« Strona Główna

docieplenia - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Farby, Hale magazynowe, Tynki, Izolacje, Chemia budowlana, mazowieckie, Elewacje, Projekty domów, Elewacje, śląskie, zachodniopomorskie, Styropian, Rusztowania, Domki drewniane, Katalogi budowlane, Usługi dekarskie, dolnośląskie, Budownictwo mieszkaniowe, Budowa domów, lubelskie, Sklepy on-line, Remonty, Blachodachówka, Okna PCV, Dachówki, Pokrycia dachowe, Inne, Usługi ogólnobudowlane, kujawsko-pomorskie,


Ergodocieplenia – ocieplenie poddasza, ocieplenie domu

Jesteśmy firmą wykonującą docieplanie budynków metodą wdmuchiwania (blow-in) granulatu celulozy i wełny. Posiadamy certyfikat na wykorzystywanie wełny GRANROCK SUPER, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

www: http://ergodocieplenia.pl/

:: szczegóły

TNS | Centrum Tynkarsko Malarskie

Sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych. Dystrybutor firm Caparol Ceresit Bolix. Oferujemy: * tynki * docieplenia * maszyny posadzkarskie i tynkarskie - SERWIS, SPRZEDAŻ * farby zewnętrzne i wewnętrzne * dekoracje wnętrz * elektronarzędzia * ...i wiele innych! Mieszanie farb i tynków na miejscu według dowolnych kolorników. Serwis maszyn tynkarskich i posadzkarskich. Sprzedaż nowych i używanych maszyn Glaap Brinkmann, Putzmeister i innych.

www: http://www.centrumtynkarskie.pl/

:: szczegóły

Elewacje Usługi Budowlane MAZBUD

Zapoznaj się z ofertą firmy budowlanej Mazbud, która powstała w roku 2008. Dla naszych klientów realizujemy elewacje, tynki, docieplenia, ocieplanie poddaszy. Pracujemy na terenie województwa małopolskiego i jego okolic. Cechuje nas solidność, profesjonalizm i bardzo duże doświadczenie. Na życzenie klientów wykonujemy także obróbki blacharskie dachów i kominów.

www: http://mazbud-elewacje.pl/

:: szczegóły

Docieplenia, elewacje, dachy, lastryko, fundamenty,

Istniejemy na rynku od 1989 roku. Oferujemy: • Profesjonalne docieplenia budynków • Okładziny z lastryko - wykonawstwo i renowacja • Okładziny z kamienia • Pokrycia dachowe - wykonawstwo i naprawa • Inne roboty ogólnobudowlane. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz profesjonalnym sprzętem. Oferujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą poprzez naszą stronę internetową www.bo-sta.pl

www: http://www.bo-sta.pl/

:: szczegóły

TNS Materiały Wykończeniowe

TNS Sp. z o.o. jest firmą handlową z siedzibą w Gdańsku, istniejącą na rynku od 1998 roku i specjalizującą się w branży materiałów tynkarskich, dociepleniowych i malarskich. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy naszą ofertę o najwyższej klasy materiały dekoracji i wykończenia wnętrz : skandynawskie podłogi drewniane, francuskie wykładziny, włoskie płytki ceramiczne i inne.

www: http://http://www.tns.gda.pl/

:: szczegóły

Docieplenia

P.B. "JARBUD" istnieje na rynku od 1987 roku. Zajmuje się przede wszystkim rozbudową obiektów przemysłowych, projektowaniem, budową, produkcją i montażem hal, wiat, chłodni i innych konstrukcji stalowych na terenie całego kraju. Wykonuje także roboty ziemne i fundamentowe oraz roboty elewacyjne (docieplenia ścian) i projekty kolorystyki elewacji. Firma posiada pełne usprzętowienie do prowadzonych robót. Długoletnie doświadczenie załogi oraz wykorzystanie najnowszych technologii i osiągnięć w dziedzinie budownictwa pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Inw

www: http://www.jarbud.gda.pl

:: szczegóły

Przedsiębiorstwo budowlane Jarbud gdańsk

Jarbud jest polską firmą z siedzibą w Gdańsku, specjalizującą się w projektowaniu i kompleksowej realizacji hal stalowych. Projektujemy i budujemy hale stalowe i konstrukcje stalowe o różnorodnym przeznaczeniu. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług, a dzięki terminowości i szybkiej realizacji dostosowujemy się do wysokich wymagań naszych inwestorów.

