« Strona Główna

domy z bala - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
podlaskie, Drewno, Budowa domów, Domki drewniane, Budowa domów,


naturtech.com.pl - domy z bala

O domy z bala w szczególny sposób trzeba dbać. Nie każdy z nas to potrafi. Profi-Bud proponuje remont domów drewnianych, które zostały zaniedbane lub nie były długo używane. Pomożemy Państwu przywrócić dawny blask wszelkim drewnianym obiektom, jakie zasługują na to, aby prezentować się w jak najokazalszy sposób. Domy z bali posiadają w końcu niepowtarzalny urok.

www: http://naturtech.com.pl/

:: szczegóły

Panele elewacyjne z drewna

LD zajmuje się produkcja i sprzedażą domów drewnianych oraz materiałów budowlanych partych na balach drewnianych.

www: http://www.domyjakzbali.pl/

:: szczegóły

Domy szkieletowe

Firma zajmuje się wyrobami z drzewa, robi domy drewniane z bala, domy szkieletowe prefabrykowane. Jest na rynku już od 93r i w tym czasie może pochwalić się bardzo wysoką precyzją i własnymi patentami szlifowanymi przez lata.

www: http://unihaus.eu/

:: szczegóły

BURNUS-BUD - Domy z bali, domy z płazów - Usługi ciesielsko-stolarskie

Jesteśmy firmą zajmującą się budową domów z bali, płazów. Domy budujemy w oparciu o Państwa projekt. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze wysoką jakość i estetykę. Zadowolenie Naszych klientów to gwarancja wysokiej jakości produktów oraz dokładności i terminowości wykonania powierzonych Nam prac. Drogi Inwestorze jeżeli planujesz budowę domu z drzewa, to serdecznie zapraszamy na Podhale.

www: http://www.burnus-bud.pl/

:: szczegóły

Domy z bali, domy z drewna

Felden to producent domów drewnianych w technologi z bala oraz w technologii szkieletowej. Firma ma w swojej ofercie domy jednorodzinne, letniskowe ale także kompleksy wczasowe, karczmy, restauracje, zajazdy. Budynki budowane są zgodnie z najwyższymi standardami wykonania, na podstawie projektów własnych firmy lub dostarczonych przez klienta. Firma dysponuje ponad 400 gotowymi projektami. Firma Felden oferuje także: impregnację drewna oraz sprzedaż i układanie deski podłogowej lub szalówki itd.

www: http://felden.pl/

:: szczegóły

Energooszczędne domy drewniane

Firma Jurand Haus & Holz Center już od lat specjalizuje się w budowaniu nowoczesnych domów energooszczędnych w technologii niemieckiej. Istniejemy na rynku już od 2004 roku. Mamy już na koncie realizacje na terenie Polski oraz Niemiec. U nas każdy klient jest traktowany indywidualnie. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Odwiedź naszą stronę www.

www: http://www.haus-holz.pl/

:: szczegóły

Domy drewniane całoroczne - Bastpol.

Firma buduje domy w technice szkieletowej oraz tradycyjnej z bala. Wykonuje domy przeznaczone na letnisko jak również domy drewniane całoroczne.

www: http://www.bastpol.com.pl/

:: szczegóły

TDD - całoroczne domki drewniane, domy góralskie i szkieletowe Płock

Budujemy ekologiczne domy z drewna od wielu lat w konstrukcji szkieletowej jak i również z bala struganego. Co rok poszerzamy swoją ofertę wykonujemy domki drewniane z własnych projektów i również dostarczonych przez klienta. Wykonujemy domy letniskowe, całoroczne , mieszkalne.

www: http://www.tdd-domy.pl/

:: szczegóły

Makaoz - Domy letniskowe, domy z bala, domy drewniane energooszczędne

Firma Makaoz ma wieloletnie doświadczenie w budowie domów z bali i z drewna. Na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych inwestycji budownictwa drewnianego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domów z bali i domów szkieletowych.

www: http://makaoz.pl/

:: szczegóły

Domy drewniane, domki drewniane, domy kanadyjskie, domy z bala, domy z

Bastpol - domy drewniane całoroczne i letniskowe.

www: http://bastpol.com.pl/

:: szczegóły

Stowarzyszenie Lubelskie Drewno. Spełnij marzenia o własnym domu.

