« Strona Główna

folia - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Artykuły BHP, Bramy, ogrodzenia, Chemia budowlana, Ogrody, małopolskie, łódzkie, Sklepy ogólnobudowlane, Blachodachówka, lubelskie, Usługi ogólnobudowlane, Inne, Maszyny budowlane, Przeprowadzki, Hurtownie, Tworzywa sztuczne, Budownictwo drogowe, Budownictwo wodne, Budowa domów, Folie, Sklepy on-line, Pokrycia dachowe, Dachówki,


Plast Master - Geomembrana, Geokompozyt

Jeden z pierwszych w Polsce producentów geomembran i geokompozytów. Wyróżnia się wielką starannością w produkowanym materiale, a także zwiększanie jego jakości poprzez ciągłe badania nad nim.

www: http://plastmaster.pl/

:: szczegóły

pphu Magomet Tomasz Jaworski

Firma Magomet zajmuje się sprzedażą materiałów opakowaniowych z tworzyw sztucznych dla przemysłu (profile piankowe, folia bąbelkowa, taśmy spinające, torebki strunowe, gumki recepturki) i rolnictwa (worki, plandeki), a także środków BHP: rękawic roboczych skórzanych bawełnianych czy oblewanych gumą, butów z i bez podnosków, odzieży roboczej, kurtek ochronnych. Posiadamy szeroki wybór. Zamówiony towar wysyłamy spedycją w każde miejsce Polski, Gwarantujemy niskie ceny! (Wampirki od 55gr). Wystawia

www: http://www.magomet.pl/

:: szczegóły

Papa, pokrycia dachowe, geosyntetyki, folia kubełkowa - Tegola.pl

Firma Tegola Polonia Ltd. jest oficjalnym i jedynym w Polsce dystrybutorem włoskich materiałów budowlanych firmy Tegola Canadese. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania dla budownictwa. Nasze produkty różnią się tradycyjnych, często nietrwałych i przestarzałych technologii. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży gontów bitumicznych, pap na dach oraz innych pokryć dachowych. W ofercie posiadamy także geosyntetyki czy folię kubełkową.

www: http://www.tegola.pl/

:: szczegóły

Folia PCV, Kurtyny spawalnicze, paskowe, Kotary drzwiowe, grodzące, p

Firma kurtynaPVC oferuje funkcjonalne, wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu kurtyny i kotary PCV. Są idealnym rozwiązaniem dla klientów poszukujących produktów sprzyjających komfortowi i wygodzie pracy. Z PCV wykonywane są przemysłowe bramy szybkobieżne oraz bramy wahadłowe, wykorzystywane w miejscach gdzie odbywa się duży ruch osób i pojazdów. Kotary przemysłowe nie ograniczają widoczności, ponieważ jest w nich zastosowana transparentna folia.

www: http://www.kurtynapvc.pl

:: szczegóły

Folie Stretch

Oferta przedsiębiorstwa Maritex zawiera przede wszystkim produkcję folii stretch a także opakowań foliowych i worków foliowych. Firma Maritex do tworzenia foli stosuje najlepsze, bezpieczne dla środowiska surowce oraz innowacyjne linie technologiczne. Więcej informacji znajduje się na firmowej stronie.

www: http://www.maritexfolie.pl/

:: szczegóły

Kurtyny paskowe PCV. Pasy, rulony PCV - producent

Produkcja kurtyn paskowych z miękkiego PCV. Wykonujemy izolacje bram garażowych, przemysłowych, magazynowych. Najwyższej jakości folia PCV.

www: http://www.tzill.pl/

:: szczegóły

La-mar - Producent opakowań foliowych

Firma La-Mar mieści się w Łodzi, przy ulicy Demokratycznej 72. Od 30 lat jesteśmy producentem zarówno folii, jak i wszelkich opakowań foliowych takich jak worki, rękawy, torby foliowe, reklamówki itp. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo dokładniejsze informacje dotyczące naszych produktów. Pozdrawiamy serdecznie.

www: http://www.la-mar.com.pl

:: szczegóły

QMAR - CHEMIA BUDOWLANA

Firma QMAR jest prężnie rozwijającym się producentem wysokiej jakości chemii budowlanej, specjalizującym się m.in. w produkcji folii w płynie, gruntów oraz impregnatów. Firma jest w 100 % oparta na polskim kapitale i działa na rynku od 2001 roku. Produkty firmy QMAR charakteryzują się wyjątkową specyfiką działania i wypełniają lukę w asortymencie dostępnym na rynku. Cała linia produktów została stworzona także z dbałością o środowisko i zdrowie człowieka.

