« Strona Główna

domki drewniane - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Sauny, zachodniopomorskie, Drewno, Budownictwo mieszkaniowe, Budowa domów, Domki drewniane,


budowa domów z bali

Nasza firma to dowiadczenie i tradycja w jednym, dająca oryginalne efekty w konstruowaniu domów z bali oraz usługach ogólnobudowlanych. Drewno to doskonały materiał, dlatego nasza firma stawia właśnie na ten materiał . Nasza profesja to domy z bali, altany, domki letniskowe oraz renowacja domów drewnianych. Każdy podejmowany projekt jest dla nas indywidualny, pozwala to na szczegółowe wykonanie każdego elementu. Oferujemy wsparcie przy projektach i pomagamy w uzyskaniu pożądanego efektu. Wykonuj

www: http://www.krol-bud.pl/

:: szczegóły

jawordomy.com - Domy z drewna, tradycyjne chaty góralskie

Nasza firma zajmuje się kompleksową budową domów drewnianych, a także elementów wyposażenia domów i ogrodów. W ramach oferowanych usług, każdy klient może znaleźć coś przeznaczonego specjalnie dla siebie. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Jawor Stanisław Jaworski

www: http://jawordomy.com/

:: szczegóły

Domy Modułowe SmartMod

Domy Modułowe SmartMod są doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających działkę. Gotowe, ocieplone domki można postawić w krótkim czasie bez pozwolenia na budowę. SmartMody zbudowane są w fabryce i przyjeżdżają na działkę na naczepie tira jako gotowe do zamieszkania domki letniskowe. W porównaniu do istniejących rozwiązań, SmartMody są dużo bardziej solidne i estetyczne niż klasyczne domki drewniane, czy plastikowe domki holenderskie.

www: http://www.smartmod.pl/

:: szczegóły

Domki z drewna

Strona firmowa przedstawiająca ofertę domków drewnianych, galerię oraz prezentująca wcześniejsze realizacje.Głównymi produktami są domki ogrodowe, letniskowe a także całoroczne w wersjach również ocieplanych.

www: http://domkidoruch.pl/

:: szczegóły

Zbigniew Szewczyk - Domy z bali i domy z drewna

Budujemy domy z bali, domy z drewna, karczmy, restauracje, zajazdy, hotele według tradycyjnej technologii na terenie całego kraju. Budujemy w oparciu o projekty zarówno gotowe jak i indywidualne. Oddajemy do użytku domy z bali pod klucz. W swojej ofercie posiadamy: - domy z bali całoroczne i domy z bali letniskowe, - dobudowy z bali do istniejących domów, - obiekty z bali turystyczne i gastronomiczne (hotele,bary i zajazdy), - elementy architektury ogrodowej. Zapraszamy na naszą stronę www!

www: http://kanadyjskiedomy.pl/

:: szczegóły

Sauny ogrodowe

Jesteśmy realizatorem wielu solidnych drewnianych domków letniskowych, zachwycająco prezentujących się m.in. nad jeziorem czy w ogrodzie. Funkcjonujemy głównie na terenie Wielkopolski. Fachowa ekipa dba o dokładność prac i terminową obsługę zlecenia. Polecamy domki standardowe oraz wg projektu klienta. W usłudze również altany ogrodowe, sauny, wiaty, balkony, huśtawki, domki narzędziowe. Nr tel. tel. 783 711 214.

www: http://www.altanyogrodowe.com

:: szczegóły

Domy drewniane - Wasco

Budowa atrakcyjnych i tradycyjnych domów z drewna z oferta gotowych działek. Gotowe konstrukcje dostępne są do obejrzenia w jednym miejscu.

www: http://www.wasco.pl/

:: szczegóły

TDD - całoroczne domki drewniane, domy góralskie i szkieletowe Płock

Budujemy ekologiczne domy z drewna od wielu lat w konstrukcji szkieletowej jak i również z bala struganego. Co rok poszerzamy swoją ofertę wykonujemy domki drewniane z własnych projektów i również dostarczonych przez klienta. Wykonujemy domy letniskowe, całoroczne , mieszkalne.

www: http://www.tdd-domy.pl/

:: szczegóły

Domki z drewna

Jesteśmy firmą jaka od przeszło 5 lat na rynku europejskim zajmuje się konstrukcją domków drewnianych z balika.Oferujemy domy z drewna, drewniane domki letniskowe, altanki ogrodowe, drewutnie, pomieszczenia na sauny, biura, bary w bardzo rozmaitych rozmiarach i konfiguracjach.

www: http://www.drewnianedomki.com

:: szczegóły

Domy z drewna - Baltic House Sp. z o.o.

Baltic House jest firmą zajmującą się budową domów drewnianych z wykorzystaniem technologii szkieletowej znanych także pod nazwą kanadyjskie domy. Domki drewniane tworzone są z wykorzystaniem innowacyjnych technologii co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy ponadto zapewniając najwyższą jakość domów która jest zagwarantowana dzięki wykonywanym testom jakości.

www: http://baltichouse.com.pl/

:: szczegóły

Budowa domów, łaźni: drewniane domy, domki z drewnianyc

Główną działalnością naszej firmy jest projektowanie i budowa domów drewnianych, łaźni, saun, altanków (w tym z grillem), restauracji z bali toczonych, klejonych i prostokątnych. Pracujemy na Białorusi od 2004 roku. Wykorzystujemy jakościowe materiały, nowoczesne wyposażenie i zaawansowane technologii. Z tego powodu przez krótki czas staliśmy się liderem na rynku budownictwa drewnianego. Odpowiadamy światowym standardom po jakości budowy domów drewnianych z bali toczonych i klejonych.

