« Strona Główna

frezowanie - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Wypożyczalnia sprzętu, śląskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, Płytki ceramiczne, glazura, Elewacje, Meble, Parkiety, Narzędzia, Usługi glazurnicze, Kominki, Cyklinowanie, Kowalstwo artystyczne, Usługi ogólnobudowlane, małopolskie, Wykładziny i posadzki, Remonty, Inne, Bramy, ogrodzenia, Kominki, Inne, Wiaty,


Cięcie Strumieniem Wody - Milex

Milex świadczy kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali. W ofercie znajduje się cięcie strumieniem wody, frezowanie cnc, toczenie cnc i wiele innych. Posiadamy nowoczesne maszyny, dzięki czemu usługi świadczmy na najwyższym poziomie. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj. Zapraszamy.

www: http://www.milex.net.pl/

:: szczegóły

Rigotechnik - usługi CNC

Firma Rigotechnik świadczy kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali. W ofercie znajduje się toczenie CNC, frezowanie CNC, szlifowanie, wiercenie, spawanie metodami MIG/MAG i TIG4 oraz wiele innych. Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj. Usługi najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

www: http://https://rigotechnik.pl/

:: szczegóły

Frezowanie kominów Szmuk-Kom

Nasza firma od wielu lat zajmuje się budową i naprawą kominów. Posiadamy kompleksową ofertę, która obejmuje zarówno frezowanie i uszczelnianie kominów, jak i inne prace związane z budową i serwisem kominów. Frezowanie kominów odbywa się u nas zawsze przy wykorzystaniu najnowszych technologii. osiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dlatego też korzystając z naszych usług możecie być Państwo pewni dobrze wykonanej roboty. Gwarantujemy, że dany komin posłuży wam przez wiele długich lat.

www: http://www.szmuk-kom.pl/

:: szczegóły

Zakład Tokarski - usługi CNC Bydgoszcz

Zakład Tokarski świadczy szeroki zakres usług CNC na terenie Bydgoszczy i Inowrocławia. W swojej ofercie posiada: cięcie laserem, cięcie wodą, frezowanie CNC, gięcie blach, toczenie CNC. Specjalizuje się także w wykonywaniu remontów maszyn budowlanych za pomocą wytaczarki przenośnej.

www: http://www.zaklad-tokarski.pl/

:: szczegóły

Szlifowanie płytek

Revigres to firma oferująca solidne usługi obróbki glazury, płytek gresowych, terakoty. Wśród usług można znaleźć cięcie płytek pod kątem 45°, fazowanie, rektyfikacja, wiercenie otworów, szlifowanie, produkcja cokołów z płytek, jak również frezowanie stopnic i produkcja mozaiki. Firma Firma Revigres świadczy usługi związane z obróbką glazury, płytek gresowych oraz terakoty. Firma z Radomia proponuje m.in. szlifowanie, docinanie na wymiar, wiercenie otworów itd.

www: http://revigres.pl/

:: szczegóły

CNC Kraków - Europe Technics

Europe Technics zajmuje się obróbką skrawaniem metali na zamówienie. Każdy klient może przedstawić swój projekt lub sam tylko pomysł, a kompleksową realizacją zajmą się wykwalifikowani pracownicy firmy.

www: http://www.europetechnics.com/

:: szczegóły

Cięcie betonu

Cięcie betonu techniką diamentową GEOGROUP

www: http://geogroup.pl/technika-diamentowa/ciecie-betonu/

:: szczegóły

Estetyczne elementy elewacyjne StyroPlast

Zachęcamy do nauczenia się z możliwością firmy StyroPlast, poruszającej się tworzeniem elementów elewacyjnych, takich jak: sztukaterie, kolumny, pilastry, profile elewacyjne, bonie, gzymsy, itp. Naszym sympatycznym klientom oferujemy: w sumie profesjonalną obsługę, tworzenie projektów ściśle według Państwa życzenia, bliski czas realizacji. Wykonujemy elementy elewacyjne z czystej klasie styropianu, styroduru, a oraz z kolejnych środków.

