« Strona Główna

elewacja - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Granit, marmur, Prace wysokościowe, podlaskie, Prace wysokościowe, Chemia budowlana, Budownictwo mieszkaniowe, zachodniopomorskie, Piaskowiec, Inne, Elewacje, Usługi ogólnobudowlane, Listwy wykończeniowe, Remonty, Projekty domów, dolnośląskie, Elewacje, Styropian, Budowa domów,


Kamienne Wnętrza - hurtownia kamienia naturalnego

HUrtownia kamienia naturalnego zaprasza do zapoznania się z ofertą na - płytki granitowe -płytki marmurowe - schody granitowe

www: http://https://kamiennewnetrza.pl

:: szczegóły

Mobile Wash Service – Misza Expert

Firma MISZA EXPERT zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych specjalistycznych usług związanych z wysokociśnieniowym myciem powierzchni oraz nadzorem budowlanym.

www: http://miszaexpert.pl/

:: szczegóły

Farby na elewację - Farby Kabe

W ofercie polskiej firmy Farby Kabe znajdziecie Państwo obszerny wybór różnorodnych wypraw tynkarskich, farb i systemów docieplania ścian. Farba do elewacji oznakowana sygnaturą Farby Kabe charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i wysokim stopniem ochrony na uszkodzenia mechaniczne oraz zmieniające się warunki pogodowe. To właśnie dlatego Farby Kabe są najczęściej użytkowane przez zawodowych budowlańców oraz osoby prywatne remontujące swój dom.

www: http://farbykabe.pl/

:: szczegóły

BUDOWA DOMU, FIRMA BUDOWLANA, USŁUGI BUDOWLANE, STAN DEWELOPERSKI, WYK

Budowa domu Warszawa i okolice. Zajmujemy się budową domów, rozbiórkami oraz remontami. Naszym głównym produktem jest tanie oraz szybkie budowanie domu pod klucz. Oczywiście w naszej bogatej budowlanej ofercie możemy dla Państwa wykonać także stan surowy lub stan deweloperski. Zajmujemy się również elewacjami domów, wykonujemy docieplanie budynków, rozbiórki, wyburzenia, wykończenia wnętrz wykonujemy także posadzki oraz tynki maszynowe. Zajmujemy się małymi budowami jak i tymi większymi. Naszą m

www: http://www.staszewski.com.pl/

:: szczegóły

Foksal. Uslugi wysokosciowo - budowlane.

Firma „Foksal" świadczy usługi wysokościowe stosując metody i techniki alpinistyczne w miejscach o utrudnionym dostępie, skraca do minimum czas pracy i obniża koszty usługi.

www: http://www.foksal.sosnowiec.pl

:: szczegóły

Deski Elewacyjne

Nasza firma powstała z grubsza 10 lat temu w Polsce. Jesteśmy wypłacalnym dostawcą handlowym co potwierdzili nasi kontrahenci dokonując w roku 2011r. przeszło 12 000 udanych transakcji. Wskutek współpracy z dystrybutorami a także producentami, proponujemy markowe produkty po atrakcyjnych cenach. Współczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne pozwalają nam prędką realizację zamówień. Dbamy o najważniejsze standardy naszych usług, zapewniając całościową opiekę gwarancyjna oraz również pogwarancyjną oraz również banalny dostęp do wsparcia fachowego.

www: http://www.praktyczny.eu

:: szczegóły

Elewacje, podbitki, boazerie - firma GAMRAT

W ciągłej dostępności kilkanaście tysięcy m2 w wielu wzorach i profilach: drewna profilowanego ze świerka skandynawskiego i modrzewia syberyjskiego (podbitki dachowe, boazerie, elewacje drewniane, deski tarasowe) oraz drewna konstrukcyjnego (łaty, kontr-łaty, krawędziaki, legary). Przedstawiciel austriackiej firmy SECA, zaopatrujący hurtownie i składy budowlane w całej Polsce.

www: http://www.drewnogamrat.pl/

:: szczegóły

uznawana elewacja z krakowa

Jesteśmy przodującą firmą w branży kamieniarskiej na rynku europejskim. Mamy na swoim koncie wiele rozpoznawalnych i ważnych budynków. Współpracujemy z cenionymi architektami i poważnymi inwestorami. Możemy pochwalić się własnymi bogatymi złożami zasobów oraz prowadzimy kompleksowe wykonawstwo robót kamieniarsko-montażowych.

