« Strona Główna

elektryka - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Instalacje wodne, Oświetlenie, Budowa domów, Ogrzewanie, Hydraulika, Budownictwo mieszkaniowe, Oświetlenie, Artykuły elekryczne, pomorskie, śląskie, Alarmy, Instalacje elektroniczne, Instalacje elektryczne, Usługi ogólnobudowlane, Instalacje elektryczne, Usługi glazurnicze, Remonty, mazowieckie,


Elektryk24 Wrocław

Szukasz fachowego elektryka? Mieszkasz we Wrocławiu bądź w okolicy? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Wykonujemy instalacje elektryczne, zajmujemy się naprawą, podłączamy kuchenki elektryczne. Sprawdź nas!

www: http://elektryk24.wroclaw.pl/

:: szczegóły

gniazdka.elmar.pl

Sklep internetowy Elmar zajmuje się handlem osprzętu elektrycznego. W asortymencie sklepu znajdują się gniazdka, włączniki, ramki, naświetlacze LED, czujniki ruchu, domofony, aparatura modułowa itd. Marki Berker, Karlik, Kos, Kontakt-Simon oraz wiele innych. Oferujemy promocyjne ceny artykułów elektrycznych.

www: http://gniazdka.elmar.pl

:: szczegóły

Aqua Inżynieria Projekty Wodne i Kanalizacyjne

Zespół Aqua Inżynierii tworzy kadra doświadczonych projektantów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem oraz grupa młodych inżynierów pasjonatów, co gwarantuje projekty i projektowanie na najwyższym możliwym poziomie. Oferujemy Państwu opracowania projektów wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych oparte na nowoczesnych technologiach i sprawdzonych bezpiecznych rozwiązaniach. Dla Państwa wygody współpracujemy z inżynierami konstruktorami, architektami, oraz drogowcami i elektrykami.

www: http://www.wodkan-projekt.pl/

:: szczegóły

Sklep Elektryczny

Sklepelektryka funkcjonuje na polskim rynku już ponad 5 lat. Towary zakupione w naszym sklepie dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej DPD, a każde zamówienie powyżej 500 złotych dostarczamy do Państwa na swój koszt. O klasie sprzedawanego przez nas produktu świadczy ilość stałych klientów, którzy systematycznie zaopatrują się w Naszej hurtowni. Zapraszamy i życzymy pomyślnych zakupów.

www: http://www.sklepelektryka.pl

:: szczegóły

elektryk wrocław

Nasza firma proponuje obfity kierunek usług powiązanych z elektryką. Zajmujemy się montażem a także renowacją instalacji elektrycznych, telefonicznych, komputerowych i telewizyjnych. Ponadto realizuje testy profilaktyczne i okresowe instalacji. Użytkujemy najlepszej jakości osprzęt, które zapewniają sprawne ich robienie przez wiele lat. Zapraszamy do współpracy!

www: http://www.elektrykwroclaw.info/

:: szczegóły

Mare - Dowejko - firma remontowo-budowlana

Firma remontowo - wykończeniowa Mare - Dowejko. Profesjonalne wykonawstwo wszelkich remontów mieszkań, domów - w Warszawie i okolicach. Układanie glazury, terakoty, prace elektryczne, hydrauliczne, wywóz gruzu. Wykonujemy kosztorysy robót. Odbiór techniczny mieszkań od dewelopera.

www: www.mare.waw.pl

:: szczegóły

Elektryk Lublin

Elektryk Lublin. Doświadczenie poparte uprawnieniami elektrycznymi Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Zajmujemy się instalacjami , awariami, modernizacją, montażem wszelkiego rodzaju urządzeń elektrycznych, drobną usługę elektryczną również wykonamy. Ceny lubelskie nie wygórowane. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

www: http://elektryk.fach24.net/

:: szczegóły

TM-TECH

TM-TECH - energooszczędne źródła światła led, dzięki którym znacznie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Reflektory którymi zastąpisz energożerne halogeny, tradycyjne kulki oraz świeczki zastępujące tradycyjne żarówki a pobierające 10% mocy w porównaniu do zwykłych żarówek, paski ledowe na wystawy, ekspozycje oraz podświetlenie reklam. Dodatkowo w ofercie znajdują się oprawy, akumulatory, transformatory, elektryka i elektronika.

www: http://tm-tech.pl

:: szczegóły

Usługi elektryczne Wrocław - Oleśnica

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych. Zapewniamy bezpieczny i fachowy serwis urządzeń elektrycznych. Posiadamy wymagane uprawnienia i certyfikaty. Rejonem naszych działań jest Wrocław, Oleśnica i okolice. Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

www: http://www.wroclaw-elektryka.pl/

:: szczegóły

Elektryka

Elektryka jest coraz częściej spotykanym przedmiotem handlu w Internecie. Dzięki szybkiej obsłudze i doskonałej jakości oferowanych przedmiotów na pewno będziesz zadowolony z naszych usług. Elektryka ułatwia nasze codzienne życie. Ludzi fascynują nowoczesne rozwiązania i zaawansowana technologia. Ciekawe informacje znajdziesz na naszej stronie www.artykuly-elektryczne.eu Zapraszam!

