« Strona Główna

filtr RO - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Wentylacja, Projekty domów, Budownictwo drogowe, Hydraulika, Klimatyzacja, Ogrody, Sklepy on-line, Armatura sanitarna, Baseny, Meble, śląskie, Baseny, Bojlery, Artykuły BHP, łódzkie, Odwadnianie, Drzwi, Ogrodzenia, Inne,


SOLTHERM Klimatyzacja Wrocław

SOLTHERM to firma działająca od 2008 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu oraz serwisie szeroko pojętych rozwiązań klimatyzacyjnych. Oferujemy m.in. klimatyzację do domów jednorodzinnych, klimatyzację do biur, montaż wybranych zestawów klimatyzacyjnych oraz ich serwis (naprawa, odgrzybianie, wymiana niezbędnych filtrów itd.). W SOLTHERM oferujemy również pompy ciepła, a także specjalizujemy się w instalacjach grzewczych. Zajmujemy się także projektowaniem i instalacją rozwiązań went

www: http://https://www.soltherm.pl

:: szczegóły

Geosyntetyki - geowłóknina, geotkanina, geosiatka.

Geowłóknina to płaski przepuszczalny dla wody materiał tekstylny wykonany z nieregularnie ułożonych włókien polipropylenowych lub poliestrowych połączonych poprzez igłowanie, przeszywanie lub kalandrowanie (walcowanie przy wysokiej temperaturze). Geowłókniny stosowane są w budownictwie, jako warstwa filtracyjna, separacyjna, ochronna, drenażowa lub pełnią kilka funkcji jednocześnie.

www: http://www.geosyntetyki.info/

:: szczegóły

Twojdom24.pl

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z materiałami budowlanymi. Gwarantujemy konkurencyjność cen naszych materiałów oraz wygodne i bezpieczne płatności internetowe, a także tanie i przejrzyste formy wysyłki. W naszym sklepie stawiamy na wygodę użytkownika, co przekłada się na ogromne możliwości filtrowania produktów. Specjalizujemy się w sprzedaży płytek ceramicznych, gresów, cegieł klinkierowych ręcznie formowanych oraz paneli podłogowych drewnianych.

www: http://twojdom24.pl/

:: szczegóły

Projekty domów i budynków gospodarczych

Serwis duzoprojektow.pl oferuje szeroki wybór projektów gotowych. Są to zarówno domy jednorodzinne, jak budynki gospodarcze, garaże i budynki komercyjne. Wyszukiwanie projektów ułatwi zaawansowany, interaktywny filtr. W ofercie znajdują się projekty domów parterowych i z poddaszem, podpiwniczone lub bez podpiwniczenia, z dobudowanych garażem lub bez garażu.

www: http://duzoprojektow.pl/

:: szczegóły

Geosyntetyki – geowłókniny, geotkaniny, geosiatki, geomembrana

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama geosyntetyków: Geowłókniny filtracyjne, separacyjne, dwuwarstwowe, do nawierzchni bitumicznych, Geotkaniny wzmacniające, separacyjno-wzmacniające,Geosiatki jednokierunkowe, dwukierunkowe, do wzmocnienie nawierzchni bitumicznych, Geokompozyty, maty bentonitowe, Geokraty, Biowłókniny, Biowłókniny z nasionami, Materace, kosze i walce gabionowe, Geomembrany EPDM, folie PEHD, folie PCV Maty przeciwerozyjne, przestrzenne z włókien syntetycznych, maty kokosowe, maty jutowe

www: http://geotekstylia.eu/

:: szczegóły

NEOFILTR | Producent filtrów : filtry kieszeniowe, filtry kasetowe, worki filtracyjne

Firma Neofiltr zajmuje się produkcją i dystrybucją filtrów powietrza do systemów wentylacji i klimatyzacji. Produkujemy filtry powietrza w najwyższej jakości, kładąc jednocześnie nacisk na sprawną i rzetelną współpracę z klientami. Zakres produkcji: filtry kieszeniowe, filtry kasetowe, worki filtracyjne.