www: http://www.hofmann.com.pl/

:: szczegóły

Docieplenia, ocieplenia budynkĂłw, tynki - BOLIX

Firma Bolix zajmuje się produkcją artykułów z branży chemii budowlanej. Firma podejmuje współpracę z uznanymi koncernami chemicznymi. Specjalnością firmy są docieplenia budynków, np. przy pomocy waty mineralnej. Firma gwarantuje stałą modernizację materiałów, zarówno ocieplenia, jak i elewacji. Proponowane przez Bolix farby wykorzystywane są w elewacjach, jak i we wnętrzach. Serwis zawiera wiele przydatnych materiałów, np. realizacji czy filmów.

www: http://www.bolix.pl/

:: szczegóły

SKAŁA Tychy kleje zaprawy tynki farby

SKAŁA jako jedna z nielicznych firm, umożliwia każdemu obecnemu i potencjalnemu klientowi możliwość zapoznania się z procesem produkcji i kontroli jakości produkowanych materiałów. W ten sposób pragniemy pokazać naszym kontrahentom w jaki sposób powstają najwyższej jakości produkty. Zasada OTWARTYCH DRZWI jest jedną z filozofii firmy SKAŁA działającej w GRUPIE GRYLEWICZ, której firmy od wielu lat zajmują się technologiami elewacyjnymi oraz produkcją materiałów budowlanych, są znane i cenione w kraju oraz za granicą.

www: http://skala.com.pl/

:: szczegóły

Elewacje

Elewacje. Nowoczesne zastosowanie łupków i materiałów drewnopochodnych przy budowie elewacji. Chemia budowlana - zastosowanie klejów, zapraw, środków ochronnych w budownictwie. Wentylacja z odzyskiem ciepła. Oszczędność energii cieplnej przy użyciu rekuperatora.

www: http://www.elewacje.wanders.pl

:: szczegóły

Budmir - Elewacje, docieplenia budynków, usługi ogólnobudowlane

Firma Budmir Zakład Ogólnobudowlany Mirosław Szulc zajmuje się przede wszystkim: elewacjami, dociepleniem budynków, pracami z zakresu ogólnobudowlanego: malowanie, układanie płytek, remonty mieszkań itp. Zapraszamy !

www: http://budmir.eu/

:: szczegóły

STARMIT - DOCIEPLENIA DOCIEPLANIE ELEWACJE OCIEPLENIA OCIEPLANIE USŁUGI BUDOWLANE SOLIDNIE !!!!!!!!!

Wykonujemy kompleksowe prace w zakresie dociepleń budynków. Dynamicznie rosnące zainteresowanie naszymi usługami zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu. Specjalizujemy się tylko w dociepleniach, dzięki czemu zapewniamy wykonanie prac na najwyższym poziomie. Wykonaliśmy już ponad 100 projektów. Istnieje możliwość bezpośredniego ich obejrzenia. Zajrzyj do galerii wykonanych prac (adres nad ogłoszeniem). Oceń nasze efekty, a nie piękne słowa innych firm, nie poparte zdjęciami.

www: http://picasaweb.google.pl/docieplenia/STARMIT#

:: szczegóły

Ogrodzenie z kamienia,ogrodzenia z piaskowca,płoty kamienne,elewacje

Kamieniarstwo Budowlane i Artystyczne Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu prac kamieniarskich, glazurniczych i murarskich. Pracujemy zarówno w kraju jak i poza granicami Polski. Kompleksowo wykonujemy prace kamieniarskie. Specjalizujemy się w pracach z użyciem kamienia naturalnego. Wykonujemy: elewacje z kamienia w różnych systemach montażu, ogrodzenia z zastosowaniem piaskowca, mur z " dzikówki ", " muraka " w stylu " francuskim "/, kamienne tarasy, posadzki.

www: http://www.pracezkamienia.pl/

:: szczegóły

Płyty elewacyjne

Firma "N-1 Elewacje Wentylowane" oferuje systemy fasadowe i elewacyjne budynków. Fasady wentylowane to nowe rozwiązania na polskim rynku - aby upiększyć fasady budynków nie trzeba stosować tylko klinkieru. Nowoczesne elewacje domów to elewacje drewniane, fasady z metalu, także elewacyjne płyty i elewacje ceramiczne. Na stronie firmy N-1 można zobaczyć galerię projektów i zdjęcia elewacji, co może stać się inspiracją do tego co zrobić, aby elewacja budynku była wyjątkowa.

www: http://www.elewacje-wentylowane.pl

:: szczegóły

Elewacje, ocieplenia

Elewacja Twojego domu wymaga odświeżenia? A może przy okazji chcesz ocieplić ściany? Tutaj znajdziesz oferty fachowców, którzy przy użyciu najnowszych materiałów i technologii wykonają efektywne ocieplanie oraz wyremontują lub położą nową elewację z tynku, płyt lub kamienia.

