« Strona Główna

filtry do wody - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Sklepy on-line, Ogrody, wielkopolskie, Hydraulika, mazowieckie, Inne, Artykuły BHP, Bojlery, Artykuły sanitarne, Instalacje wodne, lubuskie, Budownictwo wodne, łódzkie,


Dafi.pl - FORMASTER S.A.

Dafi.pl niewątpliwie może stać się przyjacielem Twojego domu. Wszystko dlatego, że dysponujemy niezwykle wartościwymi produktami działającymi dobrze nie tylko na Twoje zdrowie, ale również na Twoją kieszeń. W naszej ofercie znajdują się na przykład znajomite butelki filtrujące, których wymienny filtr pozwala na skuteczne zastąpienie 300 półlitrowych butelek wody kupionych w sklepie. Ten fakt niewątpliwie sprawia, że warto przyjrzeć się bliżej produktom oferowanym na stronie internetowej Dafi.pl.

www: http://dafi.pl

:: szczegóły

Filtry i pompy do oczek wodnych

Oczka wodne firmy Oase – autoryzowany dystrybutor w Polsce. Oase Warszawa – profesjonalny sklep internetowy. W ciągłej sprzedaży: filtry do oczka wodnego, pompy do oczka wodnego, skiwery, folia do oczek wodnych i stawów, geomembrana epdm do hydroizolacji dachów i zbiorników wodnych. Gwarancja czystej wody. Certyfikowane szkolenia Oase z zakresu budowy oczek wodnych i stawów kąpielowych. Hurtownia Oase – atrakcyjne rabaty dla monterów, firm ogrodniczych i budowlanych. Zapraszamy

www: http://www.sklepoase.com

:: szczegóły

Filtry wody

Filtry do wody - sklep internetowy Cristalaqua zajmujący się sprzedażą urządzeń filtracyjnych na mniejsze i większe wydajności. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich którzy mają problemy z zanieczyszczoną, brudną wodą - nie nadającą się do spożycia. Każdy może pozwolić sobie na montaż filtra do wody ponieważ proponujemy niskie ceny.

www: http://cristalaqua.pl/

:: szczegóły

MEDI AQUA

Dystrybutor filtrów do oczyszczania wody, firma Medi Aqua gwarantuje krystalicznie czystą i zdrową wodę w przemysłowych i domowych instalacjach wodociągowych. Produkty oferowane przez firmę Medi Aqua zmniejszają twardość wody, usuwają niepożądane substancje a także poprawiają jej właściwości.

www: http://www.mediaqua.pl

:: szczegóły

WIELKOPOLSKA STACJA WODY

Firma oferuje nowoczesne technologie oczyszczania i usuwania niepożądanych substancji z wody pitnej. Profesjonalne filtry do oczyszczania i uzdatniania wody poprawiają jej jakość, likwidują niepożądane bakterie oraz czynniki szkodzące naszemu organizmowi. Medi Aqua oferuje sprzęt, który w prosty sposób pomaga zachować dobrą formę i zdrowie.

www: http://www.mediaqua.pl/

:: szczegóły

Filtry basenowe

Oferujemy filtry do basenów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Zajmujemy się także uzdatnianiem wanien spa, obsługujemy klientów indywidualnych oraz obiekty sportowe.

www: http://www.most.lublin.pl

:: szczegóły

ChemTech FilterTech Przemysłowe Instalacje Filtracyjne

Jesteśmy producentem filtrów świecowych, filtrów workowych, obudów filtracyjnych, filtrów przemysłowych, instalacji membranowych. Możemy służyć pomocą w projektowaniu nowych stacji uzdatniania wody, optymalizacji istniejących układów przygotowania wody, w oparciu o filtry mechaniczne żwirowe i piaskowe, stacje i wymienniki jonitowe, systemy i układy katalitycznego odtleniania wód przeznaczonych do zasilania kotłów parowych wodą DEMI.W dziedzinie ochrony środowiska możemy zaoferować oczyszczanie ścieków pochodzących z procesów elektrochemicznej obróbki metali, odzysk metali z roztworów, zamykan

www: http://www.filtertech.com.pl

:: szczegóły

System uzdatniania wody Poznań

Firma Medi-Aqua oferuje skuteczne i niezawodne filtry oraz systemy uzdatniania wody. Dzięki wykorzystani nowoczesnych rozwiązań w zakresie oczyszczania, uzdatniania i demineralizacji z wody zostają usunięte szkodliwe związki organiczne oraz bakterie, które stanowią zagrożenie dla naszego zdrowia. Dzięki filtrom i systemom uzdatniania wody oferowanym przez Medi-Aqua, woda, która płynie z naszych kranów jest poddana procesowi zmiękczania, który przedłuża żywotność urządzeń sanitarnych i gospodarstwa domowego.

www: http://www.medi-aqua.pl/

:: szczegóły

Filtry do wody Warszawa

Firma Instalatorstwo Sanitarne, Gazowe i C.O. jest obecna na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

www: http://www.sanitarne.waw.pl/

:: szczegóły

Filtry osmotyczne

Najbardziej popularne, a zarazem najskuteczniejsze filtry wody to teraz systemy osmotyczne. Odwrócona osmoza kosztuje relatywnie niewiele w porównaniu do cech jakie posiada. Woda, którą gwarantuje odwrócona osmoza jest tak niewiarygodnie uzdatniona, że należy ją porównywać chyba tylko z wodą mineralną.

www: http://www.klarsan.pl/domowe,kuchenne,osmoza

:: szczegóły

Systemy Uzdatniania Wody

Sprzdaż, montaż, serwis urządzeń do uzdatniania wody od 1997 r. Filtry do wody, odwrócona osmoza, serwis filtrów, reverse osmosis, filtry wstępnego oczyszczania, odżelaziacze, zmiękczacze, waser systeme, umkher osmose, filtry big blue, dydtrybutory wody.

www: http://www.eko-art.eu/

:: szczegóły

Filtracja wody

Do uzdatniania wody stosuje się filtry do wody charakteryzujące się różną wydajnością. Do filtrowania wody w domu powinno się stosować dobre filtry domowe, które nie wymagają takiej specyfikacji jak filtry przemysłowe. Najlepszym sposobem na uzyskanie czystej wody w domu jest odwrócona osmoza będąca gwarancją wody zdrowej i zdemineralizowanej.

www: http://www.klarsan.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0