www: www.jarbud.gda.pl

:: szczegóły

Elewacje Wrocław

Z biegiem lat niekorzystne warunki atmosferyczne niszczą nasze elewacje zwłaszcza w dużych miastach takich jak Wrocław. Doprowadzić to może do utraty własności termoizolacyjnych i estetycznych, co przekłada się na wzrost kosztów ocieplania. Comet Rem.CE doprowadzi twoje elewacje do pełnej funkcjonalności.

www: http://cometrem.pl/

:: szczegóły

Pit-Bud - Docieplenia, Wykończenie wnętrz, śląsk, katowice, sosnowiec

Dzień dobry :) Chcemy zaoferować usługi firmy, specjalizującej się w pracach docieplenia budynków (elewacji). Posiadamy kompleksowy dostęp do materiałów renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zaproponować duży wybór tynków o zróżnicowanej kolorystyce i fakturze. Szczególnie dbamy o jakość wykonywanych robót i wymogi technologii dzięki czemu wykonywane przez nas prace są wysokiej jakości i służą inwestorowi przez długi okres. Zamówienia staramy się realizować szybko, czysto i solidnie.

www: http://www.pit-bud.pl/

:: szczegóły

tynki gipsowe wrocław

Dzięki kompetentnej kadrze pracowniczej, mogącej się pochwalić długim stażem pracy na budowach w całej Europie, możemy Państwu zagwarantować 100% dosytu z powierzonej nam pracy. Będąc w stadium rozwoju,pragniemy nawiązać kontakt z większymi instytucjami , których pozycja na rynku jest stabilna i ugruntowana.

www: http://www.tynki-wroclaw.com.pl/

:: szczegóły

Dekarstwo Szczecin

Nitrox to firma budowlana, która oferuje swoje usługi na terenie województwa zachodniopomorskiego. Wykonujemy docieplenia budynków oraz wiele innych usług remontowo-budowlanych. Korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, jak również z powierzonych nam przez klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.

www: http://www.docieplenia-dachy.szczecin.pl

:: szczegóły

Marbud - docieplanie stropodachĂłw wentylowanych

Docieplanie stropodachów wentylowanych metodą "blow in" - nadmuchu pneumatycznego. Stosowane materiały: granulatu dociepleniowego z wełny mineralnej lub celulozowej. Wieloletnie i duże doświadczenia na rynku.

www: http://stropodachy-docieplenia.pl/

:: szczegóły

Dominik Jęderko - Usł‚ugi Remontowo - Budowlane

Firma Remontowo-Budowlana świadcząca usługi na terenie województwa Śląskiego i okolic. W asortymencie prac znajdują się zarówno docieplenia domów, odnowienia dachów, przeróbki całych mieszkań oraz domów jak i ciekawe wykonania poszczególnych elementów w domach. Jesteśmy kreatywnym zespołem, mogącym upiększyć Państwa mieszkanie w odpowiednim stylu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią prac, na stronie naszej firmy. Zapraszamy do współpracy.

www: http://jederko-remonty.pl/

:: szczegóły

Usługi ogólnobudowlane Poznań

Usługi Konbud budzą powszechne uznanie. Budowa domów Poznań, tynkowanie Poznań to sformułowania kojarzone z tym zakładem. Prowadzone jest układanie glazury. Poznań jest miejscowością braną pod uwagę. Zagwarantowana jest terminowość i szerokie kompetencje specjalistów. Prace realizowane są dokładnie, a rezultat końcowy jest satysfakcjonujący. Propozycja usług Konbud przyciąga całą masę klientów.

www: http://www.konbud-poznan.pl

:: szczegóły

Ekodocieplenia- ekologiczne docieplanie budynków celuloza

Oferujemy ocieplenia i docieplenia za pomocą wdmuchiwania celulozy. Jest to metoda która pozwala uzyskać ciągłość izolacji oraz dotarcie do każdego zakamarka ocieplanego elementu.

