo szerokie: może być używana do zabezpieczania dróg, wałów ziemnych, nadbrzeży oraz stabilizacji murów oporowych.

www: http://www.geosyntetyki.org.pl/geokrata.html

:: szczegóły

D&W PARTNERS - Geowłuknina

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji i sprzedaży specjalistycznych materiałów budowlanych, a w szczególności geosyntetyków, materiałów zbrojeniowych i innych powszechnie stosowanych w budownictwie inżynieryjnym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najtańszy w Polsce i najszerszy wachlarz wyrobów takie jak: Geowłóknina,Geosiatka,Geowłóknina,Gabiony oraz inne Geosyntetyki.

www: http://dwpartners.pl/

:: szczegóły

Geosyntetyki - geowłóknina, geotkanina, geosiatka.

Geosyntetyki - geowłóknina, geotkanina, geosiatka.

www: http://www.geosynt.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 115 10 16