www: http://www.neofiltr.pl/

:: szczegóły

Uzdatnianie wody powierzchniowej

Uzdatnianie wody jest to rozwiązanie, które możesz zastosować przy budowie domu lub obiektu użytkowego. Stacje do uzdatniania wody mają na celu oczyszczenie wody na zasadzie filtracji dzięki specjalnym pompom i filtrom. Firma Projprzem Eko specjalizuje się w tego typu przedsięwzięciach.Stacja uzdatniania wody to możliwość posiadania czystej wody pitnej zgodnej z parametrami unii europejskiej. Urządzenie, które uzdatnia wodę surową z ujęć wgłębnych działa w sposób filtrowania jej oraz końcowej dezynfekcji. Uzdatnianie wody jest modne, gotowa stacja wygląda estetycznie i jest sterowana automatyc

www: http://uzdatnianiewody.projprzemeko.pl/

:: szczegóły

Producent filtrów powietrza SFM Filtry | Filtry kieszeniowe

Filtry kieszeniowe do systemów wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń. Szczegółowe informacje dotyczące budowy i sposobów zastosowania.

www: http://www.filtrykieszeniowe.pl/

:: szczegóły

Oczka wodne

Internetowy sklep z akcesoriami ogrodowymi. W internetowym sklepie Robizoo są bardzo dobre produkty ogrodowe tj. artykuły do oczek wodnych, urządzenia ogrodnicze, pompy fontannowe czy również filtry ogrodnicze. W katalogu usług/produktów sklepu znajdują się także produkty akwarystyczne w niskich cenach, które są wyjątkowo atrakcyjne. Sklep z akcesoriami ogrodowymi. W ogrodniczym sklepie Ogrody.Robizoo.pl są dobre produkty ogrodowe tj. oczka wodne, sterylizatory, pompy ogrodnicze czy także filtry ogrodowe. W ofercie sklepu znajdują się także artykuły akwarystyczne w przystępnych cenach, które s

www: http://ogrody.robizoo.pl

:: szczegóły

.: Sklep internetowy "metale-online.pl" .:. blacha perforowana .:. siatki zgrzewane :.

Sklep „Metale-online.pl” oferuje gotowe blachy perforowane: stalowe (DC01), ocynkowane (DX51DZ200/275), aluminiowe (A1Z4R) oraz nierdzewne kwasoodporne (0H18N9) w standardowym formacie od 0,5 do 2,0mm x 1000mm x 2000mm oraz siatkę zgrzewaną z różnej grubości drutu stalowego S235. Zastosowanie blach perforowanych i siatek zgrzewanych jest nieograniczone, zarówno w domu, w ogrodzie jak i w przemyśle. Mają dużą trwałość i wytrzymałość na zniszczenia. Pełnią funkcję filtracyjną, dekoracyjną oraz antypoślizgową. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

www: http://metale-online.pl

:: szczegóły

BAJK SERWIS Pompy Membranowe pneumatyczne, sandpiper, waren rupp, jesc

Firma BAJK SERWIS Sp. z o.o. zajmuje się kompletacją, dostawami oraz doradztwem technicznym w zakresie urządzeń oraz instalacji dla przemysłu (chemicznego, ceramicznego, farmaceutycznego, metalurgicznego, spożywczego, okrętowego, gospodarki wodno-ściekowej, przemysłu rafineryjnego, itp.) Oferta nasza obejmuje pompy (dozujące, membranowe, beczkowe, wirowe), pełne istalacje z tworzyw sztucznych (PVC-U, PP, PE, PVDF, ABS), automatykę przemysłową, filtry do paliw)

www: http://www.bajk.com.pl/

:: szczegóły

STREFA-BHP.PL - artykuły bhp, sprzęt bhp, odzież robocza, sprzęt p.poż

Sklep oferuje artykuły bhp, odzież roboczą i obuwie ochronne, sprzęt p.poż., sprzęt do pracy na wysokości (ochrona przed upadkiem)dostępne w naszym sklepie. Nasza oferta obejmuje również maski i filtry do ochrony dróg oddechowych,ochronniki słuchu oraz inne artykuły ochrony osobistej takie jak rękawice ochronne.W sprzedaży posiadamy asortyment firm bata industrials, sundstrom, protekt, korczak, peltor, fagum stomil, sempermed, kansas.

