« Strona Główna

energia - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Wiaty, Remonty, Instalacje elektroniczne, Elektrownie wiatrowe, Instalacje elektryczne, kujawsko-pomorskie, Budowa domów, małopolskie, Budownictwo drogowe, Usługi ogólnobudowlane, Oświetlenie, Budownictwo mieszkaniowe, Instalacje wodne, Kolektory słoneczne, Pompy ciepłownicze, Ogrzewanie, lubuskie, Inne,


Teleenergia - Klimatyzacja, Anteny, Monitoring

Teleenergia zapewnia montaż anten telewizji naziemnej oraz satelitarnej. Dodatkowo są w stanie wykonać montaż, serwis, przegląd klimatyzacji w Żorach. Montują także systemy monitoringu oparte o najnowocześniejsze rozwiązania. Firma obsługuje systemy anten zbiorczych. Oferują oni również sprzedaż części do anten, monitoringów, zapewniając fachową obsługę.

www: https://teleenergia.pl

:: szczegóły

Ecoprad.com.pl – darmowy prad fotowoltaika

Zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na montaż paneli fotowoltaicznych? Ile to wszystko kosztuje najłatwiejszym sposobem na to, żeby rozpocząć inwestować w czystą energię jest umówienie się na rozmowę podczas której pokażemy CI drogę jak wykorzystać dotacje i opłacić nawet 70 % inwestycji! Pokażemy po jakim czasie nastąpi zwrot inwestycji i staniesz się niezależny energetycznie.

www: http://ecoprad.com.pl/

:: szczegóły

Piece gazowe Gdynia

Nasz interes ufa w lepszą przyszłość. W sprzedaży posiada alternatywne źródła napięcia, jakie nie tylko nie przeszkadzają naturze, ale zezwalają na osłabienie wydatków zespolonych z zagospodarowaniem domu. System fotowoltaiczny pomoże Ci zostać niepodległym oraz spełnionym człowiekiem. Osobliwym walorem tego sposobu energii jest gospodarność. Zaoszczędzone finanse można wydać na osobne ważne kwestie. Firma dodatkowo proponuje usługi z zakresu projektowania mieszkań, nieruchomości usługowych oraz mieszkaniowych. Podejmuje też zamówienia z obrębu wyposażenia wnętrz.

www: http://www.teczowaenergia.pl

:: szczegóły

Piece gazowe Gdańsk

Strona internetowa firmy Tęczowa Energia, która trudni się instalacjami fotowoltaicznymi, pompami ciepła oraz kotłami gazowymi. Ten system pozwala na uniezależnienie się od zmian zachodzących na rynku energii. Maksymalne wykorzystanie bezpłatnej energii elektrycznej jest najistotniejszym priorytetem. W ofercie firmy wyszukają Państwo instalacje fotowoltaiczne, piece kondensacyjne i pompy ciepła. Ukazywane przez markę Tęczowa Energia rozwiązania charakteryzują się najwyższą jakością oraz niezawodnością. Po zapoznaniu się z problemem Klienta, firma przedstawi indywidualną ofertę, która bę

www: http://www.teczowaenergia.pl/

:: szczegóły

AdMat-Eko - Energia Odnawialna -

Firma AdMat-Eko Energia Odnawialna koncentruje swoje działania w branży OŹE. Zajmujemy się sprzedażą, montażem, serwisem i projektowaniem tego typu urządzeń na terenie całej Polski. Firma AdMat-Eko posiada w swojej ofercie: - kolektory słoneczne - zasobniki cwu, - artykuły instalacyjne (sterowniki, grupy pompowe, zawory itp.) - systemy fotowoltaiczne - pompy ciepła

www: http://www.admateko.pl/

:: szczegóły

Odnawialne źródła energii (OZE), fotowoltaika, turbiny wiatrowe, oświetlenie LED i dom inteligentny

NRG-eco to firma, która oferuje: odnawialne źródła energii (OZE), w tym fotowoltaika, wiatraki (turbiny wiatrowe), oświetlenie LED energooszczędne, systemy sterowania, audyty energetyczne, optymalizacja kosztów zużycia energii, pozyskanie dotacji unijnych i dofinansowań krajowych. Firma NRG-eco Sp. z o.o. została stworzona przez czołowych specjalistów Politechniki Łódzkiej, od lat zajmujących się systemami do pozyskiwania energii elektryczne ze źródeł odnawialnych (OZE).

www: http://nrg-eco.pl/

:: szczegóły

Eko energia

Fundamentalnym zadaniem cenionej firmy Eko Energia jest wdrażanie nowoczesnych projektów – energia-eko.pl – tutaj odszukasz więcej informacji. Firma w swojej działalności kieruje się pozytywnymi praktykami.

