« Strona Główna

budowa kraków - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Stal konstrukcyjna, Rolety, Sklepy on-line, małopolskie, Usługi ogólnobudowlane, Budowa domów, Budownictwo mieszkaniowe, Agencje nieruchomości,


CB Panel System – budowa hal stalowych, żelbetowych | budowa hali K

Firma CB Panel oferuje usługi takie jak: - budowa hali - budowa hal stalowych - budowa hal żelbetowych Posiadamy wykwalifikowaną kadrę menedżerska, projektową, wykonawczą. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne i maszynowe.

www: http://cbpanel.pl/

:: szczegóły

PM-Bau.pl

Budowa domów - energooszczędnych, pasywnych, kosztorysy. Kierownik budowy, inspektor nadzoru, Kraków, Małopolska, Śląsk

www: http://www.pm-bau.pl/

:: szczegóły

HausTherm

Firma HausTherm powstała z myślą o budowie domów dla wymagających klientów. Duży nacisk kładziemy na jakoś wykonywanych prac. Rosnące ceny surowców energetycznych oraz zaostrzane normy emisji dwutlenku węgla zwróciły Naszą uwagę w kierunku budownictwa energooszczędnego. Budynki, które mają niskie zapotrzebowanie na energię potrzebną do ich ogrzania w przyszłości staną się standardem.

www: http://haustherm.pl/

:: szczegóły

Rolety Kraków

Firma Masters funkcjonuje na rynku już od 20 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży rolet wewnętrznych oraz rolet zewnętrznych. Dzięki dużemu doświadczeniu cieszymy siędużym zadowoleniem wśród klientów. Stosujemy tylko produkty wysokiej klasy zbudowane w oparciu o nowoczesne technologie, zapewniające niezawodność na długie lata. Naszym klientą zapewniamy fachowe doradztwo, montaż oraz serwis produktów.

www: http://www.masters-rolety.pl/

:: szczegóły

Projekty domów parterowych

Stylowe domy to niesłychanie profesjonalna i zarazem oryginalna strona z ogromną liczbą gotowych projektów domów z okazałą gamą rozmaitych kategorii i stylów, wykonana specjalnie z myślą o wymagających klientach! Wyszukasz tu zarazem domy parterowe jak również piętrowe, letniskowe i jednorodzinne z garażem albo bez, w zabudowie szeregowej czy też wolnostojące. Jesteśmy w stanie również zaoferować ciekawe style projektów domów dworskich względnie włoskich, a to co nas odróżnia wśród innych to rzetelność i nieograniczony potencjał. Zapraszamy już dzisiaj.

www: http://stylowedomy.com.pl

:: szczegóły

Dom-Term - docieplenia elewacji, budowa domów, remonty

Zakres naszej działalności to przede wszystkim kompleksowa budowa domów dla inwestorów indywidualnych, ale także prace ogólno-remontowe. Montujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, elektryczne, systemy solarne oraz wykonujemy docieplenia budynków. Działamy na terenie Krakowa, małopolski oraz sąsiednich województw. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji!

www: http://www.dom-term.pl

:: szczegóły

Saczel ::: Budowa domów Katowice Kraków Częstochowa

Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów z betonu komórkowego na terenie całego kraju. Działamy na rynku od 1994 roku. Wśród odbiorców naszych usług znalazły się zarówno firmy jak i klienci indywidualni.

www: http://www.domyzpianobetonu.pl/

:: szczegóły

Kierownik budowy KrakĂłw i okolice

Oferuję Państwu następujące usługi: - kierownik budowy - nadzór nad pracami budowlanymi - doradztwo budowlane - kontrole przebiegu prac na budowie - prowadzenie i uzupełnianie wpisów w dzienniku budowy