www: http://www.strefa-bhp.pl/

:: szczegóły

wanny lay-z-spa, akesoria, Bestway, wanna spa

Wanna Spa z hydromasażem- rewelacyjna, przenośna na każdą kieszeń. Masaż perełkowy, filtracja i system podgrzewania do 40 stopni C gwarancją pełnego komfortu.

www: http://www.lay-z-spa.pl

:: szczegóły

Producent basenow, baseny poliestrowe, baseny kapielowe

Baseny poliestrowe, baseny kapielowy, baseny ogrodowe, budowa basenu, producent basenow, zadaszenia basenow, akcesorii basenowych, technika basenowa, baseny gotowe, systemy klimatyzacji basenowej, systemy filtracyjne, odkurzacze basenowe, przykrycia basenowe, osprzet basenowy, hydromasaze, atrakcje wodne

www: http://www.baseny-poliestrowe.pl/

:: szczegóły

Filtry osmotyczne

Najbardziej popularne, a zarazem najskuteczniejsze filtry wody to teraz systemy osmotyczne. Odwrócona osmoza kosztuje relatywnie niewiele w porównaniu do cech jakie posiada. Woda, którą gwarantuje odwrócona osmoza jest tak niewiarygodnie uzdatniona, że należy ją porównywać chyba tylko z wodą mineralną.

www: http://www.klarsan.pl/domowe,kuchenne,osmoza

:: szczegóły

Odwadnianie, pompy

Systemy odwadniania, pompy do igłofiltrów, pompy zatapialne, pompy strażackie. Oferta sprzętu odwadniającego do róznych zastosowań. W ofercie urządzenia takich firm jak ITT Flygt, BBA Pumps, Afec. Polecamy pompy zatapialne i szlamowe.rnPompy zatapialne AFEC - bardzo dobre rozwiązanie do odwadniania zbiorników, wykopów, zalanych terenów i pompowania cieczy ścierających.rnAgregaty pompowe typoszeregu BWV firmy FLYGT i serii PT firmy BBA Pumps,doskonale nadające się do pracy z instalacjami igłofiltrowymi.

www: http://www.odwadnianie.pl/

:: szczegóły

KOBOMET - Sitarstwo z drutu i tworzywa, siatki, sita, ogrodzenia, bramy, dom i ogród, Lublin

Produkujemy siatki przemysłowe, mające szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. W naszej ofercie znajdą Państwo siatki krepowane jedno- i wielokarbowane, siatki tkane i filtracyjne o bardzo drobnym oczku i wykonane z szerokiej gamy surowców, siatki plecione-ślimakowe, będące najpopularniejszym materiałem ogrodzeniowym, a także siatki cięto-ciągnione i blachy perforowane.

www: http://www.oslony-przemyslowe.pl

:: szczegóły

KOBOMET - Sitarstwo z drutu i tworzywa, siatki, sita, ogrodzenia, bramy, dom i ogród, Lublin

Produkujemy siatki przemysłowe, mające szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. W naszej ofercie znajdą Państwo siatki krepowane jedno- i wielokarbowane, siatki tkane i filtracyjne o bardzo drobnym oczku i wykonane z szerokiej gamy surowców, siatki plecione-ślimakowe, będące najpopularniejszym materiałem ogrodzeniowym, a także siatki cięto-ciągnione i blachy perforowane.

www: http://www.siatki-sita.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0