www: http://www.energia-eko.pl

:: szczegóły

Kolektory słoneczne

Czysta, darmowa, bezpieczna dla środowiska energia słoneczna teraz tańsza w inwestycji o 45%. Stała się możliwością znacznego obniżenia domowych rachunków i poprawienia komfortu życia własnego, a także tego wokół nas, o którym nie powinniśmy zapominać.

www: http://www.baron.com.pl/technika-all.php?page=18

:: szczegóły

Elektryk Piaseczno

Korporacja elektroenergetyczna kierowana przez Marka Bukowskiego to przedsiębiorstwo działające od ponad 60ciu lat. Energia elektryczna mimo, że jest niezrównana w życiu codziennym to jeżeli instalacje elektryczne zostaną źle zrealizowane, to może ta energia okazać się zagrożeniem dla każdego będącego w pobliżu. Doświadczenie gromadzone przez naszą firmę w ciągu wielu lat nieprzerwanej pracy oraz zgrana brygada, są rękojmią spełnienia wszystkich klientów. Elektryk Piaseczno realizuje instalacje elektroenergetyczne dla jednostek fizycznych a także dla firm budowlanych.

www: http://ebmBukowski.pl

:: szczegóły

Kolektory

Odnawialne źródła energii są to źródła których używanie nie jest związane z ich długoletnim deficytem, zasób tego typu energii odnawia się w krótkim czasie lub też jest nie wy czerpalny – jak np: wiatr czy tez słońca. Naturalnie tego typu energia jest dokładnym przeciwieństwem naturalnych (konwencjonalnych źródeł energii). Nie należy jednak mylić jej z przyjazną dla środowiska energią gdyż instalacje do jej produkcji mogą do takich nie należeć (mogą choć nie muszą powodować szkody ekologiczne)

www: http://kolektory.gao.pl/

:: szczegóły

kotłownie na biomasę

Firma RenCraft ma specjalizowaną, kompleksową i sprawdzoną ofertę pozwalającą korzystać z alternatywnych źródeł energii, ze szczególnym uwzględnieniem energii biomasy. Specjalizujemy się w wykorzystaniu biomasy jako paliwa w sposób wygodny, nowoczesny i przyjazny środowisku. Dostarczamy rozwiązania najnowocześniejszych, zautomatyzowanych kotłowni opalanych biomasą. Oferta adresowana jest przede wszystkim do samorządów, instytucji i przedsiębiorstw.

www: http://www.rencraft.eu/

:: szczegóły

Płaszcz wodny

Zagadnienie ? ogrzewanie kominkowe wciąż aktualny. Oczywiście jest mroźnie, a to zapewne wyzwala w ludziach przymus konwersowania oraz przeglądania informacji o różnorodnych instalacjach grzewczych, i w tym wypadku ogrzewanie kominkowe pasuje doskonale. Więc nie pozostaje nam nic innego, niż kolejny raz rozważyć każdą negatywy oraz pozytywy, które niesie ze sobą ogrzewanie kominkowe.

www: http://grupamakroterm.com.pl

:: szczegóły

KOLEKTORY SŁONECZNE Z DOTACJĄ 45%: WATT, HEWALEX, KOSPEL.

Montujemy profesjonalne instalacje solarne z kolektorami HEWALEX, KOSPEL, WATT. Bojlery solarne- od 200 l. Cena zestawu wraz z montażem dla rodziny 4, 6 os.- od 6 tys.zł. brutto.Montaż w jeden dzień.Gwarantujemy uzyskanie 45% dotacji do montażu kolektorów. Zasięg - woj. lubelskie. Pracownicy z ponad 20-letnim doświadczeniem w hydraulice.

www: http://www.pro-energia.com.pl/

:: szczegóły

Audyt energetyczny

Jeśli intryguje cię szeroko pojęta ochrona przyrody i sprawy z nią związane, odwiedź stronę internetową firmy ENE.CO. Dowiesz się między innymi jak powstają przydomowe oczyszczalnie nieczystości jak również jak wygląda uzdatnianie wody. Firma ENE.CO przedstawia nam takie kwestie jak energia odnawialna jak również walory jej szerokiego zastosowania. ENE.CO zaleca ekonomiczność zużycia energii podczas procesów produkcyjnych, dlatego zaznacza, że przy asyście fachowców, jakimi dysponuje, wskazane jest przeprowadzić audyt energetyczny w przedsiębiorstwie.