www: http://ekodocieplenia.com/

:: szczegóły

IDC-Budownictwo - Remonty Warszawa

Szukasz firmy, specjalizującej się w pracach z zakresu remontu oraz wykańczania wnętrz? Jeśli tak to zapoznaj się z naszą ofertą. Realizujemy nie tylko prace budowlane, ale również wszelkiego rodzaju wykończenia. Możesz nam śmiało zlecić wykonanie robót hydraulicznych, elektrycznych oraz wielu innych. Jesteśmy do twoich usług. Wieloletnie doświadczenie oraz dbałość o wysoką jakość usług sprawi że będzie zadowolony z wykonanej przez nas pracy. Nasze działania cechuje profesjonalizm i fachowość.

www: http://www.idc-bud.pl/

:: szczegóły

Sanbud - Lublin - Docieplenia BudynkĂłw - Elewacje

SANBUD to firma specjalizująca się w kompleksowym docieplaniu budynków. Jesteśmy firmą o charakterze rodzinnym, która posiada wieloletnie doświadczenie i tradycje budowlane. Cechuje nas profesjonalizm i solidność w wykonywaniu powierzonych robót. Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz zapewniamy fachową pomoc w doborze materiałów budowlanych.

www: http://www.sanbud-docieplenia.pl/

:: szczegóły

Dom-Term - docieplenia elewacji, budowa domów, remonty

Zakres naszej działalności to przede wszystkim kompleksowa budowa domów dla inwestorów indywidualnych, ale także prace ogólno-remontowe. Montujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, elektryczne, systemy solarne oraz wykonujemy docieplenia budynków. Działamy na terenie Krakowa, małopolski oraz sąsiednich województw. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji!

www: http://www.dom-term.pl

:: szczegóły

BUD-COM Firma remontowo-budowlana

docieplenia elewacji, wykończenia wnętrz, remonty, adaptacje poddaszy, zabudowy g-k, stolarka budowlana

www: http://www.budcom.republika.pl/

:: szczegóły

Docieplenia Myszków, Zawiercie, Śląsk

Agra jest firmą budowlaną która dzięki wieloletniemu doświadczeniu może zaoferować usługi w zakresie docieplania budynków na najwyższym poziomie. Pracujemy na materiałach wysokiej jakości dzięki czemu możemy zaoferować nawet do 5 lat gwarancji na wykonane elewacje.

www: http://www.agra-docieplenia.pl/

:: szczegóły

usługi budowlane DOCIEPLENIA BUDYNKÓW WYKOŃCZENIA woj.mazowiecki

Specjalizujemy się w OCIEPLENIACH DOMÓW I WYKOŃCZENIACH Wykonujemy wszelkiego rodzaju remonty pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. -odnawianie elewacji - ocieplenia, elewacje, - ocieplanie poddasza, - podbitka -montaż płyt kartonowo - gipsowych, - montaż okien i drzwi - montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, - sufity podwieszane, - panele podłogowe - płytki, -malowanie

www: http://dociepleniaremonty.manifo.com/

:: szczegóły

"NITROX" Docieplenia budynków, dachy, termoizolacje

Specjalizuję się w wykonywaniu dociepleń budynków, dociepleń dachów, montażu więźby dachowej, kryciu dachów oraz remontami pomieszczeń

www: http://docieplenia-dachy.szczecin.pl/

:: szczegóły

TERMO IB - Materiał‚y budowlane, materiał‚y termoizolacyjne, konstrukcyjne, płyty gipsowe, docieple

Firma FHU Termo IB Edyta Herzyk istnieje na rynku od 1992 roku. Zaczynaliśmy jako mały skład z materiałami izolacyjnymi a w dniu dzisiejszym jesteśmy największym na rynku sprzedawcą wełny i płyty. Od początku swojej działalności Termo IB współpracuje z dużymi producentami i dostawcami liczącymi się na krajowym rynku materiałów budowlanych. Zaopatrujemy ponad 300 firm, specjalizując się w kompleksowym zaopatrzeniu inwestorów i wykonawców w materiały budowlane.