www: http://www.styroplast.net/

:: szczegóły

Metaloplastyka, balustrady, ogrodzenia

Firma Jan Burkat produkuje metalowe artykuły do domu i ogrodu: balustrady, świeczniki, świeczniki metalowe, meble metalowe, poręcze, latarnie, regały, wyroby ze stali nierdzewnej, balkony. Inne usługi świadczone przez firmę: obróbka blach zwykłych, nierdzewnych, blach do emaliowania, cięcie, gięcie, wykrawanie, tłoczenie, malowanie proszkowe, spawanie MIG/MAG; TIG, toczenie, frezowanie, gwintowanie.

www: http://www.burkat.pl/

:: szczegóły

cyklinowanie Gdańsk bezpyłowe

Cyklinowanie parkietu : z parkietu krajowego i egzotycznego z desek i lamparkietu cyklinowanie bezpyłowe podłóg cyklinowanie schodów cyklinowanie innych powierzchni drewnianych porady dotyczące cyklinowania Układanie parkietu i desek montaż listew przypodłogowych układanie mozaik parkietowych uzupełnianie ubytków w parkiecie przekładanie podłóg badania wilgotności parkietu i podłoża frezowanie posadzek Lakierowanie parkietu bejcowanie parkietu koloryzacja parkietu olejowanie parkietu polerowanie parkietu szpachlowanie parkietu montaż paneli podłogowych

www: http://www.cyklinowanie-gdansk.pl/

:: szczegóły

Stigma

Zakład narzędziowy STIGMA S.C. powstał w 1995 roku w Łodzi. Specjalizujemy się w produkcji narzędzi, form wtryskowych, tłoczników, wykrojników, ostrzeniu narzędzi. Wykonujemy również regenerację narzędzi.

www: http://zakladnarzedziowy.com.pl

:: szczegóły

Cięcie płytek ceramicznych - Warszawa

Specjalizujemy się w obróbce płytek ceramicznych typu: gres, terakota, glazura, klinkier itp. z materiałów powierzonych i dostarczonych przez klienta do zakładu, gdzie zostają poddane procesom obróbczym takim jak: cięcie, frezowanie, szlifowanie, rektyfikowanie, wiercenie otworów.

www: http://www.euroartgresy.pl/

:: szczegóły

Frezy do drewna - produkcja i sprzedaż - FRESKO

F.P.H.U. FRESKO, nasza firma produkuje frezy do drewna, głowice strugarskie, tuleje redukcyjne i łożyska do frezowania po szablonie. Usługowo zajmujemy się również regeneracją i ostrzeniem pił, frezów i innych narzędzi. Wykonujemy frezy pod indywidualne zamówienie Klienta, według Jego wzoru i ustalonych parametrów. FRESKO - produkujemy frezy proste, frezy do drewna, nietypowe narzędzia na zamówienie Klienta. Krótkie terminy realizacji. Konkurencyjne ceny.

www: http://www.freskofrezy.pl

:: szczegóły

Furmet ZPUH - Strona startowa.

Frezowanie kominów. Montaż wkładów. Frezowanie maszynowe( rozwiercanie ) kominów,w celu zwiekszenia średnicy przewodu kominowego Montaż kwasoodpornych wkładów kominowych. Sprzedaż giętkich, atestowanych rur kwasoodpornych SPIRO przeznaczonych do odprowadzania spalin w średnicach fi 80 do 160 mm Produkcja i montaż balustrad chromoniklowych. Produkcja i sprzedaż : systemów spalinowych i wentylacyjnych, rozet, nasad kominowych, wywietrzników, szafek natynkowych i podtynkowych do rozdzielaczy, ściągów do salunków "akro" , okapników do słupków ogrodzeniowych Sprzeda

www: http://www.furmet.pl/

:: szczegóły

Frezowanie konwencjonalne

Powłoki cynkowe ochraniają warstwę zewnętrzną metalu w rezultacie ich anodowego rozpuszczania się w ogniwie korozyjnym. Obrabianie na tokarce nazywa się toczeniem. Metody obróbki skrawaniem to na przykład: frezowanie, toczenie, wiercenie, rozwiercanie, powiercanie, przeciąganie i przepychanie oraz struganie i dłutowanie.