www: http://ene.com.pl

:: szczegóły

Przydomowe oczyszczalnie

Jeżeli interesuje cię szeroko pojęta ochrona środowiska a także problemy z nią związane, wejdź firmowy blog firmy ENE.CO. Dowiesz się na przykład jak działają przydomowe oczyszczalnie ścieków a także jak wygląda uzdatnianie wody. Autor przybliża nam takie kwestie jak energia odnawialna a także zalety jej szerokiego zastosowania. Blog ENE.CO zaleca ekonomiczność zużycia energii w czasie procesów produkcyjnych, dlatego podkreśla, że przy asyście profesjonalistów, należało by zrealizować audyt energetyczny w przedsiębiorstwie.

www: http://energetykaodnawialna.com.pl

:: szczegóły

Świadectwa energetyczne Kraków, Tarnów i okolice

Jak budować i mieszkać energooszczędnie? GS ENERGIA wprowadza budynki w nowy wymiar oszczędności po przez analizy techniczno-ekonomiczne oraz konsulting energetyczny. Skupiając się przede wszystkim na wykonywaniu specjalistycznych opracowań tj. świadectwa energetyczne, projektowe charakterystyki energetyczne, audyty energetyczne, pakiety energetyczne źródeł odnawialnych oraz projektowanie i realizacje „obiektów i instalacji nisko energetycznych ”, celem efektywnego gospodarowania energią.

www: http://www.gsenergia.pl

:: szczegóły

Energia odnawialna

E-biogaz.pl to blog poświęcony jednemu z alternatywnych źródeł energii jakim jest biogaz. Strona pozwoli zapoznać się czytelnikowi z najnowszymi nowinkami technicznymi dotyczącymi wykorzystania biogazu oraz aktualnym stanem użycia biogazu w Polsce.

www: http://www.e-biogaz.pl/

:: szczegóły

Biogazownia

Dzięki wykorzystaniu OZE możemy wiele zyskać, ponieważ poprawia się ekologia, a i my taniej produkujemy energię. Biogaz nawet napędza nasze samochody. Biogazownie ocieplają nasze domy i mieszkania. Do zapoznania się z tematem zapraszam na naszą stronę internetową. Wytwarzajmy zdrową energię.

www: http://www.biogazownie.info.pl/

:: szczegóły

Generatory prądu- Warszawa

Ekosklep z urządzeniami wykorzystującymi darmową energię. Oferujemy m.in. generatory prądu. Oferujemy także regulatory, akumulatory oraz kompletne zestawy. Oferujemy również urządzenia wykorzystujące energię słoneczną - kolektory słoneczne, energię geotermiczną - pompy ciepła, energię biomasy - kotły na biomasę. Generatory prądu to urządzenia zaprojektowane do zasilania awaryjnego o najwyższej wydajności i solidności. Bardzo przydatne, niezastąpione wszędzie tam gdzie brakuje dostępu do prądu (na budowie, garażu, na działce, campingu, domku letniskowym itp.

www: http://ekosklep.ekologika.com.pl

:: szczegóły

Ekologiczne ogrzewanie

Wybierz ekologiczne ogrzewanie, które jest przyjazne dla naszego środowiska naturalnego. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie to jest ogrzewanie ekologiczne zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej.

www: http://www.ekooszczedni.pl

:: szczegóły

Grupy pompowe

Pitern - oferta na sprzedaż i montaż: kolektory słoneczne, systemy solarne, baterie słoneczne, fotowoltaika oraz systemy słoneczne i inne zaawansowane rozwiązania z zakresu ogrzewania słonecznego. Zestawy solarne, kolektory słoneczne, zasobniki CWU i bufory ciepła. Grupy pompowe, sterowniki, systemy mocowania i panele grzewcze. Prąd ze słońca i wiatru - moduły fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe, akumlatory, elektronika, odbiorniki DC, lampy solarne, back-Up. Zapraszamy Państwa - kolektory słoneczne, fotowoltaika.

www: http://www.pitern.pl/

:: szczegóły

Argox Eco Energia

Firma Argox Eco Energia specjalizuje się w szeroko rozumianym doradztwie energetycznym, mającym na celu efektywne wykorzystanie energii. Oszczędności energii w budownictwie mają służyć świadectwa charakterystyki energetycznej, projektowane charakterystyki energetyczne, audyty energetyczne i remontowe. Specjaliści Argox Eco Energia posiadają wymagane prawem uprawnienia, ubezpieczenia oraz bogate doświadczenie w wykonywaniu wszystkich wymienionych certyfikatów i dokumentacji.