www: http://www.favore.pl/cat101514_elewacje-ocieplanie.html

:: szczegóły

Firma Ogólnobudowlana Marek Kubiak

Firma Ogólnobudowlana Marek Kubiak - działalność: Poznań i okolice. 25lat na rynku. Duże doświadczenie i bogate zaplecze sprzętowe. Wszelkie prace remontowo - budowlane..

www: http://www.mkubiak.pl/

:: szczegóły

Ozdobne profile elewacyjne FasArt

Nasza Firma FAS-ART zajmuje się wykonywaniem ozdobnych profili elewacyjnych, dzięki którym fasada budynku nabiera indywidualnego charakteru. Wszystkie elementy wykonane są ze styropianu, który został pokryty specjalną powłoką chroniącą przed wpływem czynników atmosferycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www: http://www.fasart.pl/

:: szczegóły

HAGA sztukateria VITROSTYL Arstyl Domostyl NMC Polska Sto, listwy elew

VITROSTYL – Lekka sztukateria oraz detale architektoniczne elewacyjne, wytwarzane na bazie mineralnego surowca doskonale nadają się do odtworzenia sztukaterii zabytkowej architektury, a dzięki niewielkiej masie są niezastąpione w przypadku wykonania detali architektonicznych takich jak podparapetniki,.gzymsy.listwy, bonie, ozdobne szpalety okien i drzwi na elewacjach ocieplonych w technologiach lekkich.

www: http://www.sztukateria-haga.pl/

:: szczegóły

geodezja ,geodeta, usługi geodezyjne, wrocław, tyczenie, inwentaryza

geodezja ,geodeta, usługi geodezyjne, wrocław, tyczenie, inwentaryzacja powykonawcza, mapa do celów projektowych, mapa numeryczna, mapy do celów projektowych, obsługa geodezyjna inwestycji, podział działki, pomiary geodezyjne, pomiary kubatur, pomiary odkształceń i przemieszczeń, pomiary realizacyjne, tyczenie sieci , okazanie granic, geodezyjna obsługa budowy, tyczenie osi budynków, tyczenie przyłączy mediów, pomiar przyłączy mediów, niwelacja, pomiar elewacja budynku, pomiar powierzchni mieszkań, pełna obsługa budowy, pomiar sytuacyjny, uprawnienia hydrotechniczne.

www: http://www.geopus.pop.e-wro.pl/

:: szczegóły

Elewacja klinkierowa - autorski system dociepleń

ArtBrick to innowacyjny system dociepleń budynków, w którym warstwę elewacyjną stanowi okładzina klinkierowa. Zaletamis systemu ArtBrick są: wieloletnia trwałość oraz odporność na wszelkie zabrudzenia, łatwość w montażu, szeroka gama kolorów i faktur ręcznie formowanych płytek oraz przedewszystkim wysoka energooszczędność.

www: http://www.artbrick.pl/

:: szczegóły

Usługi Budowlane-Remontowe Jeżowe

Firma budowlana z Jeżowego zajmująca sie: -tynkami zewnetrznymi(elewacjami), wewnetrznymi wykonywane metoda tradycyjna -malowaniem dachów -murowaniem kominów cegła klinkierowa -ogólnymi remontami Prace wykonujemy z pobierzonego materiału lub zapewniamy własny

www: http://ubjezowe.boo.pl/

:: szczegóły

KOWAL producent - sztukateria, gzymsy, podokienniki, listwy styropiano

Producent profili elewacyjnych ze styropianu powlekanego. Szeroki zakres produkowanych w firmie >>KOWAL<< sztukaterii sprawia, że posiadamy jedną z większych w kraju ofert w dziedzinie sztukaterii lekkiej. Dodatkowym atutem powiększającym naszą ofertę jest możliwość wykonania dowolnej listwy elewacyjnej zleconej przez inwestora. Profile elewacyjne >>KOWAL<< wykonywane są z materiałów lekkich co pozwala stosować je na elewacjach tradycyjnych jak i we wszystkich systemach dociepleń metodą lekką. Ponadto estetyka produkowanych przez firmę >>KOWAL<< sztukateri

www: http://www.sztukateria-tomaszow.pl/

:: szczegóły

Math-Bud Budowanie to nasza pasja

Mathbud jest doświadczoną firma ze Szczecina specjalizującą się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych, lokali użytkowych jak i elewacjach budynków. Cechuje nas jakość. Podejmujemy się nietypowych rozwiązań nadając każdemu zleceniu indywidualny charakter.

www: http://www.mathbud.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0