www: http://www.qmar.com.pl/

:: szczegóły

Filtry i pompy do oczek wodnych

Oczka wodne firmy Oase – autoryzowany dystrybutor w Polsce. Oase Warszawa – profesjonalny sklep internetowy. W ciągłej sprzedaży: filtry do oczka wodnego, pompy do oczka wodnego, skiwery, folia do oczek wodnych i stawów, geomembrana epdm do hydroizolacji dachów i zbiorników wodnych. Gwarancja czystej wody. Certyfikowane szkolenia Oase z zakresu budowy oczek wodnych i stawów kąpielowych. Hurtownia Oase – atrakcyjne rabaty dla monterów, firm ogrodniczych i budowlanych. Zapraszamy

www: http://www.sklepoase.com

:: szczegóły

Ekosystem - makulatura, folia

Firma Eko System specjalizuje się w odbiorze surowców wtórnych bezpośrednio w miejscu ich wytwarzania w magazynach, sklepach itp. na terenie miasta Krakowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

www: http://ekosystem.cc/

:: szczegóły

Sklep - kurtyny paskowe, folia PCV, wózki transportowe

Gotowe kurtyny paskowe (lamele) z folii PCV, systemy mocowania kurtyn paskowych, folia PCV miękka na kurtyny paskowe, folia w arkuszach. Kurtyny wstęgowe pod wymiar. Przegrody, izolacje akustyczne. Zestawy montażowe do kurtyn paskowych. Pasy folii wykonane uplastycznionego PCV o zaokrąglonych brzegach.

www: http://tzill.pl

:: szczegóły

dachcom.pl

Sklep internetowy. W ofercie sklepu wszystko czego potrzebujesz przy budowie dachu i domu : folia dachowa, folia dachowa aquatec, rynny nicoll, spinki dachowe, wkręty dachowe i wiele innych . Trafiając do nas poczujecie się jak w normalnym sklepie gdzie obsługa zawsze gotowa jest pomóc – jednak zakupy i wszystkie inne formalności zrobicie za pośrednictwem Internetu. Zamów towar i zobacz ile zaoszczędziłeś. Zadzwoń 609500987. PAMIĘTAJ - NASZE CENY NIGDY NIE SĄ OSTATECZNE .

www: http://www.dachcom.pl/

:: szczegóły

Pokrycia dachowe - nadach.com

Sklep z materiałami do budowy i pokrycia dachu. Dachówki betonowe i ceraniczne, blachodachówki, blachy trapezowe, akcesoria dachowe, sysytmy komunikacji dachowej, ochrona dachu przed śniegiem, rynny, folie dachowe, wyłazy dachowe, wkręty farmerskie. Niskie ceny i wiele promocji. Zapraszamy.

www: http://www.nadach.com/

:: szczegóły

Folia

Najlepsza folia stetrch we wszystkich wymiarach i wagach. Profesjonalne doradztwo i najlepsze ceny. Możliwość darmowego tansportu,Jedno z najlepszych rozwiązań służących do zabezpieczania wszelkiego rodzaju produktów złożonych na paletach. Takie cechy, jak wysoka wytrzymałość punktowa, rozciągliwość do 450%. Stabilność ładunku w czasie transportu, zapewnienie czystości i łatwej identyfikacji towaru jednoznacznie określają przydatność i niezawodność folii-stretch.

www: http://www.gor-pak.pl

:: szczegóły

Foltech geomembrany, geomembrana, folie izolacyjne

Firma nasza zajmuje się wykonywaniem izolacji obiektów budowlanych i hydrotechnicznych za pomocą geomembrany z folii PEHD, wykonujemy zbiorniki i oczka wodne, zbiorniki p. pożarowe, stacje i bazy paliw, Stosujemy geosyntetyki produkcji krajowej i importowane. Jako warstwę izolacyjną montujemy geomembrany (folie PEHD),

www: http://foltech.net/

:: szczegóły

Folie antywłamaniowe

Wspaniała firma, która zakłada i doradza, bo wie prawdopodobnie wszystko o foliach antywłamaniowych i sposobach na ich zastosowanie. Dobre i efektywne folie antywłamaniowe służą do zabezpieczenia okna przed uszkodzeniem oraz dodatkowo uniemożliwieniem wtargnięcia niechcianych gości. Folie antywłamaniowe chronią nas przed intruzami. Gwarantujemy montaż , a ponadto wsparcie w zakresie folii antywłamaniowych, przeciwsłonecznych, , a ponadto innych.

