« Strona Główna

elektrycy - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Prace wysokościowe, Usługi ogólnobudowlane, Instalacje elektryczne, Instalacje elektryczne,


Usługi elektryczne Gdynia

Elektrycy z Gdyni oferują kompleksowe usługi elektryczne : Całodobowe pogotowie elektryczne Naprawa instalacji elektrycznych Modernizacja instalacji Przyłącza energetyczne Montaż oświetlenia led żyrandole lampy kinkiety Pomiary elektryczne odbiorcze okresowe i kontrolne Montaż gniazd i włączników Wymiana rozdzielni i tablic bezpiecznikowych Podłączenie płyty indukcyjnej

www: https://elektrykgdynia.pl

:: szczegóły

Prace alpinistyczne HiJOB Warszawa

Firma zajmuje się pracami na wysokościach od 2010 roku. Wykonaliśmy wiele różnych zleceń dla różnych inwestorów m.in Veolia, TAURON, U&R CALOR, FORTUM, MCKB, PETROENERGOREM i inne. Referencje wysyłamy na prośbę klienta. Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami posiadającymi wiele umiejętności m.in elektrycy z SEP. Podejmujemy się wykonania każdej pracy związanej z naszą działalnością.

www: http://www.hijob.pl/

:: szczegóły

Remonty Łódź

Jest nam bardzo miło powitać Państwa na witrynie promującej naszą firmę remontową w internecie. Usługi remontowe świadczymy w oparciu o sprawdzone marki, które uzyskały pozytywne opinie setek klientów. Do naszej grupy remontowej należą fachowcy z różnych branż powiązanych z usługami remontowymi np. : malarze, elektrycy, tynkarze itd. dzięki czemu możemy wykonać różnorodne prace wykończeniowe.

www: http://remontylodz.net/

:: szczegóły

Usługi elektryczne Warszawa

Nasza Firma realizuje kompleksowe inwestycje w zakresie instalacji elektrycznych, instalacji odgromowych i teletechnicznych. Robimy pomiary elektryczne w pełnym zakresie, zajmujemy się konserwacją urządzeń i instalacji elektrycznych. Wykonywane przez nas instalacje elektryczne są zgodne z wymogami Unii Europejskiej oraz wykonane w najnowszych technologiach zapewniających wysoki standard użytkowania jak i bezawaryjność. Wszystkim naszym Klientom oferujemy wysoką jakość usług. Najniższe ceny, gwarancja jakości i atrakcyjne ceny .

www: http://www.elektryk.i-wawa.pl

:: szczegóły

Elektryk i pogotowie elektryczne Kraków

Świadczymy usługi elektryczne w Krakowie i okolicach. Montujemy nowe instalacje elektryczne i modernizujemy stare, instalujemy piorunochrony, montujemy i naprawiamy ogrzewanie elektryczne i in. Jesteśmy także pogotowiem elektrycznym dostępnym 24/7. Zapraszamy na nasza stronę www.

www: http://www.elektryk-krakow.com/

:: szczegóły

INSTALACJE ELEKTRYCZNE POZNAŃ I OKOLICE

- rozdzielnie budowlane, zasilanie placu budowy - montaż nowej instalacji elektrycznej, domy mieszkalne, warsztaty, gastronomia, inne... - przyłączenia do sieci nowych obiektów -modernizacje rozdzielni i przyłączy - rozdział instalacji, rozbudowa - pomiary okresowe i odbiorcze

www: http://www.elektrycy.poznan.pl/

:: szczegóły

ELEKTRYK WARSZAWA - USŁUGI, INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Wykonujemy szeroko pojęte usługi elektryczne, związane z wykonaniem instalacji elektrycznych, ich modernizacją i konserwacją. Wykonujemy także pomiary elektryczne, zakładamy sieci komputerowe i telefoniczne oraz instalujemy telewizje dozorowe, domofony i videodomofony. Montujemy instalacje elektryczne. Nasz zespół tworzą doświadczeni elektrycy, z wieloletnim stażem pracy w zawodzie. Każdy elektryk naszej firmy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Oferujemy kompleksowe wykonawstwo instalacji elektrycznych w obiektach ogólnych i przemysłowych, domach jedno i wielorodzinnych oraz świadczymy do

www: http://www.elektrycy.warszawa.pl/

:: szczegóły

Elektryk Warszawa

Oferujemy profesjonalne usługi elektryczne na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się min. wykonywaniem instalacji elektrycznych i sieci komputerowych w nowych budynkach i remontujemy stare. Wykonujemy też wszelkie pomiary elektryczne. Wyróżnia nas dokładność oraz solidne przygotowanie do zawodu. Nasi elektrycy posiadają odpowiednie uprawniania (SEP "E" i "D" powyżej 1kV, łącznie z pomiarami), wystawiamy faktury Vat. Potrzebny Ci doświadczony elektryk w Warszawie? Skontaktuj się z nami.

www: http://www.elektryk.wwarszawie.pl

:: szczegóły

elektryk Wroclaw

Działamy z powodzeniem od wielu lat. Wykonujemy pomiary, odbiory, instalacje elektryczne, alarmy. Instalujemy monitoring.Wykonujemy również usługi remontowe i wykończenia. Wyróżnia nas terminowość i solidność wykonania. W naszych działaniach wykorzystujemy nowe, sprawdzone technologie. Terenem działania jest przede wszystkim Wrocław.

www: http://www.elektryk.i-wroclaw.pl

:: szczegóły

elektryk Warszawa

Zakład Elektryczno-Budowlany Krzysztof Mroz oferuje kompleksowe usługi elektryczne - montujemy instalacje elektryczne w nowo wybudowanych budynkach i modernizujemy instalacje w budynkach starych - podejmujemy się również ich konserwacji. Nasz zespół tworzą doświadczeni elektrycy, z wieloletnim stażem pracy w zawodzie. Każdy elektryk naszej firmy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Terenem naszego działania jest Warszawa a także teren całego województwa mazowieckiego.

www: http://www.elektrycy.warszawa.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0