« Strona Główna

cięcie betonu - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
dolnośląskie, Budownictwo drogowe, Inne, Usługi ogólnobudowlane, Remonty, Budownictwo mieszkaniowe, Rozbiórki,


CIW - Cięcie i Wiercenie

CIW - cięcie i wiercenie to firma z najlepszymi specjalistami cięcia betonu. Realna ocena sytuacja oraz bezpieczeństwo to dywizy, którymi się kierujemy podczas realizacji zlecenia.

www: http://https://ciw.org.pl/

:: szczegóły

Wiercenie otworów w betonie wiertnicą techniką diamentową

Wykonuje Wiercenie otworów w betonie wiertnicą techniką diamentową ,stropy ,ściany ,beton ,fundamenty Technika diamentowa jest obecnie najnowocześniejszą metodą wykonywania przejść,przepustów i otworów miedzy innymi dla instalacji elektrycznych,wodnych,grzewczych,gazowych jak również pod wentylacje,kanalizacje,klimatyzacje itp ,Zakres wiercenia od 20 do 250 mm ,Wyburzanie ścian budynków ,skuwanie kucie betonu ,wycinanie otworów w ścianach , rozbiórka ,demontaż, Lublin i okolice Do 100 km

www: http://wiercenielublin.dzs.pl

:: szczegóły

Jan Knecht CIACHBUD - cięcie asfaltu

Firma Ciachbud oferuje działania w zakresie cięcia betonu i asfaltu. dwudziestoletnie doświadczenie specjalistów sprawia, że jest w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zadania zarówno w zakresie budowy jak i rozbiórki obektów drogowych.

www: http://ciachbud.pl/

:: szczegóły

Walentyński - Diamentowe cięcie i wiercenie betonu

TNIEMY ściany stropy posadzki. Gwarantujemy sprawne i rzetelne wykonanie prac bez hałasu drgań zapylenia bezpyłowo. Tniemy również fundamenty belki nadproża słupy konstrukcje schody balkony tarasy diamentowe bezpyłowe cięcie ścian ściany nośnej cięcie stropu stropy cięcie posadzki betonowej zbrojonej cięcie dylatacji. Walentyński Diamentowe CIĘCIE Wiercenie Betonu żelbetu pod kotwy montaż osadzanie wklejanie kotwy kotew chemicznych mechanicznych Hilti Fischer Fiszer Cięcie Betonu cena cennik wie

www: http://cieciebetonu.com.pl/

:: szczegóły

Cięcie betonu

Cięcie betonu techniką diamentową GEOGROUP

www: http://geogroup.pl/technika-diamentowa/ciecie-betonu/

:: szczegóły

RG-TECH cię™cie wiercenie betonu Toruń„ Bydgoszcz Gdańsk

Firma RG-TECH świadczy profesjonalne usługi w zakresie cięcia i wiercenia w betonie zbrojonym, kamieniu, cegle i innych materiałach wykorzystywanych w budownictwie. Nasze prace umożliwiają rozbiórki, wyburzenia, adaptacje bez naruszania statyki obiektu i zapylenia. Będąc liderem na rynku w diamentowym cięciu i wierceniu w betonie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. Przetnij beton razem z nami!

www: http://przetnijbeton.pl/

:: szczegóły

Cięcie betonu i żelbetu - MM Diament

Wykonujemy wiercenia cylindryczne w betonie oraz żelbecie. W tym celu wykorzystujemy technologię diamentową. Proces wiercenia przeprowadzamy także metodą na mokro, przez co wszystkie prace odbywają się praktycznie bezpyłowo, minimalizujemy tym samym również poziomie hałasu. Posiadając renomowany sprzęt, potrafimy wywiercić bardzo precyzyjnie otwory o praktycznie dowolnej średnicy.

www: http://www.mmdiament.pl/

:: szczegóły

Wiercenie w żelbetonie

Konkret działa od 2006 roku. Obszarem działalności firmy jest kompletna obsługa przedsiębiorstw wykonujących szczelinowe ściany. W profil owej usługi zalicza się np.. wykonywanie bruzd jakie łączą ściany z fundamentem i stropem. Od 2000 roku firma Konkret była nastawiona na swój dynamiczny rozwój w obszarze świadczenia profesjonalnych usług z obszaru cięcia techniką diamentową oraz wiercenia materiałów budowlanych. Firma realizuje zlecenia w Polsce, a również poza Polską.

www: http://www.konkret.info.pl

:: szczegóły

ONYX Odwierty w betonie. Wiercenie w betonie. Cięcie betonu.

Onyx Technika diamentowa to stabilna rozwijająca się firma. Specjalizuje się w diamentowym cięciu betonu i wierceniu we wszelkiego rodzaju materiałach budowlanych. Wiemy jak ważna jest organizacja pracy na budowie, dlatego zawsze staramy się naszą część wykonać sprawnie, szybko i schludnie. Jedynym śladem naszej obecności na budowie zostaje nasza praca. Wiercenie w betonie wykonujemy bezpyłowo, sprzętem renomowanej firmy HILTI, co gwarantuje skuteczność wiercenia praktyczne w każdym podłożu

www: http://www.odwiertywbetonie.pl/

:: szczegóły

KUPSCH Polska-narzędzia diamentowe, frezy, budownictwo, kamieniarstwo

KUPSCH Polska - narzędzia diamentowe, piły, frezy, wiertła i inne dla budownictwa i kamieniarstwa. Wysokiej jakości narzędzia dla budownictwa - wiertnice, przecinarki i inne. Niemiecka jakość i wydajność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy wielu zadowolonych klientów - dołącz do nich i Ty!

www: http://www.kupsch.pl/

:: szczegóły

Cięcie betonu

DOR-bud specjalistyczne usługi budowlane. Cięcie betonu, wiercenie w betonie i żelbetonie, odwierty w betonie, cięcie w betonie techniką diamentową

www: http://www.dor-bud.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 5 0 0