www: http://www.cortfolie.pl

:: szczegóły

Palet

W ofercie Dispact - folia stretch, wózki paletowe, automatyka do bram, palety oraz owijarki do palet. Firma oferuje urządzenia parkingowe takie jak szlabany, zapory i blokady parkingowe. Zapraszamy - paleciak, nadstawka, wózki paletowe, folia stretch, palety. Usługi spawalnicze w osłonie gazów argon i co2, spawanie w argonie metali

www: http://www.dispact.pl/

:: szczegóły

folia stretch

Producent folii stretch - Panda Import. Folia stretch, producent folii stretch. Najniższe ceny Foli stretch w Polsce. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na której: folia stretch, taśma pakowa, folia maszynowa i inne rodzaje opakowań. Najtańsza folia stretch.

www: http://www.pandaimport.pl

:: szczegóły

Folia Budowlana

Wyroby z folii | folie stretch | folie budowlane | folie izolacyjne Zamów dostawa gratis dowolne rozmiary expresowa realizacja zamówienia. Największy dostawca wyrobów z folii w internecie i na rynku B2B.

www: http://www.folmad.pl

:: szczegóły

EM3DACH - oficjalna strona firmy

Firma em3Dach - SPOSóB NA DACH, oferuje pokrycia dachowe i materiały budowlane potrzebne do wykonania pokrycia dachowego. Są wśród nich: dachówki ceramiczne, dachówki betonowe, gonty papowe, rynny PCV, rynny metalowe, miedziane, ocynkowane i tytanowo-cynkowe, okna dachowe firm Velux, Rooflite i Fakro, folia dachowa AquaTec.

www: http://em3dach.pl/

:: szczegóły

EM3DACH - oficjalna strona firmy

Firma em3Dach - SPOSóB NA DACH, oferuje pokrycia dachowe i materiały budowlane potrzebne do wykonania pokrycia dachowego. Są wśród nich: dachówki ceramiczne, dachówki betonowe, gonty papowe, rynny PCV, rynny metalowe, miedziane, ocynkowane i tytanowo-cynkowe, okna dachowe firm Velux, Rooflite i Fakro, folia dachowa AquaTec.

www: http://www.em3dach.pl/

:: szczegóły

Totem Geosyntetyki m.in Geosiatki Geowłókniny Gekraty Gabiony Geomembrany

Oferujemy Geosyntetyki m.in. - Gabiony, Geokraty, Geowłókniny, Biowłókniny, Geosiatki, Geotkaniny, Geokompozyty, Geomembrany, Maty Antyerozyjne, Folie i wiele innych. Działamy na terenie całej Polski i niektórych krajów europejskich. Gwarantujemy profesjonalną i szybką obsługę oraz bardzo atrakcyjne ceny.

www: http://www.totem-roads.eu/

:: szczegóły

DACHY.org - pomagamy wybrac dach i dekarza

Specjalistyczny serwis poświęcony tematyce dachów. Zawiera informacje o wszystkim co znajduje się powyżej stropu – więźbach, pokryciach, kominach, rynnach itp. Strona jest codziennie aktualizowana. Posiada dział newsów i poradników, przegląd prasy, kalendarium, obszerną bazę firm, dekarzy i ogłoszeń oraz bardzo aktywne forum branżowe, na którym można o poradę zapytać dyżurnego eksperta. Serwis oferuje też bezpłatny program do wyceny pokryć dachowych oraz cotygodniowy biuletyn z branżowymi nowinkami.

www: http://www.dachy.org/

:: szczegóły

Firma budowlana - Sklep andoryt.pl

Sklep Internetowy www.andoryt.pl ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę materiałów z tworzyw sztucznych dla: budownictwa, ogrodnictwa i rolnictwa, wszelakiego rodzaju folie izolacyjne, ochronne, tunelowe, dachowe, kiszonkarskie. Zamówiony towar dostarczamy do klientów na terenie calego kraju Szczegóły na www.andoryt.pl

www: http://andoryt.pl/

:: szczegóły

Pokrycia Dachowe - Supro - dach, dachy, okna dachowe, dachówki, akcesoria dachowe, papy, rynny, deka

Pokrycia dachowe - Supro - wszystko na dachy, sklep z dachami, dachówki betonowe, dachówki ceramiczne, blachy, akcesoria dachowe, okna dachowe, rynny, obróbki, krycie dachów, porady, zdjęcia, ceny dachu, ceny materiałów,folia dachowa, łupek,

www: http://supro.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 181 10 184