Stowarzyszenie Lubelskie Drewno Klaster w Lublinie powstało z myślą o lokalnych przedsiębiorcach. Skupia ponad 20 podmiotów zajmujących się branżą drzewną. W wyniku organizacji współpracy i wymiany między przedsiębiorstwami możemy zaoferować szeroki wachlarz usług: budowa domów drewnianych z bala i w systemie kanadyjskim, produkcja mebli, czy rękodzieło - to tylko niektóre przykłady realizowanych przez nas zamówień.

www: http://www.lubelskiedrewno.pl/

:: szczegóły

Domy z bali, domy drewniane, domy z bali drewnianych, AFJ Wrocław

AFJ Sp. z o.o. buduje domy z bali, domy drewniane, domy z bali okrągłych, kwadratowych, konstrukcyjnych.

www: http://www.afj.com.pl/

:: szczegóły

Stolpast - Wiesław Pasterny

domki letniskowe, całoroczne,domy kanadyjskie, domy z bala,dachy, więźby, ciesielstwo, stolarstwo, usługi budowlane

www: http://STOLPAST.PL/

:: szczegóły

Dom syberyjski - Basiala

Proponujemy Państwu domy z bali sosnowych i cedrowych budowane metodą złącz księżycowych. Takie domy z bali okrągłych o średnicy 26cm do 28cm, nie wymagają docieplenia, więc są naturalne i zdrowe dzięki naturalnemu oddychaniu ścian. Takie ściany mogą być porównywalne w swych właściwościach izolacyjnych z murem (z czerwonej cegły) o grubości ok 1 m. Nasze domy wyróżniają się długowiecznością oraz posiadają bardzo dużą wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Domy z bali dzięki swym właściwościom w zimie są ciepłe a w lecie utrzymują przyjemny chłód. Materiał pozyskiwany jest zimą przy

www: http://www.basiala-domsyberyjski.pl/

:: szczegóły

Domy z bali - DREW-STOL Mirosław Delegacz - Oferta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu budowane przez nas domy z bali metodą sumikowo-łątkową, z zamkiem francuskim, jaskółczym ogonem z podwójnym skosem są bardzo wysokiej jakości. W naszej ofercie są domy do całorocznego zamieszkania, domki letniskowe, altany oraz garaże. Wykonujemy także prace bezpośrednio związane z budową domu: budowa fundamentów, przyłączy mediów do domu a także wykończenie wnętrza.

www: http://www.domzbala.com.pl/

:: szczegóły

Budowa i projektowanie domów z bala.

Budujemy i projektujemy domy z grubych bali drewnianych prostokątnych i okrągłych, wysuszonych do wilgotności 15-19%. Naszą specjalnością są domy z bala w "paczkach" wysyłane do samodzielnego montażu. To całkowicie szczelne , mocne i ciepłe domy, nie wykazujące ruchów konstrukcji z powodu dosychania drewna podczas eksploatacji. To unikatowa oferta. Wykonujemy projekty indywidualne, oferujemy nasze gotowe , adoptujemy typowe. Projektujemy wnętrza i wykonywane przez nas meble. Prowadzimy budowy pod klucz , również jako inwestor zastępczy; od uzyskania pozwolenia na budowę do uzyska

www: http://www.stronwood.pl/

:: szczegóły

Strongwood Polska - Domy z bali

Budowa domów z bala z doskonale wysuszonego drewna do wilgotności 15-19%. Domy te budowane w technologii XXI wieku nie osiadają , nie wykazują ruchów związanych z dosychaniem drewna , są proste w konstrukcji, szczelne i ciepłe. Można je zbudować we własnym zakresie lub wynająć firmę budowlaną, która nie musi mieć doświadczenia w budowie domów z bala.

www: http://www.strongwood.pl/

:: szczegóły

ARCHETYP

Projektujemy i budujemy domy z bala prostokątnego i okrągłego . Domy te wykonujemy w wersji pod klucz. Prowadzimy budowy w formie inwestora zastępczego od projektu poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Możemy zbudować dom w każdej innej technologii drewnianej np. szkieletowy, ryglowo-słupowy itp.

www: http://www.archetyp.net.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0