www: http://kierownikbudowy.sc.aplus.pl/

:: szczegóły

Firma budowlana KRYS-BET Kraków

Powierzenie realizacji budowy profesjonalnej firmie daje gwarancję rzetelnego i zgodnego ze sztuką wykonania wszystkich robót. W przeciwieństwie do ogromnych firm, średniej wielkości firma budowlana KRYS-BET zapewni Tobie indywidualne podejście do kontrahenta oraz dodatkowo dużą elastyczność - chętnie dostosowujemy się do oczekiwań naszych Klientów. Gwarantujemy dogodne dla Kontrahenta okoliczności płatności. Kwotę umowną reguluje się w ratach po zakończeniu poszczególnych etapów tworzenia.Spytaj kogoś kto budował dom a powie Ci, że budowa domu kosztuje więcej zdrowia i nerwów niż pieniędzy

www: http://krys-bet.pl

:: szczegóły

Świadectwa energetyczne Kraków, Tarnów i okolice

Jak budować i mieszkać energooszczędnie? GS ENERGIA wprowadza budynki w nowy wymiar oszczędności po przez analizy techniczno-ekonomiczne oraz konsulting energetyczny. Skupiając się przede wszystkim na wykonywaniu specjalistycznych opracowań tj. świadectwa energetyczne, projektowe charakterystyki energetyczne, audyty energetyczne, pakiety energetyczne źródeł odnawialnych oraz projektowanie i realizacje „obiektów i instalacji nisko energetycznych ”, celem efektywnego gospodarowania energią.

www: http://www.gsenergia.pl

:: szczegóły

Firma Budowlana MODESTO Domy jednorodzinne Usługi Budowlane

Firma budowlana MODESTO specjalizuje się w budownictwie jednorodzinnym. Od projektu, przez budowę domu po jego całkowite zakończenie. Budujemy domy na działkach klientów. Nasze domy to tradycja, trwałość i funkcjonalność.

www: http://www.modestodomy.pl/

:: szczegóły

Usłuugi budowlane Kraków, Systemy przeciwpowodziowe - Krajewski i Partner

Firma Krajewski i Partner oferuje usługi budowlane w Krakowie oraz całej Małopolsce. Do zakresu naszych usług należą: ,Budowa obiektów mieszkalnych (domy jednorodzinne i wielorodzinne),Budowa obiektów rekreacyjnych i działkowych (altany , ogródki biwakowe),Remonty istniejących budowli, wykonujemy prace szczegółowe:,murowanie,malowanie,adaptacje strychów,suche tynki,ściany działowe,flizowanie,wylewki,montaż ogrodzeń,układanie paneli podłogowych,montaż paneli ściennych, inne prace wykończeniowe i budowlane

www: http://krajewski-bau.pl/

:: szczegóły

Usługi budowlane Kraków, Systemy przeciwpowodziowe - Krajewski i Partner

Firma Krajewski i Partner oferuje usługi budowlane w Krakowie oraz całej Małopolsce. Do zakresu naszych usług należą: ,Budowa obiektów mieszkalnych (domy jednorodzinne i wielorodzinne),Budowa obiektów rekreacyjnych i działkowych (altany , ogródki biwakowe),Remonty istniejących budowli, wykonujemy prace szczegółowe:,murowanie,malowanie,adaptacje strychów,suche tynki,ściany działowe,flizowanie,wylewki,montaż ogrodzeń,układanie paneli podłogowych,montaż paneli ściennych, inne prace wykończeniowe i budowlane

www: http://www.krajewski-bau.pl/

:: szczegóły

PPHU DomArtic Kraków

PPHU DomArtic to: Sprzedaż gotowych projektów wraz z kompleksową obsługą po sprzedażową, obejmującą porady i wyjaśnienia.Biuro projektowe projektowanie przyłączy , kompleksowe adaptacje gotowych projektów , indywidualne projekty budynków.

www: http://domartic.pl

:: szczegóły

Domy jednorodzinne o podwyższonym standardzie - Tajemniczy Zakątek osiedle w Krakowie - ul> T

Osiedle Tajemniczy Zakątek w Krakowie - ul.Taklińskiego ,jednorodzine domy o podwyższonym standardzie.

www: http://www.tajemniczyzakatek.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0