www: http://www.argoxee.com.pl/

:: szczegóły

KABE-ENERGIA - świadectwa energetyczne/certyfikaty energetyczne

KABE-ENERGIA - solidna firma specjalizująca się w sporządzaniu świadectw charakterystyki energetycznej (tzw. certyfikatów energetycznych) budynków i lokali oraz charakterystyk energetycznych do projektów architektoniczno-budowlanych. Obszar działania: Kraków i okolice. Gwarancja atrakcyjnej ceny oraz szybkiej i profesjonalnej realizacji zamówienia, której dokona dla Państwa doświadczony i wykwalifikowany certyfikator. Zapraszamy serdecznie!

www: http://www.kabe-energia.pl/

:: szczegóły

PPU ALLKOMP - oświetlenie diodowe

PPU ALLKOMP - oświetlenie diodowe. Zapewniamy państwu bogatą ofertę źródeł światła LED, dzięki któremu zaoszczędzą państwo pieniądze na energii. Żarówki te pobierają nawet do 10 razy mniej energii !!

www: http://allkompled.sklepna5.pl/

:: szczegóły

energia wiatru

Energia wiatru to bez wątpienia odnawialne źródło energii. Jest coraz częściej wykorzystywane również dlatego, że nie szkodzi otaczającemu nas środowisku, a jeśli nawet to w niewielkim stopniu, nieporównywalnym do metod stosowanych w konwencjonalnej energetyce. Wiatr niesie z sobą energię kinetyczną. Wykorzystując jedynie 10% niesionej przez wiatr energii moglibyśmy zdobyć, aż 20-krotnie więcej energii niż wynosi światowe jej zużycie, w każdej postaci produkowanej przemysłowo. Obrazuje to wielką potęgę tego źródła energii, jakim jest energia wiatru.

www: http://ekologika.pl

:: szczegóły

Turbina wiatrowa

Portal TURBINY to:energia odnawialna, turbiny wiatrowe, kolektory słoneczne, energia za darmo.

www: http://www.turbiny.pl/

:: szczegóły

energia-oczyszczanie.com.pl | przydomowe oczyszczalnie in-dran

Zaopatrujemy klientów indywidualnych i firmy w bardzo szeroką gamę: * elektrowni wiatrowych * systemów solarnych / kolektory słoneczne * oczyszczalni przydomowych i dla przemysłu * zbiorników na wodę, deszczówkę, oleje i inne ciecze * wyrobów silikonowych * osadników * odmulaczy * separatorów: tłuszczów, skrobi, węglowodorów * zestawów / systemów przeciwoblodzeniowych * zestawów do ogrzewania podłogowego * akcesoriów i oprzyrządowania Firma współpracuje z wieloma wiodącymi producentami co pozwala nam dostosować ofertę do wymogów i oc

www: http://www.energia-oczyszczanie.com.pl/

:: szczegóły

.:NIBE-BIAWAR - kotły, piece, kolektory słoneczne

Nibe Heating jest największym wytwórcą produktów grzewczych na rynku lokalnym. Przez lata produkcja ewoluowała od podstawowych produktów grzewczych do nowoczesnych technologicznych rozwiązań w zakresie ogrzewania. Oprócz ciągłego poszerzania oferty, jednym z podstawowych priorytetów firmy jest zapewnienie najwyższej jakości oferowanych wyrobów. Oferujemy m.in. kotły grzewcze, piece centralnego ogrzewania, elektryczne ogrzewacze wody i pompy ciepła NIBE.

www: http://www.biawar.com.pl/

:: szczegóły

Aqua Solar

Witamy na stronie poświęconej pozyskiwaniu energii cieplnej z promieniowania słonecznego poprzez kolektory słoneczne. Znajdą tu Państwo szeroki asortyment zestawów oraz akcesorii solarnych. Bardzo konkurencyjne ceny dodatkowo uatrakcyjniają naszą ofertę handlową. Życzymy udanych zakupów!

www: http://aquasolar.pomp.pl/

:: szczegóły

ERPRO Biuro Projektowo-Konsultingowe Energetyki Sp.z o.o.

Biuro Projektowo-Konsultingowe Energetyki ERPRO Sp. z o.o. zostało założone w 1994 roku. Od początku siedziba firmy znajdowała się w Rybniku. Lokalizacja ta zapewniła ścisłą współpracę oraz wymianę doświadczeń z wieloma znaczącymi firmami o międzynarodowym kapitale. Dzięki kontaktom z wyższymi uczelniami tworzymy zespół projektantów będących fachowcami w dziedzinie budownictwa przemysłowego i ogólnego.

www: http://www.erpro.com.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0