www: http://drewnianedomy-by.pl/

:: szczegóły

Domy drewniane, domki drewniane, domy kanadyjskie, domy z bala, domy z

Bastpol - domy drewniane całoroczne i letniskowe.

www: http://bastpol.com.pl/

:: szczegóły

Kleba - tartak

Działamy w branży drzewnej już od 1985 roku. Od tego czasu prężnie się rozwijamy, w 2009r rozszerzyliśmy naszą działalność o produkcje stolarki PCV. W naszej ofercie znajdą Państwo: -Usługi tartaczne -Usługi stolarskie -Okna, drzwi PCV -Bramy garażowe -Drzwi stalowe -Parapety Realizujemy również indywidualne zamówienia i projekty klientów. Posiadamy profesjonalny park maszynowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

www: www.kleba.com.pl

:: szczegóły

Domy kanadyjskie

Firma Wako istnieje na polskim i zagranicznym rynku od 1990 roku. Od tamtej pory produkuje domy drewniane. Technologia stawiania domu dobierana jest w zależności od jego zastosowania. Główny punkt oferty firmy Wako stanowią domy kanadyjskie (szkieletowe), domy z bali i mury pruskie. Doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas wykonywania nawet najbardziej rozbudowanych architektonicznie projektów pozwala na realizację domów drewnianych spełniających oczekiwania wszystkich klientów.

www: http://www.wakodomy.pl

:: szczegóły

Stolpast - Wiesław Pasterny

domki letniskowe, całoroczne,domy kanadyjskie, domy z bala,dachy, więźby, ciesielstwo, stolarstwo, usługi budowlane

www: http://STOLPAST.PL/

:: szczegóły

Domki drewniane

Gotowe projekty domów jednorodzinnych, pawilonów handlowych i budynków użyteczności publicznej - Nowości projektowe biura projektowego Archeton. Na stronie Forum Inwestorów Archetonu. Projekty domów - domy jednorodzinne, dwurodzinne, wielopokoleniowe i w zabudowie szeregowej dla najbardziej wymagających. Biurowiec typu Archetura, domy drewniane oraz tradycyjne murowane. Ogromne doświadczenie - Typowe projekty domów, projekty garaży i domy drewniane. Bogaty dorobek - kilkaset propozycji.

www: http://www.archeton.pl/

:: szczegóły

Domy drewniane

Tartak Grand Orle. Produkcja i sprzedaż - elementy architektury ogrodowej, studnie, altany, ogrodzenia, deski podbitkowe, płoty, łaty i kontrłaty, krokwie, więźba, letniskowe domki drewniane, całoroczne domy drewniane w konstrukcji szkieletowej. Tartak zaprasza - konstrukcje dachowe, architektura ogrodowa. Posiadamy stolarnię z odpowiednimi maszynami, usługi dekarskie i ciesielskie oraz remontowo budowlane, budowa domów jednorodzinnych i drewnianych w oparciu o nasze projekty. Montaż konstrukcji dachowych, wykonanie pokrycia dachu, dachówka, blacho dachówka. Montaż elementów wykończeniowych, o

www: http://www.tartakgrand.comweb.pl/

:: szczegóły

Domy jednorodzinne

Jesteśmy producentem ekologicznych domów, które są energooszczędne i budowane są w najwyższej technologii prefabrykowanego szkieletu. Zapoznaj się z szczegółową ofertą, która zamieszczona jest na naszej stronie.

www: http://www.haas-fertigbau.pl/domy_basic_line.php

:: szczegóły

Domy z bali - DREW-STOL Mirosław Delegacz - Oferta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu budowane przez nas domy z bali metodą sumikowo-łątkową, z zamkiem francuskim, jaskółczym ogonem z podwójnym skosem są bardzo wysokiej jakości. W naszej ofercie są domy do całorocznego zamieszkania, domki letniskowe, altany oraz garaże. Wykonujemy także prace bezpośrednio związane z budową domu: budowa fundamentów, przyłączy mediów do domu a także wykończenie wnętrza.

www: http://www.domzbala.com.pl/

:: szczegóły

Producent drewnianych domków ogrodowych i bud dla psa - domki z drewna, budy dla psa.

Producent drewnianych domków ogrodowych i bud dla psa - domki z drewna, budy dla psa.

www: http://www.domki-zylajek.pl

:: szczegóły

Domy z drewna, Domy z bali, Drewniane domy, Domki z drewna

Zajmujemy się budową domów z drewna oraz domów z bali drewnianych. Wykonujemy również altanki, garaże

www: http://www.domy-z-drewna.com.pl/

:: szczegóły

camp-mont

Firmy budowlane oferujące letniskowe domu mieszkalne oraz sezonowe. Domy drewniane w konstrukcji szkieletowej. Firma Camp-Mont z wieloletnią tradycją. Zobacz ofertę firmy Camp-Mont.

www: http://katalog.wp.pl/www/Biznes_i_Ekonomia/Budownictwo/Budownictwo_Mieszkaniowe/Domki_Letniskowe/?ticaid=14c20

:: szczegóły

sauny finskie domy drewniane domki letniskowe wiaty lite drewno stajni

Nasza firma zajmuje sie produkcja saun , wiat oraz domow drewnianych z pelnego litego drewna zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta

www: http://www.saunywittchen.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0