« Strona Główna

dystrybutor klimatyzacji - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Hurtownie, Klimatyzacja, Inne, Agregaty,


Thermosilesia - hurtownia klimatyzacji

THERMOSILEISA to największa w południowej Polsce hurtownia urządzeń klimatyzacyjnych. W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory LG., ROTENSO, VIVAX oraz MITSUBISHI. Oferujemy również wszelkie akcesoria montażowe niezbędne w pracy każdego instalatora. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i kontaktu z naszymi doradcami handlowymi

www: http://thermosilesia.pl/

:: szczegóły

TERAKLIM - klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie

Jesteśmy dystrybutorem wiodących marek z zakresu klimatyzacji jak i ogrzewnictwa. W swojej ofercie posiadamy produkty mające na celu podwyższenie komfortu życia i wygodę mieszkania. Oferujemy szeroki zakres marek klimatyzatorów, nagrzewnic, kotłów, piecy oraz elektronarzędzi. Naszą ofertę staramy się wciąż rozszerzać o kolejne marki i produkty. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa do montażu. Wszystkie produkty objęte są gwarancją, co zapewnia pełną obsługę serwisową.

www: http://www.teraklim.pl/

:: szczegóły

Desto, Danfoss, urządzenia chłodnicze, armatura przemysłowa, klimatyzacja, ciepłownictwo

Firma handlowa DESTO, mająca siedzibę w Krakowie, działa na rynku od 2002r. Jesteśmy dystrybutorem koncernu Danfoss w zakresie Komponentów Automatyki Chłodniczej i Przemysłowej. Dostarczamy urządzenia różnych producentów dla następujących branż: chłodnictwa, przemysłu, klimatyzacji, ciepłownictwa i innych. Zapewniamy bardzo korzystne warunki zakupu. Zapraszamy do współpracy!

www: http://www.urzadzenia-chlodnicze.info

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0