« Strona Główna

budynki użyteczności publicznej - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Domki drewniane, Granit, marmur, Projekty domów, Pokrycia dachowe, Usługi ogólnobudowlane,


ECOLOGIQ prefabrykowane domy energooszczędne

Ecologiq jest wizjonerską firmą, oferującą kompleksowe rozwiązania w zakresie budowy energooszczędnych budynków z drewna zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Od wielu lat z pasją projektujemy i produkujemy w technologii energooszczędnej całoroczne, gotowe domy szkieletowe z drewna oraz energooszczędne budynki użyteczności publicznej. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, jak również zaawansowanym technologicznie parkiem maszyn, w którym realizujemy wszelkie proc

www: http://ecologiq.pl/

:: szczegóły

Krzysztof Stasiak Zakład Kamieniarski

Firma znana na rynku pod nazwą Kamieniarstwo Stasiak Łódź jest przedsiębiorstwem handlowym oraz usługowym specjalizującym w dostarczaniu towarów budowlanych, remontowych oraz elementów wykończeniowych zrealizowanych z kamieni naturalnych. W związku z tym wszystkie produkty posiadają estetyczny, naturalny wygląd oraz charakteryzują się dużą twardością, wysoką jakością oraz trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz inne niekorzystne czynniki. Opisywane przedsiębiorstwo może pochwali

www: http://ks-kamienie.pl/

:: szczegóły

Pracownia Architektury - budynki, projekty wnętrz, certyfikaty

Projekty domów, rezydencji, zabudowy wielorodzinnej, budynki komercyjne, użyteczności publicznej, projekty wnętrz, certyfikaty energetyczne - Kraków/Polska.

www: http://www.pracownia-projekty.pl/

:: szczegóły

Projektowanie wnętrz Warszawa | Aranżacja wnętrz

Studio wykonujące projekty oraz aranżację wnętrz. Wykonujemy profesjonalne projekty wnętrz w oparciu o najnowsze trendy. Na zamówienie wykonujemy także projekty architektoniczne takie jak domy, bloki oraz budynki użyteczności publicznej. Na życzenie możemy także zająć się realizacją wykonanego projektu aranżacji wnętrza.

www: http://www.dom-trendy.pl/

:: szczegóły

Pokrycia dachowe

Jesteśmy przedsiębiorstwem ogólnobudowlanym wyspecjalizowanym w usługach dekarskich. Nasze dachy wieńczą domy jedno- i wielorodzinne, zdobią kościoły, placówki oświatowe i budynki użyteczności publicznej. Dokładamy wszelkich starań, by zrealizowane przez nas projekty niezawodnie służyły wielu pokoleniom. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że jeszcze żaden z naszych klientów nie skorzystał z gwarancji.

www: http://www.fulldach.pl/

:: szczegóły

Axa Invest - budowy, remonty, wykończenia wnętz, kredyty hipoteczne i inwestycyjne.

Firma Axa Invest zajmuje si e budową i remontami budynków przemysłowych, mieszkalnych oraz użyteczności publicznej - hale magazyny szkoły kamienice itp. Zajmujemy się również pozyskiwaniem dla klienta najkorzystniejszych kredytów na zakup mieszkań lub budowę domów.

www: http://www.axainvest.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0