www: http://www.artykuly-elektryczne.eu/

:: szczegóły

Jul-Pol usługi budowlane Częstochowa

Przedsiębiorstwo Jul-Pol z Częstochowy przedkłada rozlegle pojęte usługi budowlane, w tym całościowe remonty mieszkań. Ponadto proponujemy usługi elektryczne oraz prace wysokościowe podnośnikiem koszowym do wielkości podwyższania 17 m. Oprócz tego posiadamy kwalifikacje i doświadczenie w obrębie sprawowania czynności porządkowych służących obsłudze posiadłości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz o kontakt bezpośredni.

www: http://www.jul-pol.pl

:: szczegóły

Mazur-Bud - Usługi Ogólnobudowlane

Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy fachową pomoc w adaptacji, budowy domów, obiektów przemysłowych oraz doborze, zakupie i transporcie materiałów.

www: http://mazur-bud.pl/

:: szczegóły

Instalacje elektryczne, hydrauliczne, centralnego ogrzewania

GREMIX zajmuje się usługami instalatorskimi w zakresie elektryki, hydrauliki, c.o., c.w.u. i centralnego odkurzacza. Główne atuty wyróżniające firmę z pośród setki innych to solidność, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Posiadane kwalifikacje i doświadczenie oraz wysoki poziom świadczonych usług, zapewniają Państwu terminową realizację inwestycji.Gwarancja na wszystkie usługi!Pomoc w doborze materiałów i ich zakupie w hurtowych cenach.Bezpłatna wycena u klienta.

www: http://www.gremix.com.pl/

:: szczegóły

Instalacje elektryczne, hydrauliczne, centralnego ogrzewania

GREMIX zajmuje się usługami instalatorskimi w zakresie elektryki, hydrauliki, c.o., c.w.u. i centralnego odkurzacza. Główne atuty wyróżniające firmę z pośród setki innych to solidność, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Posiadane kwalifikacje i doświadczenie oraz wysoki poziom świadczonych usług, zapewniają Państwu terminową realizację inwestycji.Gwarancja na wszystkie usługi!Pomoc w doborze materiałów i ich zakupie w hurtowych cenach.Bezpłatna wycena u klienta.

www: http://gremix.com.pl/

:: szczegóły

FALCON Serwis Ogólno-budowlany

Firma wyspecjalizowana w remontach oraz wykończeniach domów, mieszkan pod klucz, oferujemy usługi glazurnicze, hydrauliczne, elektryczne, malarskie oraz inne prace remontowo-budowlane

www: http://www.falcon.info.pl/

:: szczegóły

Elektryk i pogotowie elektryczne Kraków

Świadczymy usługi elektryczne w Krakowie i okolicach. Montujemy nowe instalacje elektryczne i modernizujemy stare, instalujemy piorunochrony, montujemy i naprawiamy ogrzewanie elektryczne i in. Jesteśmy także pogotowiem elektrycznym dostępnym 24/7. Zapraszamy na nasza stronę www.

www: http://www.elektryk-krakow.com/

:: szczegóły

Remonty Warszawa - Usł‚ugi remontowo budowlane warszawa

Firma remontowo-budowlana z Warszawy oferuje kompleksowe wykończenia pomieszczeń (układanie glazury, płytek, paneli, elewacje, ocieplenia, elektryka i hydraulika). Fachowo i terminowo. Zabudowy oraz wykonujemy dachy.

www: http://www.remonty-warszawa.biz/

:: szczegóły

remonty Warszawa

Kompleksowe remonty Warszawa i usługi remontowe Warszawa - budowa domów, usługi hydrauliczne, elektryka, glazura, podłogi, cyklinowanie, ocieplenia, elewacje, docieplenia domów, wykończenia wnętrz - ROSLAN.

www: http://www.roslan.com.pl

:: szczegóły

Sklep elektryczny :: DomElektryka.pl - Elektryka, Oswietlenie, Bezpiec

Sklep elektryczny - DomElektryka.pl - Artykuły elektryczne, oprawy oświetleniowe, kable, przewody, gniazdka, gniazda, oprawy oświetleniowe, lampy ogrodowe, wentylatory, elgo, brilux, kanlux, oprawy biurowe, hurtownia, yky, xbs, żarówki, świetlówki, przekaźniki, oprawy, listwy, ydy, rozdzielnice, gniazda hermetyczne, przedłużacze, przewody instalacyjne, baterie, wyłączniki i inne artykuły dostępne są w konkurencyjnych cenach. Naszym atutem są niskie ceny oraz szybka dostawa kurierem na terenie kraju, zapraszamy!

www: http://www.domelektryka.pl/

:: szczegóły

Frąszczak Usługi Remontowo Budowlane - Reda - Gdynia - Gdańsk. Remont, Budowa Domów, Mieszkań