www: http://www.frezowanie-konwencjonalne.com.pl

:: szczegóły

Toczenie

Powłoki cynkowe zabezpieczają metal na skutek ich anodowego rozpuszczania się w ogniwie korozyjnym. Płaszczyzny z łatwym dostępem dla narzędzia są często poddawane frezowaniu głowicami frezowymi, rzadziej frezami walcowymi. W dzisiejszych czasach najczęściej stosowane frezarki to: wertykalne, poziome, uniwersalne, do drzewa, do kół zębatych, do gwintów.

www: http://www.toczenie-konwencjonalne.com.pl

:: szczegóły

Toczenie stożków

CNC to system sterowania numerycznego, wyposażony w mikrokomputer, który da się odpowiednio do potrzeb interaktywnie ustawić. Dużą wartością obrabiania plastycznego na zimno są ulepszone właściwości mechaniczne oraz ogromna wszechstronność. Metody obróbki skrawaniem to między innymi: frezowanie, toczenie, wiercenie, rozwiercanie, powiercanie, przeciąganie i przepychanie oraz struganie i dłutowanie.

www: http://www.toczenie-stozkow.com.pl

:: szczegóły

Toczenie gwintów

W obróbce skrawaniem metali wykorzystuje się różne obrabiarki, w zależności od tego, jaki efekt końcowy pragniemy otrzymać. Toczenie wykonuje się poprzez wprawianie wybranego obiektu w ruch obrotowy, a w dalszej kolejności skrawanie jego powierzchni urządzeniem obróbczym. Cechą charakteryzującą przygotowywanie form wtryskowych jest konieczność nanoszenia poprawek, wchłaniających znaczną część zaprojektowanego dochodu.

www: http://www.toczenie-gwintow.com.pl

:: szczegóły

Frezowanie współbieżne

Obrabianie na tokarce nazywa się toczeniem. Pracowanie przy obróbce skrawaniem metali, tak jak we wszystkich innych profesjach, wiąże się z ryzykiem. Pokrycie galwaniczne ma za zadanie uzyskanie funkcjonalnego wyglądu dekoracyjnego oraz uzyskanie wytrzymałości korozyjnej techniką kąpieli w bębnach, kielichach albo na zawieszkach.

www: http://www.frezowanie-wspolbiezne.com.pl

:: szczegóły

Metali

Indywidualne podejście do klienta - wykorzystywanie nowoczesnych technologi. Plastikon - obróbka metali, wyżarzanie, ulepszanie cieplne stali, polerowanie powierzchni metalowych. Zwrotnice, koła pasowe, toczenie tarcz. Hartowanie, szlifowanie płaszczyzn, spawanie, frezowanie i toczenie Kraków. Polerowanie powierzchni metalowych, regeneracja części - toczenie tarcz, szlifowanie płaszczyzn. Frezowanie, spawanie - konstrukcje stalowe, toczenie, hartowanie i naprawa maszyn produkcyjnych.

www: http://www.plastikon.combiz.pl/

:: szczegóły

Cięcie elektroerozyjne

Narzędziownia jest częścią Zakładu Produkcyjno Usługowo Handlowego Amstal znajdującego się w Giebułtowie koło Krakowa. Firma oferuje takie usługi jak: frezowanie, toczenie, spawanie, wiercenie, szlifowanie obróbka skrawaniem, obróbka elekrtoerozyjna i inne. Narzędziownia oferuje projektowanie detali i możliwość ich zwizualizowania w przestrzeni 3D. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze Klient może liczyć na fachową doradę przez cały proces produkcji: począwszy od projektu aż do prób wdrożeniowych.

www: http://www.narzedziownia24.pl/

:: szczegóły

>CIĘCIE LASEREM, wycinanie laserowe, LASER, tanie frezowanie, Kraków

Posiadamy LASER CO2 do cięcia i grawerowania m. in. w pleksi, drewnie, papierze, kartonie, laminatach grawerskich, itp. Cięcie - frezowanie laserowe (laserem) charakteryzuje się dużą czystością pracy, a cięte krawędzie cechują się przeźroczystością (pleksi) i brakiem konieczności ich dodatkowej obróbki.