www: http://www.termoib.pl/

:: szczegóły

Docieplenia, ocieplenia budynkĂłw, tynki - BOLIX

Firma Bolix zajmuje się produkcją artykułów z branży chemii budowlanej. Firma podejmuje współpracę z uznanymi koncernami chemicznymi. Specjalnością firmy są docieplenia budynków, np. przy pomocy waty mineralnej. Firma gwarantuje stałą modernizację materiałów, zarówno ocieplenia, jak i elewacji. Proponowane przez Bolix farby wykorzystywane są w elewacjach, jak i we wnętrzach. Serwis zawiera wiele przydatnych materiałów, np. realizacji czy filmów.

www: http://www.bolix.pl/

:: szczegóły

Hurtownia budowlana - Bednarek

Hurtownia Materiałów Budowlanych Bednarek. NAJNIŻSZE CENY materiałów budowlanych, TANI TRANSPORT. Tynki elewacyjne, kleje, gipsy, gładzie, docieplenia, farby, mieszalnia farb i tynków, systemy rynnowe, cement. Zapraszamy

www: http://www.bednarek.sklep.pl/

:: szczegóły

AndMar - Usługi remontowo-budowlane Białystok

Uslugi remontowo-budowlane firmy AndMar. Atutem naszej firmy jest ogromne doswiadczenie - zdobyte takze poza granicami Polski. Firma posluguje sie profesjonalnym sprzetem najlepszych swiatowych firm budowlanych. Dzieki temu klienci And-Maru otrzymuja uslugi na najwyzszym poziomie. Instalacje centralnego ogrzewania, docieplenia, malowanie, tynki suche, panele podlogowe - Bialystok i Podlasie. Przyjmujemy kazde zlecenie niezaleznie od jego wielkosci.

www: http://www.dommarzen.eu/

:: szczegóły

SKAŁA Tychy kleje zaprawy tynki farby

SKAŁA jako jedna z nielicznych firm, umożliwia każdemu obecnemu i potencjalnemu klientowi możliwość zapoznania się z procesem produkcji i kontroli jakości produkowanych materiałów. W ten sposób pragniemy pokazać naszym kontrahentom w jaki sposób powstają najwyższej jakości produkty. Zasada OTWARTYCH DRZWI jest jedną z filozofii firmy SKAŁA działającej w GRUPIE GRYLEWICZ, której firmy od wielu lat zajmują się technologiami elewacyjnymi oraz produkcją materiałów budowlanych, są znane i cenione w kraju oraz za granicą.

www: http://skala.com.pl/

:: szczegóły

KOS-BUD Pruszków Firma ogólnobudowlana remontowo budowlana

Firma ogólnobudowlana z doświadczeniem specjalizująca się głównie w ociepleniach, remontach, wykończeniach domów, mieszkań i wszelkiego rodzaju obiektów. Oferujemy dogodne terminy i szybką realizacje zleceń.Pruszków docieplenia budynków.

www: http://www.kos-bud.net.pl

:: szczegóły

Łuczaj Białystok - Materiały budowlane Docieplenia Tynki Styropian

Hurtownia budowlana oferująca tynki, styropian, wełnę mineralną i tynki oraz farby na elewacje. Oferujemy również materiały do wnętrz, farby wewnętrzne i hydroizolacje balkonów i tarasów, a także okna, parapety i drzwi. Posiadamy różnego rodzaju chemię budowlaną, kleje i zaprawy budowlane. Zajmujemy się mieszaniem tynków i farb. Hurtownia materiałów budowlanych z Białegostoku.

www: http://www.luczaj.bialystok.pl/

:: szczegóły

Docieplenia, elewacje, Firma Remontowo Budowlana KOT, docieplenia.elew

Krzysztof Kot, poczta@docieplenia-elewacje.pl,http://docieplenia_elewacje.republika.pl/, docieplenia,elewacje, remonty, firma budowlana. Wysokiej jakości świadczenia naszej firmy pomogą zrealizować Twój cel i oszczędziś pieniądze. Zapraszamy do współpracy.

www: http://docieplenia_elewacje.republika.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0