Frąszczak Usługi Remontowo Budowlane - Reda - Gdynia - Gdańsk. Remont, Budowa Domów, Mieszkań, Lokali użytkowych. SZYBKO, TANIO i SOLIDNIE !!!

www: http://fraszczak.eu/

:: szczegóły

Firma El-MAX - Elektryk katowice

Jestem jednoosobową firmą prowadzącą usługi z zakresu elektryki oraz prac budowlanych na terenie całego śląska, głównie Katowic. Charakteryzuje mnie dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonych mi zadań, które wynikają z mojego zamiłowania i pasji jaką jest elektryka, w mieszkaniach, dużych domach czy też zakładach pracy. Zapraszam na moją stronę.

www: http://www.el-max.pl

:: szczegóły

Witamy na stronie firmy Hertom

Firma HERTOM działa na rynku od 2007 roku. Właścicielem firmy jest Tomasz Herman. HERTOM to młode i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo w branży usług elektroinstalacyjnych. Przedmiotem działalności firmy HETROM jest: * projektowanie i wykonawstwo w zakresie telekomunikacji, informatyki i energetyki, * usługi pomiarowe w dziedzinie telekomunikacji, informatyki i energetyki, * usługi w dziedzinie montażu elektroniki. Usługi projektowe świadczone przez HERTOM dotyczą: * projektów koncepcyjnych, * założeń techniczno – ekonomicznych, * projekt

www: http://www.hertom.pl/

:: szczegóły

Elektryk Warszawa

Oferujemy profesjonalne usługi elektryczne na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się min. wykonywaniem instalacji elektrycznych i sieci komputerowych w nowych budynkach i remontujemy stare. Wykonujemy też wszelkie pomiary elektryczne. Wyróżnia nas dokładność oraz solidne przygotowanie do zawodu. Nasi elektrycy posiadają odpowiednie uprawniania (SEP "E" i "D" powyżej 1kV, łącznie z pomiarami), wystawiamy faktury Vat. Potrzebny Ci doświadczony elektryk w Warszawie? Skontaktuj się z nami.

www: http://www.elektryk.wwarszawie.pl

:: szczegóły

SDA elektryka hydraulika siłowa uszczelnienia Wrocław

SDA to hydraulika siłowa i wszystko co z nią związane: uszczelnienia, regeneracja siłowników, elementy hydrauliki siłowej tj. węże hydrauliczne, złączki, zawory, rozdzielacze itp. SDA to naprawa maszyn w szczególności naprawa pras, naprawa wtryskarek. Zajmujemy się naprawami i modyfikacją instalacji elektrycznych i oświetleniowych budynków i urządzeń. Region działania: województwo dolnośląskie

www: http://www.sda.org.pl/

:: szczegóły

Japo Electric - Inteligentne Instalacje Elektryczne

Inteligentny dom Warszawa - Japo Electric, inteligentne budynki, instalacje elektryczne, okablowanie

www: http://www.japoelectric.pl/

:: szczegóły

MAR IV MAL - usługi ogólnobudowlane

Wykonujemy: Posadzki, tynki gipsowe maszynowe, podwieszane sufity [wymyślne], sufity amstrąga, poddasza z PKG, wstawianie drzwi, szpachlowanie, malowanie, wentylacja wewnętrzna, panele podłogowe-ścienne, terakota, glazura, tapetowanie, elewacje (docieplanie budynków), murowanie (ogrodzenia z klinkieru), hydraulika, elektryka itp.

www: http://www.mar-iv-mal.pl/

:: szczegóły

Usługi Elektryczne i Budowalane - PETREL - Gorlice

firma usługowa PETREL - Gorlice, kompleksowe usługi elektryczne i budowlane,instalacje elektryczne budynków, naprawa sprzetu domowego,prace pomiarowo-kontrolne

www: http://www.petrel.pl/

:: szczegóły

Remonty - profesjonalnie, terminowo

Firma działa na rynku od 1988 roku. Od tego czasu wykonaliśmy szereg inwestycji na terenie kraju i za granicą. Usługi wykonujemy solidnie i terminowo. Nasza oferta jest bardzo szeroka i skierowana do wymagających klientów. Wykonujemy zarówno zarówno mniejsze prace, jak i przedsięwzięcia na szeroką skalę. Oferujemy Państwu usługi profesjonalne i konkurencyjne cenowo. +48 0-502 523 850

www: http://www.sk-construction.pl/

:: szczegóły

Remonty, usługi budowlane, doradztwo techniczne - profesjonalnie

Remonty, kosztorysy, doradztwo techniczne, usługi budowlane, posadzki epoksydowe, hudraulika, malowanie, tapetowanie, wykańczanie wnętrz, wykładziny, panele ścienne i podłogowe, elektryka, ścianki gipsowe, sufity podwieszane, terakota, glazura, Warszawa

www: http://sk-construction.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0