« Strona Główna

budowa katowice - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Dźwigi, Budowa domów, Klimatyzacja, Remonty, Budownictwo mieszkaniowe,


Nowe Apartamenty w Mikołowie

Nowo powstające osiedle " Na Gniotku" oferuje na sprzedaż apartamenty w Mikołowie. Są to mieszkania 1-2-3 pokojowe. To kameralne osiedle, na pograniczu z południowymi dzielnicami Katowic. Będzie to trzykondygnacyjna niska zabudowa z windą. Tylko trzy budynki z parkingiem podziemnym i naziemnym. Wokół osiedla roztaczają się przepiękne widoki. Doskonały dojazd i lokalizacja. Budynki wykonane z dbałością o każdy detal. Przepiękne elewacje, nowoczesne wnętrze.

www: http://https://apartamentynagniotku.pl

:: szczegóły

Dźwigi Katowice/Tychy - FUSUB Sołtys

Przedsiębiorstwo dźwigowe Sołtys - Dźwigi Katowice jest liderem w wynajmie ciężkiego sprzętu (żurawie, zwyżki, dźwigi, podnośniki) w całej Polsce południowej. Choć realizujemy zadania zarówno związane z małymi, kilkugodzinnymi zleceniami, jak i większymi budowami, to specjalizujemy się w zleceniach arcytrudnych: które wymagają użycia ciężkich żurawi (ponad 250 ton) oraz przygotowania planów i projektów. Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie na terenie całej Europy.

www: http://dzwigi.org/kontakt/

:: szczegóły

Saczel ::: Budowa domów Katowice Kraków Częstochowa

Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów z betonu komórkowego na terenie całego kraju. Działamy na rynku od 1994 roku. Wśród odbiorców naszych usług znalazły się zarówno firmy jak i klienci indywidualni.

www: http://www.domyzpianobetonu.pl/

:: szczegóły

klimatyzacja, klimatyzatory, klimatyzacje, klimatyzator, klima-inst

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu klimatyzacji. Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji według projektów własnych lub powierzonych, w budynkach nowobudowanych oraz już istniejących. Instalacje wykonujemy zarówno w dużych budynkach przemysłowych jak i w mniejszych jakimi mogą być np. prywatne domy. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

www: http://www.klimatyzacja-klimatyzatory.slask.pl/

:: szczegóły

Remonty, meble na wymiar - Ruda Śląska

Remonty, wykończenia wnętrz, usługi instalacyjne. W ofercie min. szeroki zakres usług remontowo - budowlanych: gładzie, ściany kartonowo - gipsowe, sufity podwieszane, panele, płytki ceramiczne, malowanie itd. Meble na wymiar, kuchnie na każdą kieszeń, zabudowa wnęk, meble biurowe, meble nietypowe. Darmowy pomiar i montaż, najlepsze ceny. Działamy na terenie całego śląska.

www: http://www.zeed.pl/

:: szczegóły

kostka granitowa,kruszywa drogowe

kostke brukowa oraz kruszywa drogowe. ,KostkaGranitowa.info oferuje najwyzszej klasy kostke granitowa

www: http://www.kostkagranitowa.info

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0