« Strona Główna

firma budowlana mazowieckie - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo mieszkaniowe, Usługi ogólnobudowlane, Budowa domów, Katalogi budowlane, Remonty, mazowieckie, Inne, Cyklinowanie,


Mare - Dowejko - firma remontowo-budowlana

Firma remontowo - wykończeniowa Mare - Dowejko. Profesjonalne wykonawstwo wszelkich remontów mieszkań, domów - w Warszawie i okolicach. Układanie glazury, terakoty, prace elektryczne, hydrauliczne, wywóz gruzu. Wykonujemy kosztorysy robót. Odbiór techniczny mieszkań od dewelopera.

www: www.mare.waw.pl

:: szczegóły

Firma budowlana

Firma budowlana zajmująca się szeregiem prac, wykonująca pełne prace budowlane oraz przyjmująca zlecenia jako podwykonawca. Wykonywanie prac związanych z kompleksowym wykańczaniem wnętrz i pracami remontowymi. Firma Kos podejmie się każdego remontu i wyzwań związanych z realizacją nietypowych projektów.

www: http://www.fphu-kos.pl

:: szczegóły

KOS - firma budowlana

Zajmujemy się wykonawstwem obiektów budowlanych, remontami, adaptacjami i modernizacjami budowli. Trzon przedsiębiorstwa stanowi odpowiednio dobrana i sprawdzona na budowach krajowych i zagranicznych kadra o bogatym dorobku zawodowym. Firma KOS jest członkiem Duńskiej Izby Budowlanej (Dansk Byggeri). Zatrudniamy około 15 wyspecjalizowanych pracowników, współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami oraz sprawdzonymi brygadami, jesteśmy przygotowani do prowadzenia większości robót z branży budowlanej.

www: http://fphu-kos.pl/

:: szczegóły

KOS - firma budowlana

Firma budowlana KOS powstała w 2006 roku na bazie WIEDZY i DOŚWIADCZENIA zdobytego przez współzałożyciela firmy. Działamy na terenie województw: mazowieckiego, pomorskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego. Proponujemy usługi zarówno jako generalny wykonawca oraz podwykonawca. Zapewniamy profesjonalną, solidną i terminową realizację zleceń z gwarancją wysokiej jakości.

www: http://fphu-kos.pl

:: szczegóły

Remonty Warszawa. ABC-Domu.pl Remonty mieszkań i domów w Warszawie.

ABC-domu.pl istnieje od 1997 roku. Oferujemy kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz. Dysponujemy wyspecjalizowanymi pracownikami i profesjonalnym sprzętem. Staramy się, aby nasze usługi były na najwyższym europejskim poziomie. Oferujemy układanie glazury, terakoty, gresu i mozaiki, instalacje elektryczne i hydrauliczne, gipsowanie i malowanie ścian, układanie paneli. Prace wykonujemy niedrogo i w terminie.

www: http://abc-domu.pl/

:: szczegóły

PROFI PARKIET - Parkiet, cyklinowanie, układanie, lakierowanie, renowacja parkietu, Warszawa

Nasza firma powstała z pasji. Z pasji do życia w estetyce i wygodzie. Cenimy piękno wnętrza i komfort jego aranżacji. Dlatego nasze parkiety mają wyjątkowe wzory i doskonałą jakość.

www: http://www.parkiety-podlogi.info

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 3 0 0