www: http://www.taniefrezowanie.net.pl

:: szczegóły

Grawerowanie laserem, grawer laserowy, GRAWEROWANE, laserowe znakowanie - Kraków

Witamy serdecznie w Agencji Reklamowej ACTIVA - małopolski producent reklam. Na naszej stronie przedstawiamy Państwu ofertę usługi grawerowanie laserem CO2. Usługi te obejmują zarówno cięcie (frezowanie) jak i grawerowanie laserem /grawer, grawerka laserowa/. Użycie lasera CO2 pozwala na bardzo dokładne i precyzyjne, powtarzalne, szybkie i trwałe znakowanie przedmiotów wykonanych z różnych materiałów. Grawerowanie laserem /laserowe/ cechuje również niezwykła czystość obróbki, która wyklucza konieczność czyszczenia grawerowanych materiałów.

www: http://www.grawerlaserem.net.pl

:: szczegóły

Posadzka żywiczna - Darp

Powstała w 1986 r. firma Darp zajmuje się produkcją różnorodnych nawierzchni w budynkach przemysłowych, w tym posadzek samorozlewnych a także poliuretanowych. Wykonujemy także frezowanie i przeróbki posadzek.

www: http://www.darp.com.pl/

:: szczegóły

ZEK - Usługi ślusarskie, usługi tokarskie, częsci do maszyn, elementy toczone, frezowanie, Warszawa

Zakład tokarsko ślusarski,produkcja seryjna i jednostkowa części do maszyn pakujących,toczenie,frezowanie,ślusarstwo,konstrukcje stalowe,bogaty park maszynowy,obróbka,skrawanie,tokarstwo i inne usługi.

www: http://www.zaklad-tokarsko-slusarski.info

:: szczegóły

AL-Inox :: usługi spawalnicze, toczenie, frezowanie, spawanie i montaż

Specjalizujemy się w usługach spawalniczych wszelkiego rodzaju oraz realizacji indywidualnych projektów klientów. Realizujemy nietypowe zlecenia. Spawamy zbiorniki oraz naczepy aluminiowe, wykonujemy konstrukcje stalowe Spawamy metale kolorowe takie jak aluminium, miedź, brąz, stal nierdzewna, wszelkie odlewy stalowe, żeliwne i aluminiowe. Toczymy i frezujemy. Regenerujemy części samochodowe. Wykonujemy balustrady. Szybki czas realizacji oraz precyzja wykonania to nasze główne atuty. Konkurencyjne ceny.

www: http://www.al-inox.neostrada.pl/

:: szczegóły

Kominki, obudowy kominkowe, instalacje kominowe, kominy

Elmont to profesjonalna firma zajmująca się wszystkim, co związane jest z budową domowego kominka- począwszy od przygotowania instalacji kominowej, montaż i obudowę wkładu, po konstrukcję systemu rozprowadzania ciepłego powietrza. Gwarantujemy najwyższą jakość, precyzję wykończenia oraz bezpieczeństwo. Hasła: wkłady kominkowe, kominki, frezowanie kominów, wkłady kominowe, przewód kominowy, uszczelnianie przewodu kominowego.

www: http://www.kominy-serwis.pl/

:: szczegóły

PW. METPOL

Firma "METPOL" jest firmą z wieloletnią tradycją(rok zał. 1992). Posiadamy nowoczesne maszyny oraz profesjonalnych pracowników wykonujących najróżniejsze zlecenia. Pracujemy nad wszystkimi elementami solidne i co najważniejsze TERMINOWO. Opieramy się na dokumentacji klienta, a także proponujemy własne rozwiązania. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z materiałów: stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, mosiądz, tworzywo sztuczne Naszymi klientami są firmy z następujących branż: -hutnictwo -odlewnictwo -górnictwo Z terenu śląska i małopolski. Przesyłaj

www: http://www.pwmetpol.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 4 0 0